Autor Wątek: Łańcuch rowerowy pc-10 srama  (Przeczytany 5604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adbej

  • Gość
Łańcuch rowerowy pc-10 srama
« dnia: 02 Maj 2010, 12:48:02 »
Wlasnie jak ja wracalem od nowodworow to na prostej drodze urwał mi sie łańcuch o nazwie sram pc-10 i jezeli by ktos chcial przyjechac i mi naprawic ten rower to podaje numer gg:8390371 albo koma:790-888-552 bo serwisy sa nie czynne ale bylby ktos taki chetny kto by mi naprawil ten moj rower bo nie mam jak a bardzo ktos by sie przydal z naprawa lancucha na lepszy zeby nie bylo z nim jakich kolwiek problemow bo juz 3 razy mi sie urwal ale dobrze jezdzilem.

mplonski

  • Gość
Odp: Łańcuch rowerowy pc-10 srama
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2010, 12:57:32 »
widocznie od skuwania osłabił się na tyle, że sam się "rozrywa". lepiej zamienić feralne łączenie na spinkę i powinno być ok ;-)

będąc dokładnym szukasz kogoś ze skuwaczem do łańcucha - sporo osób pewnie ma - mój akurat jest tymczasowo u kolegi.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Łańcuch rowerowy pc-10 srama
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Maj 2010, 21:45:04 »
widocznie od skuwania osłabił się na tyle, że sam się "rozrywa". lepiej zamienić feralne łączenie na spinkę i powinno być ok ;-)

Nie będzie ok. PC-10 to tandeta straszna. Kiedyś jeden taki kupiłem i to był największy błąd w moim życiu. Pękł pierwszy raz po około 700km (normalne mi wytrzymywały 3-8 tys km). Później ze dwa razy jeszcze szlag go trafił, za każdym razem w innym miejscu. Ostatecznie po 800km wywaliłem go, bo miałem go dość.

Radzę po prostu zmienić ten felerny łańcuch np na HG50 Shimano, albo PC48 SRAM-a. Powinny przetrwać o wiele dłużej niż PC-10.

Jutro już serwisy otwarte, więc powinieneś dać sobie radę.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

adbej

  • Gość
Odp: Łańcuch rowerowy pc-10 srama
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2010, 10:14:37 »
Ja kupilem lancuch accent AC-601 za 25zl jest za to na spinke.Czy dobry jest niz od tamtych co wymieniles, badz nie bedzie mi juz pekal i lepszy od pc-10 jest?

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Łańcuch rowerowy pc-10 srama
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2010, 22:50:44 »
nie sądzę żeby accent sam produkował te łańcuchy...
więc to kwestia która manufaktura wykonała go.
łańcuchy shimano robione są w tych samych chińskich manufakturach co łańcuchy KMC

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Łańcuch rowerowy pc-10 srama
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2010, 23:21:02 »
Ja kupilem lancuch accent AC-601 za 25zl jest za to na spinke.Czy dobry jest niz od tamtych co wymieniles, badz nie bedzie mi juz pekal i lepszy od pc-10 jest?

Nie mam pojęcia, nigdy nie używałem Accenta. Dowiemy się więc. Będziesz naszym forumowym królikiem doświadczalnym ;-)

Nie zapomnij zdać relacji za jakiś czas i powiedzieć ile km przetrwał itp.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)