Autor Wątek: Prawo jazdy po nowemu - pogrom na egzaminie w Krakowie  (Przeczytany 16305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: Prawo jazdy po nowemu - pogrom na egzaminie w Krakowie
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Sty 2013, 11:12:35 »
@Olexy:
Jeśli przytrę samochód to równie dobrze mogę w ogóle nie wchodzić do firmy. To dodatkowy stresik, którego inni nie mają.
Ok, dlatego piszę, że nie uważam by parkowanie w zimie na kilka razy było czymś dziwnym/złym/do wyśmiania.

Cytuj
Na egzaminie podczas parkowania masz czas na to aby wjechać z ciągle obracającymi się kołami. Jeśli się zatrzymasz - poprawka i... I tyle. jak źle zrobisz poprawkę - koniec egzaminu.
Masz prawo do jednej korekty przy każdym podejściu do parkowania, zatrzymania nie liczą jako błędu bo parkowanie na egzaminie nie jest manewrem płynnym.
A do tego każde parkowanie jest osobnym 'punktem' egzaminu. Jeśli np. za pierwszym razem zawalisz prostopadłe, później dostaniesz równoległe, które też źle wykonasz, to masz jeszcze jedną próbę jednego i drugiego. (chyba, że coś się zmieniło po 19 stycznia)

Cytuj
Co do osoby, która ewentualnie siedzi obok mnie - to jest nic. Znacznie gorzej jest, jeśli masz pełną odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
Sorry, ale to Ty pisałeś o hiper-mega złych i stresujących egzaminatorach, dlatego do tego się odniosłam.

Btw- Dla wszystkich ciekawych, tu jest przykładowy egzamin teoretyczny w obecnej formie: http://regiomoto.pl/portal/nowe-testy-egzaminacyjne-na-prawo-jazdy-2013
« Ostatnia zmiana: 28 Sty 2013, 11:15:13 wysłana przez Olexy »
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa