Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

prywatny audyt południowopraskich DDRów

<< < (6/7) > >>

Ral:

--- Cytat: jolajola1 w 10 Paź 2013, 12:44:34 ---
--- Cytat: Ral w 23 Wrz 2013, 10:16:47 ---Jak się zakończyła sprawa  osłon na rynsztokach odwadniających w tunelu, poprawili?

--- Koniec cytatu ---

wczoraj sprawdziłam, naprawili
przypominam, dotyczy :Dotyczy: tunel DDRiP pod południową nitką ul Ostrobramskiej,

--- Koniec cytatu ---
Czyli warto zgłaszać takie rzeczy. Dobra robota!

robertrobert1:

--- Cytat: JURO w 10 Paź 2013, 14:55:58 ---Jest ok. Musi być jakiś spadek odnośnie deszczówki , inna sprawa ,ze wyjazd z tunelu to odnoga głównej ścieszki miedzy pętlą na Gocławiu a węzłem Marsa. Więc nie jedzie się tam jeździło szybko ,a raczej bezpiecznie i powoli.
Dobra robota,a ten co pisał i zaprzestaniu takich inicjatyw zapewne nie jeździ tamtędy dość często. Kolejny trol.

--- Koniec cytatu ---

Mylisz się. Jest to moja alternatywna trasa do domu i szlak mnie trafia na ową różnicę poziomów. Jeśli się jeżdzi na pusto to uskok nie jest odczuwalny tak jak jeżdzi się z 3 dniowymi zakupami w sakwach. Jak będę mieć czas to zrobię odpowiednią fotkę i stosowne pismo.

Na razie się wstrzymam z gratulacjami za zabetonowanie odwodnienia liniowego...wstrzymam się do ulewnego deszczu i roztopów po zimie.

A oto moje spostrzeżenia z dzielnicy:

https://picasaweb.google.com/104321146266412146583/Kamera28062013#

robertrobert1:

--- Cytat: jolajola1 w 10 Paź 2013, 13:15:40 ---
zostało naprawione, ale trochę niezadowalająco
http://imgur.com/lYGBPIS,DrSyNL9#1
pozostała różnica poziomów między tunelem a DDRiP

obawiam sie, że wyższy poziom będzie się rozłazić


--- Koniec cytatu ---

Zostało poprawione. Obecnie to miejsce jest idealne czyli w sposób łagodny zniwelowano różnicę poziomów nawierzchni.

jolajola1:
Gocław, mostek nad kanałem Nowa Ulga, skrzyżowanie BoraKomorowskiego z WieniawyDługoszowskiego
link do mapy góglowej, tam gdzie zielona strzała https://maps.google.pl/maps?q=52.222233,21.103662&num=1&t=m&z=17

stan we wrześniu zeszłego roku, różnice miedzy powierzchnią mostka a powierznią DDR wynoszą do 4 centymetrów
wschód


zachód



POPRAWIONO
stan na połowę marca 2014
wschód


zachód

jolajola1:
prywatne audyty płynnie przeszły w "przejazdy krawężnikowe" Pełnomocnika, inspektorów ZDM, urzędników dzielnicy odpowiedzialnych za rowerową infrę

przejazd przez Wawer był w czerwcu, uczestniczyłam
kilka dni temu przejeżdżałam i już widac w niektórych miejscach poprawę
- Wał Miedzeszyński, przejazd rowerowy na wysokości Narodowej już nie ma 5 centymetrowych krawężników
- Wał Miedzeszyński, wschodnia strona, poprawione rynsztoki i krawężniki w przejazdach przez małe uliczki między rondem końcowym a miejscem gdzie wał rośnie nad ulicę
- rondko wylotowe z Gocławia pod Siekierkowskim, naprawione krawężniki i rynsztoki w ciągach dróg rowerowych
- naprawione dziury w ciągu starej DDR Wydawniczej, przycięta mocno zieleń

oczywiście NIE naprawiono przejazdów i dodatkowych wlotów na rondzie Skalnicowej, jest tu kłopot, bo jest na gwarancji, dzielnica nie może ruszać, kto to odebrał w tym stanie i czy poniesie finansowe konsekwencje, nie jestem w stanie się dowiedzieć
NIE naprawiony jeszcze przebieg DDR przez rondo w Lesie
NIE poprawiono wlotu/zjazdu z ronda w Łasiaka, tez na gwaracji, ale trwają konsultacje z wykonawcą

posprawdzam jeszcze w terenie, jak bedę miała protokół w ręku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej