Autor Wątek: Wieczory z Rano  (Przeczytany 4119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rano1

  • Gość
Wieczory z Rano
« dnia: 09 Gru 2012, 21:00:06 »
Słowo wstępu: Już dawno wpadłem na ten tytuł do wykorzystania przy zakładaniu nowego tematu na forum. Nie chcąc jednak dublować rowerowych pomysłów w stylu NMK, LR i tym podobnym - forumowym i pozaforumowym przejazdom, wykorzystam go w inny sposób.

Poza sama jazdą, rowerem zapewno jeździcie w różne miejsca, celem spędzenia wolnego czasu. Może nawet bez roweru. Jeśli braliście udział w jakimś ciekawym wydarzeniu kulturalnym, rozrywkowym, chcecie swoimi wrażeniami podzielić się na forum, czy też zachęcić do takowego spędzenia wolnego czasu przez innych - film, teatr, koncert, kafejka, jakiś ciekawy "iwent" (jak to się teraz z inglisz lengłydż wymawia), walcie śmiało. Wieczory ale i też łikendy.

Co do tytułu. Ja na razie nic nie organizuję, ale...w przyszłości nie wykluczam  :)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Gru 2012, 15:58:13 »
Imprezy w klubie. Jadę rowerem, alkoholu i tak nie lubię, kończy się późno w nocy, wracam szybko i bezpośrednio :)

Koncerty mojego chóru. Zakładam nasz [żałobny] strój występowy i gnam w długiej kiecce na koncert. A że strój do występów to czarna góra i długa, czarna spódnica, to raz już w ciepłej porze [nic na stroju] zostałam przez jakieś dziecko wzięta za zakonnicę XD

Rano1

  • Gość
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Gru 2012, 21:12:09 »
A w klubie zostawiasz rower, czy gdzieś na zewnątrz?

Ja osobiście nie jestem entuzjastą zostawiania roweru na zewnątrz, nawet z super ulockiem. Nie wszystkie wydarzenia, czy spotkania "pasują" do przybycia rowerem. To tak na marginesie.
Napiszę jednak o siatkówce w Wawie i okolicach.

AZS Politechnika Warszawska - od kilku już sezonów w PlusLidze. Grają w Arenie Ursynów lub na Torwarze. Stojaków jakoś nie zauważyłęm ( może są wyrwikółka...?).

Siódemka Legionovia - od tego sezonu drużyna siatkarek z Legionowa gra w OrlenLidze (w poprzednich sezonach pod nazwą PlusLiga Kobiet). Świetny, nowoczesny obiekt. Przy wejściu ...niestety wyrwikółka. Chyba jednak u wielu stojak rowerowy = wyrwikółko.

Tak czy inaczej polecam siatkówkę  :)

Offline Aethor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Gru 2012, 05:10:53 »
Przy Arenie z tego co kojarzę są wyrwikółka po prawej stronie od głównego wejścia, za rogiem. Od strony kortów.

A

Rano1

  • Gość
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Gru 2012, 16:24:31 »
W najbliższą sobotę mecz z Muszyną w Legionowie.
A oto filmik promocyjny Siódemki Legionovia:

http://www.legionovia.pl/legionoviasa/artykuly/505

 :)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Gru 2012, 02:13:16 »
W zaprzyjaźnionych klubach zostawiam rower w szatni albo innym backstage'u. No i ja chodzę do takich klubów, gdzie nie ma podpitego towarzystwa przed budynkiem, tylko sami swoi.

Na rozmowach o pracę bywam rowerem, na ślubie [cudzym] się zdarzyło, na spotkaniach służbowych swego czasu często... kiedy nie pasuje? :)

Rano1

  • Gość
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Gru 2012, 18:26:41 »
Przy okazji ( a widzę, że nikt takowego temaciku nie założył),
Dużo Zdrowia i Pomyślności oraz Udanych Wspólnych wypadów rowerowych w nadchodzącym 2013 już roku wszystkim forumowiczom życzę !

Tak a propos, bo wszystko ostatnio na głowie staje, gdzie można posłuchać w szacownym radio i tv najzwyczajniejszych polskich kolęd?
Jadąc  jakiś tydzień temu samochodem przez miasto a miałem takie kilka dni w samochodzie, z uwagi na rodzinne szpitale, przestawiałem radio w samochodzie klikając w guziki, jak w komórce - wszędzie od 1 grudnia walili kolędy i te wszystkie kawałki świąteczne ! Zwariować można, bo przecież kolędowanie zaczyna się od Wigilii - tak przynajmniej do tej pory było. Za to w Święta - posucha  >:(

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wieczory z Rano
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Gru 2012, 00:08:15 »
Cytuj
Już w połowie dekady liczne stacje obwieszczały gwiazdkę wraz z pierwszym dniem listopada ? ledwie tylko wygaszono dynie po obchodach Halloween. Skąd ten niedorzeczny pośpiech? Ze statystyk. Okazuje się bowiem, że słuchacze często pozostają aż do Bożego Narodzenia wierni tej rozgłośni, na której falach po raz pierwszy natknęli się na magiczne słówko ?Christmas?. Jeden z chicagowskich kanałów ujawnił, że dzięki takiej (przed)wczesnej inauguracji sezonowo zwiększa liczbę słuchaczy aż trzykrotnie. Jeśli więc trend się utrzyma, wizja całorocznej radiowej gwiazdki staje się zupełnie realna.
http://www.polityka.pl/kultura/aktualnoscikulturalne/1533881,2,zelazny-radiowy-repertuar-bozonarodzeniowy.read

Dlatego tak wcześnie zaczyna się sezon świąteczny.