Autor Wątek: Tuning lampki przedniej w rowerze.  (Przeczytany 8704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roxel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tuning
Odp: Tuning lampki przedniej w rowerze.
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Cze 2012, 11:17:10 »
Dzięki ,ze ktoś wie co to tuning :)
Człowiek się stara, inwestuje, tuninguje, a Wy się czepiacie.  ;)
Mnie zastanawia coś innego. Była mowa o lampce PRZEDNIEJ, a światło widoczne na zdjęciu jest wyraźnie CZERWONE. O ile świat nie stanął na głowie, to coś tu jest nie tak :P I nie sądzę by był to źle ustawiony balans bieli w aparacie.
To jest taki Mały mój tuning. Dioda koloru jest a raczej byla przed przegrzaniem czerwona. Zrobilem to ponieważ kierowcy w nocy ignorują mnie i po to ta dioda.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2012, 11:20:31 wysłana przez Roxel »

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tuning lampki przedniej w rowerze.
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Cze 2012, 13:00:49 »
To jest taki Mały mój tuning. Dioda koloru jest a raczej byla przed przegrzaniem czerwona. Zrobilem to ponieważ kierowcy w nocy ignorują mnie i po to ta dioda.
Serdecznie odradzam. Już seryjne lampki bywają zbyt mocne. Chcesz, żeby kierowca zobaczył cię i ominął, a nie, żeby rozjechał cię w obronie własnej oślepiony napędem fotonowym.

Offline Gimp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Tuning lampki przedniej w rowerze.
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Cze 2012, 13:35:47 »
A ja polece odblaski. Po co masz sie glowic i szarpac z bateriami i diodami. Kierowcy maja swoje halogeny czy inne ksenony, wystarczy z nich skorzystac i akumulatorow samochodowych ;) Oczywiscie wlasne oswietlenie jest konieczne, ale ruchome odblaski, np w pedalach, daja wiele.

Jednak mam wrazenie, ze chcesz pobawic sie w tego McGyvera ze srebrna tasma i przelacznikami, wiec have fun :)

Offline Roxel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tuning
Odp: Tuning lampki przedniej w rowerze.
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Cze 2012, 13:48:01 »
Dobra bez przesady, jadąc będzie mnie widział kierowca a ja mogę włączyć albo wyłączyć  diodę wiec.. :)
To jest taki Mały mój tuning. Dioda koloru jest a raczej byla przed przegrzaniem czerwona. Zrobilem to ponieważ kierowcy w nocy ignorują mnie i po to ta dioda.
Serdecznie odradzam. Już seryjne lampki bywają zbyt mocne. Chcesz, żeby kierowca zobaczył cię i ominął, a nie, żeby rozjechał cię w obronie własnej oślepiony napędem fotonowym.

A ja polece odblaski. Po co masz sie glowic i szarpac z bateriami i diodami. Kierowcy maja swoje halogeny czy inne ksenony, wystarczy z nich skorzystac i akumulatorow samochodowych ;) Oczywiscie wlasne oswietlenie jest konieczne, ale ruchome odblaski, np w pedalach, daja wiele.

Jednak mam wrazenie, ze chcesz pobawic sie w tego McGyvera ze srebrna tasma i przelacznikami, wiec have fun :)
Ja tam lubię majsterkować przy rowerze :)
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2012, 17:13:16 wysłana przez Roxel »

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Tuning lampki przedniej w rowerze.
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Cze 2012, 13:52:22 »
Cytat: Roxel
Dobra bez przesady, jadąc będzie mnie widział kierowca a ja mogę  albo  diodę wiec. mi tam się podoba majsterkowanie przy rowerze.

Czy można prosić po polsku?
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Roxel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tuning
Odp: Tuning lampki przedniej w rowerze.
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Cze 2012, 14:00:44 »
Cytat: Roxel
Dobra bez przesady, jadąc będzie mnie widział kierowca a ja mogę  albo  diodę wiec. mi tam się podoba majsterkowanie przy rowerze.

Czy można prosić po polsku?

sorry za usterki ale mam problem z klawiatura.