Autor Wątek: Ruch Narodowy - Sekcja Rowerowa ( dział humoru)  (Przeczytany 2670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Ruch Narodowy - Sekcja Rowerowa ( dział humoru)
« dnia: 08 Lut 2013, 05:07:39 »
Znalazłem w sieci coś takiego:

http://www.facebook.com/#!/sekcjaRowerowa

Ja jestem za, konieczne jest poszerzenie przestrzeni życiowej dla rowerzystów, oraz ostateczne rozwiązanie kwestii samochodowej.
Każdy blachosmrodziaż nie będący rowerzystom będzie mieć obowiązek noszenia żółtej opaski na prawym ramieniu.
Osoby takie będą miały obowiązek ustępowania rowerzystom w kolejkach do sklepu, do czego zresztą wydzieli im się osobne sklepy z najbardziej potrzebnymi produktami (chleb, mleko, czosnek). Rowerzyści będą równierz uprzywilejowani w komunikacji publicznej, gdzie jedynie będą mogli zajmować miejsca siedzące (obok osób starszych i chorych) i która dla rowerzystów będzie darmowa.
Rowerzyści będą równierz mieli specjalne 70% zniżki na OC/AC na blachosmroda - o ile dalej będą chcieć go używać.
Powołany zostanie specjalny urząd do spraw czystości komunikacji, który skutecznie zadba nad wdrożeniem tych procedur.

WIELKA POLSKA - ROWEROWA !!!

P.S.
Osoby pozbawione poczucia humoru proszę nie odpowiadać  ;) :D :D
« Ostatnia zmiana: 08 Lut 2013, 07:49:19 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Szczurek

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolontariat i rower to podstawa
    • Klub Ośmiu Kapelusz
Odp: Ruch Narodowy - Sekcja Rowerowa ( dział humoru)
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lut 2013, 08:42:55 »
Dla kierowców aut nie pedałujących dodatkowo oddzielne szpitale przychodnie itd. Dla nas bez kolejek i każdy lekarz jak króla będzie nas traktował
Chcesz być wolontariuszem ? Chcesz działać ?
Zapraszam www.kapelusz.org

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ruch Narodowy - Sekcja Rowerowa ( dział humoru)
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lut 2013, 08:46:51 »
A kto umęczy się.... hm.... pedałowaniem? ( czy w takiej partii wypada pedałować?), ten odpocznie w http://www.facebook.com/pages/Ruch-Narodowy-Sekcja-Konopii/488104221235970...