Autor Wątek: Warszawa Grojec  (Przeczytany 5837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adbej

  • Gość
Warszawa Grojec
« dnia: 30 Kwi 2010, 22:57:27 »
Co o tym myslicie zeby zrobic mase nieoficjalnie do grojca zeby wszyscy ludzie tam pojechali i riksza zeby grala? :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Kwi 2010, 23:51:34 »
Co o tym myslicie zeby zrobic mase nieoficjalnie do grojca zeby wszyscy ludzie tam pojechali i riksza zeby grala? :)

Myślimy, że pomysł jest nieprzemyślany i raczej nie zostanie zrealizowany. 400kg rikszę pchać do Grójca? Ciekawe, gdzie znajdziesz na to frajerów, którzy to pociągną? A potrzeba będzie z 8, bo pierwsza czwórka prawdopodobnie zdechnie w pół drogi ;-P

Poza tym Skeler ma problemy nawet z ekipą na zastępstwo, gdy wyjedzie i nie wiadomo, czy riksza będzie na Masach w Wawie! A co my tu mówimy o jakiś wyjazdach tym za miasto.

Ale oczywiście nieoficjalną możesz zrobić. Dobry Grójec nie jest zły.
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2010, 23:52:58 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

adbej

  • Gość
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Maj 2010, 00:05:07 »
Dzieki za opdowiedz ale np beda mieli moze przy sobie chlebak i picie i mnostwo rzeczy do zarcia a poza za tym nic zlego do grojca jechac a przeciez bylo by to fajna sprawa tam pojechac i zrobic tak nieoficjalnie ta mase.riksza to moga i bez rikszy ale moga tez np z naglasnianiem tez jechac tzn z glosnikiem zeby mowili. Albo skeler bedzie jechal bez tej naczepy i sprawa zalatwiona.Bez rikszy tez sie da. ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2010, 00:07:06 wysłana przez adbej »

adbej

  • Gość
Jak Sie stac takim organizatorem lub z zabezpieczenia jak kazdy.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Maj 2010, 09:44:49 »
Raffi a jak sie stales organizatorem ze masz przy sobie lizak,krotkofalowki i w dodatku ta koszule z napisami od kogo to dostales i taka czerwona torba.W sumie tez tak chcialbym miec i tak szpanowac jak kazdy z was takim czyms bo rzecz biorac to takch rzeczy nie mam ale jak byc takim organizatorem tej masy jak sie dostales do tego gdzie co i jak?

Drex

  • Gość
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Maj 2010, 11:12:11 »
W sumie tez tak chcialbym miec i tak szpanowac
Jak chcesz tak "szpanować" to zapomnij. Zabezpieczenie nie jest do szpanowania tylko do odpowiedzialnej pracy. My nie mamy kamizelki i lizaka po to, żeby w jakikolwiek sposób szpanować, tylko po to, żeby skuteczniej zabezpieczać przejazd rowerzystów w Masie.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak Sie stac takim organizatorem lub z zabezpieczenia jak kazdy.
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Maj 2010, 21:40:02 »
... i taka czerwona torba.

Jako, że Drex już napisał jak to jest ze szpanowaniem, to ja tylko dodam, że nie przypominam sobie bym kiedykolwiek w życiu miał jakąkolwiek czerwoną torbę, czy to na Masie, na rowerze, czy w ogóle

Więc to chyba jakaś pomyłka jest. Musiałeś mnie z kimś pomylić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

adbej

  • Gość
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj 2010, 18:21:27 »
sory ze cie z kims pomylilem ale chce wiedziec po co i do czego sluzy ta duza,gruba, sztywna, czerwona torba na masie?

mplonski

  • Gość
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj 2010, 22:03:23 »
coś mi się wydaje, że masz na myśli sakwę rowerową (trochę osób ma czerwoną, raffi chyba niebieską) - taką przyczepianą do bagażnika. zgadłem?

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Maj 2010, 22:40:42 »
coś mi się wydaje, że masz na myśli sakwę rowerową (trochę osób ma czerwoną, raffi chyba niebieską) - taką przyczepianą do bagażnika. zgadłem?
Ty Szerloku czy inny Łotsonie:)
ew to może być sakwa od ratowników.. one są czerwowne ;)

mplonski

  • Gość
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Maj 2010, 23:10:09 »
Ty Szerloku czy inny Łotsonie:)
ew to może być sakwa od ratowników.. one są czerwowne ;)

wypraszam sobie, mój mi per 'wujku Platonie' ;P

@adbej
obrazki masz tu oraz tu - te akurat są produkcji Crosso - za te torby niestety musiałbyś trochę zapłacić, chyba, że zrobisz sobie samemu.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawa Grojec
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Maj 2010, 23:11:01 »
coś mi się wydaje, że masz na myśli sakwę rowerową (trochę osób ma czerwoną, raffi chyba niebieską) - taką przyczepianą do bagażnika. zgadłem?
Ty Szerloku czy inny Łotsonie:)
ew to może być sakwa od ratowników.. one są czerwowne ;)

Jeżeli to o nie chodzi, to do przewożenia materiałów opatrunkowych i innego wyposażenia Ratowników Rowerowych.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)