Autor Wątek: gwizdek storm  (Przeczytany 2437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mplonski

  • Gość
gwizdek storm
« dnia: 21 Lut 2010, 00:05:59 »
jakiś czas temu gwizdki storm były dostępne w masowym sklepiku. jeśli ktoś chciał kupić gwizdek na własną rękę, raczej się przekonał, że cena za przesyłkę przewyższa kilkukrotnie cenę gwizdka, co lekko odstrasza od samodzielnego kupowania - trzeba towar sprowadzić z USA.

dlatego, ponieważ, jak się dowiedziałem, nie ma w planach ponownego kupna przez masę gwizdków, postanowiłem na własną rękę sprowadzić większą liczbę sztuk, co powinno obniżyć ceny za jeden gwizdek, a te urządzenia, których nie będę używał, po prostu odsprzedać.

na razie próbuję ustalić ofertę indywidualną z jednym ze sklepów, zamawiać będę pewnie za niecały m-c, czyli za około 2 m-ce towar powinien przyjść pocztą. jakby ktoś chciał teraz sam kupować, albo przyjdzie mu taka chęć w najbliższej przyszłości, radzę chwilkę zaczekać i jednak zaoszczędzić kilka plnów i wydać je na lepszy cel np. szprychówkę. ;-)

jeśli ktoś już chciałby zarezerwować gwizdek, proszę o kontakt. najlepiej podać jeszcze kolor - w przeciwnym wypadku zamawiać będę pomarańczowy.

mplonski

  • Gość
Odp: gwizdek storm
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwi 2010, 16:42:06 »
gwizdki dzisiaj do mnie przyszły, a więc na najbliższej masie powinny być w sprzedaży (w sklepiku masowym).

mplonski

  • Gość
Odp: gwizdek storm
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sty 2012, 21:06:34 »
zainteresowanych informuję, że na początku przyszłego tygodnia zamawiam gwizdki i w tym miesiącu na masie, bądź za miesiąc, będą dostępne w sklepiku.

mplonski

  • Gość
Odp: gwizdek storm
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lut 2012, 18:30:05 »
informuję, że gwizdki będą dostępne w masowym sklepiku już na najbliższej masie.