Autor Wątek: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...  (Przeczytany 115939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomus1973

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #225 dnia: 24 Wrz 2013, 14:52:49 »
Ja się żegnam.
Coraz mniej ciekawych postów, coraz więcej bezsensownych dyskusji z internetowymi oszołomami. Miło było, na razie!

Ja też się pożegnam. Rzeczywiście za dużo tu internetowych oszołomów. Za dużo sarkazmu.

Offline dorotkow

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #226 dnia: 12 Lis 2013, 00:59:48 »
Witam.
Jestem Dorota.
Na warszawskich ulicach transportowo od dziewięciu lat (...zanim było to modne  :P).
Mój rower nocuje na ulicy, zapięty masochistycznie na dwa zamki. Kiedyś chciałabym mieć jakiś śliczny, ale ten - dobrze się toczy i w oczy się nie rzuca złodziejom.
Tor przeszkód zwany DDR uważam za przykre utrudnienie, wolę robić za ruchomy element uspokojenia ruchu na jezdni. Ale rozumiem, że nowym i nieśmiałym DDRki mogą się przydać (tylko po co na takich ulicach jak Rechniewskiego!?).
Kiedyś twierdziłam, że cykliści niebawem zawładną światem, bo ćwiczą inteligencję - ciągle muszą kombinować.
Cieszę się, że miasto się zmienia.  :)

Dajana

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #227 dnia: 25 Mar 2015, 19:51:18 »
Cześć mam na imię Diana. Na masy jako uczestnik jeżdżę ze 3 lata teraz chcę pomagać w zabezpieczeniu:) Pozdrawiam

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #228 dnia: 25 Mar 2015, 20:27:07 »
 :) Witamy w klubie .......... to też bywa chorobą ( :-[ wiem o tym coś nie coś).

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #229 dnia: 26 Mar 2015, 08:59:00 »
Cześć mam na imię Diana. Na masy jako uczestnik jeżdżę ze 3 lata teraz chcę pomagać w zabezpieczeniu:)

Witamy i zapraszamy do ekipy. Swoją przygodę z Zabezpieczeniem warto zacząc od spotkania Przedmasowego - zawsze na 8 dni przed Masą (czwartek tydzień przed Masą) na Nowogrodzkiej 46 m.6. Tam też poznasz część ekipy.
A jak Ci się nie chce czekać, podejdź do nas już na Zamkowym - sprzetu jeszcze nie dostaniesz do samodzielnego zabezpieczania, ale poznasz już ekipę, a to naprawdę fajni ludzie są ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #230 dnia: 26 Mar 2015, 10:07:28 »
 ;) Oj Raffi oj -nie byłeś i nie wiesz że ta miła osóbka już była i zrobiła "wejście smoka" więc jak tak dalej będziesz się starał to będziesz niedługo Ty przedstawiał się jako nowy "nabytek"- :P

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #231 dnia: 26 Mar 2015, 13:30:32 »
Oj Jerzy oj - nie byłeś i nie wiesz, że Raffi był na przedmasówce :P

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #232 dnia: 26 Mar 2015, 16:55:08 »
Oj , wiem ,oj wiem  :-[ tylko że teraz Raffi raczej jest jakiś inny (jakby zakochany)i już ma chorobę na którą ja powinienem chorować  :-[

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #233 dnia: 26 Mar 2015, 18:26:35 »
To nie skleroza, to przepełnienie pamięci. Praca, Masa, Zielone Mazowsze, Miasta dla Rowerów, organizacja ślubu z weselem, sprawy codzienne i bieżące, rodzina, znajomi, przyjaciele... wiele więcej się już nie zmieści i faktycznie czasem zdarza mi się zapomnieć czyjeś imie albo nie skojarzyć go z twarzą lub wydarzeniem, na którym ostatnio się widzieliśmy. Przy kilkuset ludziach z którymi utrzymuje się mniej lub bardziej ciągły kontakt i zapewne kilku tysiącach, które się widuje raz na jakiś czas i które oczekują, że się je będzie pamiętać, to nieuniknione. Nie znam nikogo, kto miałby na to jakiś niezawodny patent.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Dajana

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #234 dnia: 26 Mar 2015, 21:47:41 »
Przedmasówka zaliczona ;D Czy to oznacza, że już jutro mogę spróbować swoich sił podczas masy oczywiście pod czyimś okiem albo skrzydłami;)
« Ostatnia zmiana: 26 Mar 2015, 21:48:49 wysłana przez Dajana »

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #235 dnia: 26 Mar 2015, 22:05:38 »
Pewnie że tak , będziesz na pewno potrzebna tylko na placu "upoluj "szczęśliwca lub szczęśliwą dobrą duszę która Cię poprowadzi . Znajomy (ja nie mam konta) ostrzegał mnie że ponad 400 fejsbukowców jutro przyjedzie na masę (w realu jest mniej niż 10% tych  co odgrażają się że będą )  ale i tak będzie jutro większy peleton i każda para kół rowerowych przyda się .

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #236 dnia: 26 Mar 2015, 23:04:28 »
Na Pl.Zamkowym zapraszam pod znak 50, każda para rąk przyda się przy szprychówkach :-)
I jestem tatą po raz drugi!

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #237 dnia: 27 Mar 2015, 10:37:02 »
Nie zapomnij fotki wysłać co by Cię zobaczyli Ci co nie byli na przedmasówce ;)) -joke
Komu w drogę temu rower.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #238 dnia: 27 Mar 2015, 11:57:22 »
 >:( Chrupku jaką ma wstawić (od komunii) jak Ty wisisz nam najnowsze z Masy Żołnierzy Wyklętych. Jakbyś wstawił to były by najnowsze.  :P

Offline Mariano

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zabezpieczenie - Okres próbny :)
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #239 dnia: 23 Kwi 2015, 00:13:48 »
Witam wszystkich.
 Mam na imię Mariusz lat 38. Mieszkam na Pradze Północ.
 Pracuję jako mechanik w "Serwisie Samochodow Ciężarowych".
Od jakiegoś czasu wkręcilem się dość ostro w jazdę na rowerze - jeżdżę codziennie różne dystanse (od 5 do nawet 150 km- zeszłoroczna najdłuższa trasa).
 Dołączyłem do Was ponieważ chciałbym pomóc w miarę możliwości w rozpowszechnianiu jazdy rowerem, a obecność na mojej pierwszej - marcowej WMK mimo pogody sprawiła mi niesamowitą frajdę i była to super zabawa.

P.S.
 Niektórzy już mnie wstępnie poznali na spotkaniu przedmasowym w zeszłym tygodniu. Mam nadzieję, że przydam się do pomocy w organizowanych (póki co piątkowych jako zabezpieczenie) WMK, a z czasem, o ile na to pozwoli, i przy innych wydarzeniach.

 Osoby aktywne korzystające z aplikacji Endomondo proszę o dodawanie do znajomych - Mariusz Urbanek.

 
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi 2015, 00:25:26 wysłana przez Mariusz mario Urbanek »
Mariusz "Mariano" U.
 Uzależniony od jazdy na rowerze.
 Dzień bez "pięćdziesiątki" to dzień stracony ;).