Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Białołęka, Praga Północ, Targówek

Sygnalizator na ddr przy Kondratowicza przed Urzędem Dzielnicy Targówek

(1/2) > >>

gromanik:
Na takie coś trafiłem wczoraj - zostało od razu zgłoszone do Pogotowia Drogowego ZDM:
http://www.youtube.com/watch?v=_DG_GBhFteA

Proszę o informację o zauważonej poprawie.

reneva:
 ??? ??? ???

Swoją drogą... jest jakiś przepis zakazujący własnoręcznej zmiany ustawienia takiego słupka? Bo to coś aż się prosi o obywatelską interwencję: przestawienie na trawnik, tę betonową płytę widoczną na 0:50 albo jedną z tych tuż przy krawężniku.

`L`:

--- Cytat: reneva w 17 Cze 2013, 16:07:00 ---Swoją drogą... jest jakiś przepis zakazujący własnoręcznej zmiany ustawienia takiego słupka? Bo to coś aż się prosi o obywatelską interwencję: przestawienie na trawnik, tę betonową płytę widoczną na 0:50 albo jedną z tych tuż przy krawężniku.

--- Koniec cytatu ---

AFAIK jest - nie wolno umieszczać własnych znaków drogowych  :) ani zmieniać istniejących. Ten słup prosi się, żeby w niego wpaść - z prawą nogą nieco wysuniętą w jego stronę. Jeszcze to odszkodowanie od ZDM...

gromanik:
Nie wiem, czy jest przepis, ale mój zdrowy rozsądek podpowiadał mi, że lepiej tej prowizorki nie ruszać, bo ciężka, wysoka i pod napięciem a wiało naprawdę mocno, co zresztą słychać na filmie.

biały:
Przecież obudowa nie jest pod napięciem.

Co do odszkodowania: nie ma ktoś koła do centrowania? ZDM będzie mógł mu zasponsorować ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej