Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Rowery w Straży miejskiej.

<< < (2/5) > >>

miroslavka:
Ja też widziałam na KENie dwóch strażników, ale to było co najmniej pół roku temu.
W tym samym miejscu wczoraj widziałam ich w samochodzie zaparkowanym na pojedynczym miejscu parkingowym. Wyglądali na "zajętych" doglądaniem wnętrza pojazdu. Wydawało mi się, że dniówkę paliwa już wykorzystali i utknęli na dobre. :D

mk1111:
ew. robili zdjęcia pamiątkowe. To ostatnio na KEN ich stałe zajęcie.

maciekt1000:
u mnie na Bielanach jeżdżą, słychać ich z daleka bo kupili im (w przetargu wygrała najtańsza oferta ;)) niezłe złomy - ciężkie na stalowych ramach i osprzęcie sisowskim - gadałem z nimi to mówili, że patrol na rowerach to jak kara,  wolą z buta zamiatać  :D

rowerzysta:

--- Cytat: miroslavka w 22 Paź 2014, 13:25:04 ---Ja też widziałam na KENie dwóch strażników, ale to było co najmniej pół roku temu.
--- Koniec cytatu ---

Moje spotkania też miały miejsce parę miesięcy temu, bo przecież o tej porze roku na rowerach jeżdżą tylko wariaci :-)

Ci stojący w aucie, to częsty widok. Myślałem, że może czają się na jakiegoś Batmana jadącego po ddr, ale okazuje się, że nie i pewnie pilnują żeby ktoś nie ukradł asfaltu, albo coś w tym guście.

Raffi:

--- Cytat: rowerzysta w 22 Paź 2014, 15:45:28 ---Ci stojący w aucie, to częsty widok. Myślałem, że może czają się na jakiegoś Batmana jadącego po ddr, ale okazuje się, że nie i pewnie pilnują żeby ktoś nie ukradł asfaltu, albo coś w tym guście.
--- Koniec cytatu ---

A nie pilnują czasem... fotoradaru w aucie? U mnie na Modlińskiej często taki patrol stoi. Dziwiło mnie, że zawsze tyłem do kierunku jazdy na jezdni stoją, co jest dziwne o tyle, że wymaga jakichś dziwacznych manewrów - ktoś musiałby specjalnie zawracać by się tak ustawić, bo dojechać się tam nie da w ten sposób znikąd. Tak mnie to ciekawiło, że aż się któregoś dnia przyjrzałem. Laptop na kolanach funkcjonariusza, kamerka za szybą oraz drobne wycięcie w atrapie chłodnicy między reflektorami i umieszczony tam radar mówił wszystko o celu postoju :)
Głupio tylko, że stali w miejscu, gdzie jest sygnalizacja, więc kierowcy i tak zwalniają. 100m wcześniej i mieliby klientów jak mrówków ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej