Autor Wątek: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)  (Przeczytany 10018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Wrz 2010, 06:58:22 »
to jest nas dwóch...
a to dlatego że jak pytam dlaczego wyłączono edycję to otrzymuje odpowiedź w stylu "bo tak"...
Wydzielanie wątku o dętkach do parku a wątku o rolkach juz nie tylko dlatego że "bo nie"...
powodzenia
To jest nas trzech.

Pozdrawiam

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Wrz 2010, 10:45:58 »
Są jeszcze więksi "konserwatyści" ode mnie xD

Nieprzypadkowo omijają mnie takie prośby. Ja po prostu się do nich nie stosuję, gdy uważam, że są bez sensu.

Ale spoko. Zdjąłem sobie prawa Admina, teraz już nie muszę o niczym wiedzieć (i tak mnie nie informowano), ani z niczym się zgadzać (i tak mnie nie pytano). A przynajmniej mam czyste sumienie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrz 2010, 12:17:41 »
Chłopcy, za mało nas [rowerowych aktywistów] jest, żebyśmy sobie mogli pozwolić na luksus wewnętrznych podziałów. Pogadajcie na spokojnie i osobiście, wyjaśnijcie sobie co i jak.

A ankietę też wypełniłam, w końcu ktoś tu się kiedyś zwracał do mnie w rodzaju męskim ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Wrz 2010, 14:16:52 »
Chłopcy, za mało nas [rowerowych aktywistów] jest, żebyśmy sobie mogli pozwolić na luksus wewnętrznych podziałów. Pogadajcie na spokojnie i osobiście, wyjaśnijcie sobie co i jak.

A ankietę też wypełniłam, w końcu ktoś tu się kiedyś zwracał do mnie w rodzaju męskim ;)

Jakie podziały? Chłopaki robią nadal to co robili. I zapewne dokładnie tak samo, jak robili. Nic się nie zmienia. Poza tym, że nie będzie jednego takiego niedoinformowanego obok, co będzie te działania z niewiedzy i niedoinformowania co jakiś czas niweczył włączając jakieś funkcje, co podobno mają być wyłączone lub odwrotnie.

Na nikogo się też nie obrażam. Mam tyle roboty, że jedno poletko z wielką chęcią oddam i to bez żadnej urazy, że ktoś je ode mnie wziął. Jako Admin będę się nadal spełniał (czytaj: lenił i niewielerobił) na forum ZM i dwóch Gronowych forach.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Wrz 2010, 14:22:25 »
Chłopcy, za mało nas [rowerowych aktywistów] jest, żebyśmy sobie mogli pozwolić na luksus wewnętrznych podziałów. Pogadajcie na spokojnie i osobiście, wyjaśnijcie sobie co i jak.

A ankietę też wypełniłam, w końcu ktoś tu się kiedyś zwracał do mnie w rodzaju męskim ;)

Jeśli byłem to ja, to bardzo przepraszam a popełnione fauks pas.
Zapewne zrobiłem to nieświadomie.
Inną sprawą, że jesteś wyższa od conajmniej połowy aktywistów Warszawskiej Masy Krytycznej. :)
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc przy zbieraniu danych (w imieniu koleżanki jak i swoim).
 
Pozdrawiam
Stanley

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Wrz 2010, 15:33:39 »
Połowy? Wyższy ode mnie jest chyba tylko Batory, a Czajnik i chrupek są na mniej więcej mojej wysokości. ;) Ale nie martw się, takie pomyłki płciowe bawią mnie niezmiernie :)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Wrz 2010, 16:04:21 »
Połowy? Wyższy ode mnie jest chyba tylko Batory, a Czajnik i chrupek są na mniej więcej mojej wysokości. ;) Ale nie martw się, takie pomyłki płciowe bawią mnie niezmiernie :)
napisałem conajmniej. :) To ile Ty masz wzrostu? To nie pytanie o wiek, więc możesz odpowiedzieć. :)

Pozdrawiam
Stanley

mplonski

  • Gość
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Wrz 2010, 16:23:41 »
Wydzielanie wątku o dętkach do parku a wątku o rolkach juz nie tylko dlatego że "bo nie"...

różnica jest głównie w tym który z adminów pierwszy zajmie się wątkiem i spróbuje zaprowadzić porządek. co prawda w przypadku dyskusji o rolkach nic specjalnego się nie działo oprócz zachwytu kilku osób inną uczestniczką, a pewna dosyć chamska wypowiedź została odpowiednio wynagrodzona (usunięciem i uwagą przez pm). w przypadku dętek OIDP któryś z adminów napisał, że to koniec, ale akurat wydzieliłem ten wątek, bo uznałem, że warto go kontynuować. także co się dzieje z wątkiem zależy czy do sprawy dobierze się ktoś bardziej przyjazny użytkownikom czy mniej.

bardziej istotne sprawy można w razie czego zgłaszać na priv do któregoś admina/moderatora, aby np wydzielił pewne posty do nowego wątku. do kogo skierujemy prośbę to już sprawa osoby, która chce jakiejś zmiany - od tego zależy co się stanie z wątkiem - czy będzie zamknięty, czy ktoś zakaże kolejnych postów na ten temat, czy wydzieli do nowego wątku. a obstawiam, że nikt nie ma na tyle wolnego czasu by cały czas patrzeć co się dzieje na forum i odpowiednio reagować po dokładnej analizie całego wątku. podsumowując, w sprawach pilnych piszcie do tych, którzy, według was, zrobią najlepiej. wybór zostawiam wnioskującym.

a zasada leniwego moderatora jest dosyć przydatna ;-) sam z niej staram się korzystać, rzadko reaguję, jeśli już to najczęściej wydzielając wątek jeśli zapowiada się coś ciekawego lub załatwiając sprawę na privie.

nie ma co już ciągnąć dalej tej kwestii, to jest sprawa na wewnętrzne forum dla moderatorów.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Wrz 2010, 16:26:28 »
napisałem conajmniej. :) To ile Ty masz wzrostu? To nie pytanie o wiek, więc możesz odpowiedzieć. :)

193 cm :)

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Wrz 2010, 16:26:59 »
Połowy? Wyższy ode mnie jest chyba tylko Batory, a Czajnik i chrupek są na mniej więcej mojej wysokości. ;) Ale nie martw się, takie pomyłki płciowe bawią mnie niezmiernie :)

Że niby masz więcej niż 194cm wzrostu ;)?

Dodano: O, a jednak nie ;)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Wrz 2010, 16:47:05 »
193 cm :)
To już nawet bez sensu mówić do Ciebie "chylę czoła" :P

Pozdrawiam
Stanley

Drex

  • Gość
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Wrz 2010, 00:29:59 »
To już nawet bez sensu mówić do Ciebie "chylę czoła"
A możesz spróbować "cześć mała" :P

Co do sposobów moderacji... Weźmy na przyklad ten wątek...

a) temat o ankiecie,
b) posty o tym jaka moderacja się nie podoba,
c) wzrost Savil i ponad połowy organizatorów... :P
d) dyskusja o sposobie moderowania...

A teraz pokażcie mądrego, co ma zrobić z tym wątkiem, tak żeby wszystkim dogodzić.
Zamknąć? Podzielić? Zostawić jak jest? Która z opcji pasuje wszystkim?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Wrz 2010, 07:33:10 »
Podpowiem, że dział nazywa się "Hydepark". Może to rzuci nieco światła na to, co można zrobić z takim wątkiem tutaj. Zgadując co ja bym z tym zrobił, możesz też przypomnieć sobie moją "złotą zasadę moderacji" ;)


p.s. Jak tylko zostałeś MODem i ADMINem tutaj, mówiłem, że użytkownicy i "problemy" na forum Masy są specyficzne i typowa moderacja jaką uprawiasz fachowo i od wielu lat na innych forach, tu się nie sprawdzi za bardzo. To forum żyje... i jak każde żyjące "zwierze" ma swoją wyjątkową specyfikę. Moim zdaniem nie warto jej zmieniać, bo ta specyfika jest piękna ;)

Tutaj np właśnie masz typową sytuację z poprzedniego forum, gdzie w około 200 postach potrafiliśmy np. z Lakianą przejść od Masy i rowerów, przez psychologię, filozofię, etykę, wypadki, prawo o ruchu drogowym i inne przepisy, aż do osiągów Strato-Poloneza i dokonań polskiej motoryzacji. Na gronie Masy największe wątki wychodziły poza 2000 postów. Także spokojnie, tutaj to jest jeszcze nic ;-)
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2010, 07:50:06 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Wrz 2010, 07:55:45 »
Widzisz i tu nie zauważyłeś jednej rzeczy, którą napisano wcześniej- i stanley i pimpf piszą o wydzielaniu dyskusji z jednego wątku do drugiego, bo, na przykład, komuś się wrotkarka spodobała, bo to, bo tamto... Nie wydzieliłem tego, bo uważam że to nie potrzebne- a jednak to ja w Twoich oczach robię "za dużo"... :P

A co najciekawsze- modów i adminów jest tu kilku, nie ja wszystko robię, ale do mnie jest pretensja- i to nie koniecznie o to, co ja zrobiłem. :-) A sprawa blokady edycji postów- była taka potrzeba i na prawdę nie musimy się tłumaczyć "dlaczego". Było trzeba wyłączyć na chwilę i już. I skończcie temat, bo robi się nudno. Więcej się nie dowiecie, bo nie ma czego.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o wypełnienie ankiety (tylko przez mężczyzn)
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Wrz 2010, 12:26:44 »
...bo, na przykład, komuś się wrotkarka spodobała, bo to, bo tamto...
Znowu ten temat? ;)

Nie wydzieliłem tego, bo uważam że to nie potrzebne- a jednak to ja w Twoich oczach robię "za dużo"... :P
No nie wydzieliłeś, ale ile ja musiałem napsiać postów (bo zaczynało się robić niesmacznie) to już moja sprawa. :D Najważniejsze, że wyniknął ciekawy i pożyteczny projekt. Jest Git.
Co do Hydeparku, to ja bynajmniej traktuję to jako "Wolną amerykankę" w myśl słów piosenki: "Oo, mogę wszystko, wszystko możliwe jest gdy Ty...".

A sprawa blokady edycji postów- była taka potrzeba i na prawdę nie musimy się tłumaczyć "dlaczego". Było trzeba wyłączyć na chwilę i już. I skończcie temat, bo robi się nudno. Więcej się nie dowiecie, bo nie ma czego.
Drex npieszę Ci coś i się nie deneruj. Zauważ, że wielu osobom nie podoba się takie traktowanie w stylu Skelera: "zrobiłem, bo tak było trzeba i już".
Wielu osobom to przeszkadza, bo my nie jesteśmy małpkami z cyrku. Większość z nas stara się myśleć, wyciągać wnioski i uczyć się. Takie teksty, że trzeba było i już, nie uczą niczego. Gdybyś wysłał krótki tekst mailem do użytkowników forum w stylu:

Z powodu koniecznych prac związanych z aktualizacją forum, możliwość edycji postów zostaje zablokowana do jutra do godziny 22.00.

Z góry przepraszamy za utrudnienia.


Nie było by tematu wogóle. Wszyscy by wiedzieli i się nie stresowali, że na forum coś nie działa.

Administratorzy, miejcie to na uwadzę następną razą.

Pozdrawiam
Stanley
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2010, 12:27:51 wysłana przez stanley »