Autor Wątek: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)  (Przeczytany 10033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Wrz 2010, 12:50:47 »
No nie wydzieliłeś, ale ile ja musiałem napsiać postów
Nie musiałeś ani jednego. Tylko rozkręciliście temat, który "umarłby śmiercią naturalną". A od robienia się "niesmacznie" masz przycisk "Zgłoś do moderatora". Co więcej- nawet osoba zainteresowana w temacie go nie użyła, więc po co się produkowałeś niepotrzebnie? Poza tym ja obserwowałem temat i pilnowałem żeby się nie posunęli zbyt daleko i mimo tego inny amin wlazł z butami w moją "pracę" i zaczął sobie "gospodarzyć w temacie mimo iż nie było to potrzebne. I to jest powód dlaczego mi się nie podobało rozdawanie uprawnień zbyt wielu ludziom, bo włażą sobie w drogę.

Temat "edycji" pomijam. Nie ma o czym mówić.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Wrz 2010, 14:00:05 »
Dokladnie. W tamtym wątku ja też zerkałem, ale nic nie robiłem. Takze spokojnie Stan, skoro sama zainteresowana nie miała nic przeciwko, to trudno by leniwy mod jak ja cokolwiek działał ;-).

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Wrz 2010, 16:54:40 »
Dokladnie. W tamtym wątku ja też zerkałem, ale nic nie robiłem.
No cóż mogę powiedzieć... Zmieni się Wam nastawienie, gdy ożenicie się. :)

Pozdrawiam
Stanley

Drex

  • Gość
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Wrz 2010, 18:29:12 »
No cóż mogę powiedzieć... Zmieni się Wam nastawienie, gdy ożenicie się.
Ja już mam to za sobą. I jakoś mi się nie zmienia.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Wrz 2010, 23:01:59 »
Ja się jeszcze nie ożeniłam, ale wszystko przede mną ;)

Zgadzam się, że odpowiedź "brak możliwości edycji postów z przyczyn technicznych" brzmi lepiej niż "wyłączyłem bo tak". Absolutyzm adminów na forum jest całkowicie zrozumiały, jednak osobiście wolałabym absolutyzm życzliwy, a nie - wybacz, Drex - zadzierający nosa. A sformułowania typu "ja tak postanowiłem i nie musicie wiedzieć czemu" brzmią bardzo niesympatycznie. Owszem, nie musimy znać dokładnych powodów, zwłaszcza jeśli z jakichś przyczyn są tajne. Ale mówiąc krótko "kwestia techniczna" już sprawia się wrażenie wyjaśnienia, a nie zlekceważenia.

Drex

  • Gość
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Wrz 2010, 04:24:57 »
Admin też człowiek. Może mieć zły dzień.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Wrz 2010, 08:23:42 »
Admin też człowiek. Może mieć zły dzień.
Dreks - każdy może mieć zły dzień. :) Chodzi o to, żeby się uczyć.
Spójrz na inny wątek. Odnośnie obrazkowych podpisów na forum:

1. Źle zatytułowałem wątek. Zamiast "Animowane stopki i podpisy - POWINNY BYĆ ZAKAZANE", powinienem napisać: "Co sądzicie o wyłączeniu opcji użycia html w podpisie wypowiedzi?" (prawda że lepiej brzmi)

2.Powinienem na spokojnie podejść do tematu i wypisać więcej powodów niż osoby autstyczne. Mogłem użyć takich sformułowań jak: festynisrstwo, obciach, żenada. Wtedy ludzie mieliby inne odczucia.

No cóż na błędach się człowiek uczy. Po kilku dnia pisania na tym forum, zauważyłem jak bardzo buntowniczą naturę mają jego użytkownicy. Buntują się przeciw wszystkiemu, a czy tak powinno być, to już inna sprawa. Chciało by się napisać: "Nie buntujcie się - to nie masa", ale w jakiś sposób to jest masa, a na forum nie zawsze powinny obowiązywać sztywne reguły i zasady gry.:)

Pozdrawiam
Stanley
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz 2010, 09:23:27 wysłana przez stanley »