Autor Wątek: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)  (Przeczytany 338595 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #390 dnia: 02 Paź 2011, 20:10:22 »
Cytuj
Policjant biegnący Ci na spotkanie i wymachujący rękoma - a nie wiem, Strażnicy w ostatniej chwili odskakiwali, z Policjantami nie próbowałem

Mógłbyś rozwinąć temat? :D Ciekawi mnie sytuacja :P


Kiedyś jakis dowcipniś ze Straży próbował zmusić mnie bym na drodze rowerowej na Wisłostradzie zatrzymał się, albo zjechał na chodnik, bo się jakaś wycieczka wyładowywała z autokarów i oczywiście mając do dyspozycji całą Kępę Potocką z chodnikiem włącznie obok, zbiórkę musieli robić akurat na DDR. Jakaś msza wtedy była, czy cuś (nie pamiętam, czy JP2, czy już po 10 kwietnia) i cały prawy pas Wisłostrady od Grota po Łazienkowski robił za parking dla przyjezdnych. Makabra.

Ja tymczasem BARDZO śpieszyłem się do serwisu na Spójnię z przyczepką Masową. Byłem spóźniony i wcale nie miałem ochoty zwalniać z prędkości z niemałym trudem osiągniętej. Strażnik metodę przyjął osobliwą, bo po prostu rozkraczył się na DDR z miną "rozjedź mnie, to Ci pokażę". W dodatku to był ten piękny czas gdy SM nie miała prawa zatrzymywać pojazdów w ruchu, ani ruchem kierować. Nie reagował na gwizdek. Tacy piesi bawiący się w tchórza zawsze działali na mnie stymulująco (zwłaszcza gdy jadę z przyczepką, która swoje waży). Wykonałem niewielki slalom, by facet zobaczył, że przyczepka za mną "lata" po całej ścieżce, podskakuje, jest poza kontrolą i generalnie to lepiej zejść z drogi, bo nawet jak ja minę, to przyczepka może zahaczyć. Piesi na ten widok zeszli z DDR, został sam rozkraczony Strażnik.

Gość odpuścił sobie udawanie bohatera i odskoczył tuż przed tym jak już miałem naciskać na hamulce i hamować awaryjnie (prawo prawem, ale człowieka nie potrącę). Pięęęękny szczupaczek na trawę, choć podziwiać czy nie upadł na psią minę nie miałem czasu :D

W drugą stronę (wracałem może po 10-20 minutach) wystarczył krótki sygnał gwizdka z oddali i Strażnik od razu oczyścił mi drogę z pieszych, którzy też jakby byli bogatsi o doświadczenie wcześniejsze. Ładować się pod koła już nikt mi nawet nie próbował. Przeleciałem obok wycieczki na trawniku i chodniku z V>35km/h i przyczepką częściej w powietrzu niż na ziemi (nierówny asfalt, przyczepka pusta, to skakała), po czym pognałem na most Grota.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Rano1

  • Gość
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #391 dnia: 02 Paź 2011, 20:52:43 »
Stawiam wniosek: Napęd śmigłowy i kogut na kasku dla Ekipy Zabezpieczającej  :D

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #392 dnia: 03 Paź 2011, 09:53:18 »
Rondo Zawiszy. Jedna osobówka wpycha się przed drugą wbrew wszelkim zasadom. Druga najpierw trąbi a potem włącza syrenę.
Żebyście widzieli ten wyraz rezygnacji na twarzy samochodu, kiedy zwalniał i zatrzymywał się na wezwanie nieoznaczonej drogówki, której zajechał drogę :D

Zaobserwowane w czasie dojazdu do pracy rowerem, oczywiście :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #393 dnia: 03 Paź 2011, 10:52:16 »
Rondo Zawiszy. Jedna osobówka wpycha się przed drugą wbrew wszelkim zasadom. Druga najpierw trąbi a potem włącza syrenę.
Żebyście widzieli ten wyraz rezygnacji na twarzy samochodu, kiedy zwalniał i zatrzymywał się na wezwanie nieoznaczonej drogówki, której zajechał drogę :D

Kiedyś na Masie była podobna akcja. Tramwajarz pchał się na Waszyngtona w Masę. Podjechał koleś rowerem, podszedł do tramwaju i zagroził, że jak motorniczy zaraz się nie uspokoi i dalej będzie podjeżdżał do przodu, to wezwie Policje i skończy się mandatem. Motorkowy na to: "Tak, wzywaj Pan se! Do woli!" i dalej swoje. No i facet wyciągnął legitymację, kwitki i od razu wypisał :D

Mina motorniczego podobnie bezcenna.


Z dojazdów do pracy za to to podoba mi się jak mundurowi stoją na Czerniakowskiej/Gagarina. Tam na lewoskręcie zawsze zdarzy się jakiś cwaniak, co objedzie kolejkę i wepchnie się z prawej. Czasem stoją za skrzyżowaniem i klient zjeżdża sobie ze skrzyżowania od razu po mandat.

No i oczywiście buspas na Modlińskiej przy Kowalczyka (jeżdżą prosto z pasa do skrętu w prawo), ale to już klasyka.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #394 dnia: 03 Paź 2011, 10:53:42 »




Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #395 dnia: 03 Paź 2011, 11:11:06 »

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #396 dnia: 03 Paź 2011, 13:36:41 »
Sita Sings the Blues Preview on MonkeyLectric Video Pro Bike Wheel

Eyecatcher ! - videos displayed on bike wheels

Monkey Lectric sprzedaje takie światełka.

Można zrobić samemu: http://www.ladyada.net/make/spokepov/ I chyba ktoś gdzieś na jakimś polskim forum rowerowym o tym pisał - wybaczcie zasypanie konkretami ;)
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Rano1

  • Gość
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #397 dnia: 04 Paź 2011, 11:35:07 »
http://www.bikeforum.pl/threads/13288-Streetowcy-dirtowcy-VS-Freeridowcy-XC

No właśnie. Gdzie ten język polski w tych połamanoanglosłowach.

Skoro są stritowcy to powinni być też wymienieni sajdłokowcy  ;D

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #398 dnia: 04 Paź 2011, 13:57:21 »
Chodzenie po wodzie jest passe, teraz się jeździ rowerem :) http://noshit.pl/lubie/52448

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #399 dnia: 04 Paź 2011, 22:07:08 »
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #400 dnia: 04 Paź 2011, 22:15:55 »
Dobre! W życiu bym nie zgadł, ze w nadkola Malucha wejdą koła 26". To nowy trend, którym powinni podążyć tunerzy :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomus1973

  • Gość
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #401 dnia: 04 Paź 2011, 22:48:51 »
Normalnie wstawić sprzęt grający i riksza na Masę  ;) gotowa.

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #402 dnia: 04 Paź 2011, 23:36:06 »
Cytat: tomus1973
Normalnie wstawić sprzęt grający i riksza na Masę gotowa.
Waga pewnie zbliżona :P
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #403 dnia: 05 Paź 2011, 00:06:12 »
A ja dzisiaj widziałam kolesia jadącego rowerem ulicą Nowowiejską i czytającego w tym samym czasie książkę. Trzymał ją obiema rękami na wysokości oczu, nie trzymając kierownicy  ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #404 dnia: 05 Paź 2011, 00:26:05 »
A ja dzisiaj widziałam kolesia jadącego rowerem ulicą Nowowiejską i czytającego w tym samym czasie książkę. Trzymał ją obiema rękami na wysokości oczu, nie trzymając kierownicy  ;)

Ma 10 pkt do cyklozy i piętnaście do głupoty  ;D
Ja rozumiem że gdyby stał w korku  :D :D :D ;D 
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "