Autor Wątek: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum  (Przeczytany 8891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Sty 2012, 20:26:22 »
Niemozliwe! Jest Twoj nick jako autora. Chyba, ze ktos wlamal Ci sie na konto...

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Sty 2012, 20:38:57 »
Wydaje mi się, że to raczej interwencja Grupy Trzymającej Władzę (ale mówię to po cichu, bo podobno jak coś się o nich głośno powie to można z ostrzeżenia zarobić)  ;)
Woydzio

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Sty 2012, 20:45:10 »
Biorąc pod uwagę, że wątek ma temat "[Wydzielony]", a w wątku macierzystym została umieszczona wiadomość moderatorska... No ciekawe, jak on mógł powstać, strasznie tajna sprawa :)

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Sty 2012, 21:35:53 »
Niemozliwe! Woydzio, sam napisales w temacie "wydzielony"! Ale jazda! :-D

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Sty 2012, 21:58:28 »
a ja się pytam, dlaczego w moim temacie jest dalej offtop?

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Sty 2012, 22:00:34 »
Ona sie pyta!

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Sty 2012, 22:01:59 »
tam są 2 offtopy, jeden o seksie, a drugi o baranku! ^^

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Sty 2012, 22:08:45 »
To jest temat o wolności słowa więc nie będę zgłaszał czynnikom odpowiedzialnym za porządek na forum, że trzy poprzednie posty (+mój obecny) to offtop.
Woydzio

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Sty 2012, 22:09:28 »
daj cukierka.

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Sty 2012, 22:11:57 »
Masz. <daje cukierka> :-D

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Sty 2012, 22:14:03 »
Masz. <daje cukierka> :-D

ach dziękuję, ach i och! <kłania się w pas!>

ale takiego REAL tez chcę.... z czekolada... z galaretką albo suszoną śliwką...

albo najlepiej...

DAJ ŻELKA!!!!

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sty 2012, 22:16:53 »
A ja wiem kto jest głupi  :D Ale nie napiszę, bo dostanę ostrzeżenie za obrażanie  ;D
Woydzio

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Sty 2012, 22:19:11 »
A ja wiem kto jest głupi  :D Ale nie napiszę, bo dostanę ostrzeżenie za obrażanie  ;D
Woydzio

ja tez wiem :D
ale ja nie znam regulaminu, ale podejrzewam, że jak powiem kto, to mi się dostanie trochę % :P
więc powiem, że wiem, ale nie powiem!

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Sty 2012, 22:24:33 »
Z największą przyjemnością ci go tutaj przekopiuję Siostrzyczko  ;D

"Regulamin Forum:
1. Nowe tematy zakładamy, gdy żaden z tematów już istniejących nie   pasuje do tego, co chcemy napisać. Tematy dublujące inne wątki będą   usuwane lub łączone z istniejącymi wątkami.

2. Tematy umieszczamy   we właściwym dziale. Działy są tematyczne, dość intuicyjne i dobrze   opisane. W razie wątpliwości, gdzie umieścić temat, można napisać   prywatną wiadomość do któregokolwiek moderatora. Jeśli temat nie pasuje   do żadnego działu, zapraszamy do działu hydepark.

3. Tematy o   biednych lub chorych dzieciach, super zarobku, super okazjach itp. będą   traktowane jako SPAM i usuwane (nawet z działu hydepark).

4. Zdjęcia i filmiki z Mas wrzucamy do podforum specjalnie stworzonego w tym celu. To ułatwi ludziom szukanie.

5.   Tematy opisujemy tak, by czytając sam temat można się było domyślić o   co autorowi chodzi i co znajduje się w wątku. Tematy w stylu: "Ważne,   koniecznie przeczytaj" - będą usuwane, lub tytuł tematu zostanie   zmieniony.

6. Zanim coś napiszemy - zastanawiamy się co chcemy   przekazać. Jeśli zapomnisz o czymś napisać, nie twórz nowego wpisu w   temacie, tylko edytuj post napisany przez siebie wcześniej, by nie   dochodziło do sytuacji kilku pod rząd postów jednego użytkownika. (można   edytować przez 1 godzinę od napisania posta)

7. Cytowanie.
Staramy się nie cytować obrazków. Jeśli odpowiadamy na ostatni post w temacie, staramy się go nie cytować.

8. Nie obrażamy innych:
ludzi na forum, ludzi spoza forum, poglądów, religii, wszelkich preferencji etc.
Nie klniemy.

9. Nie umieszczamy odpowiedzi w stylu: "haha", "ok", "...", "yhy" i tym podobnych, nic nie wnoszących do tematu.

10.   Nie nadużywamy WIELKICH LITER, dużej czcionki, oraz czerwonego koloru -   spowoduje to usunięcie posta; lub w razie nadmiaru wolnego czasu   moderatora ? przeredagowanie na akceptowalny i czytelny format.

11.   Zanim o coś zapytamy, sprawdźmy czy na nasze pytanie jest już odpowiedź   na stronie Masy lub w danym wątku. Pytania, na które już są odpowiedzi   będą usuwane.

12. Ortografia i interpunkcja obowiązuje. Jeśli   masz z nimi poważne problemy, korzystaj z odpowiednich programów   sprawdzających pisownię. Dotyczy to także postów bez polskich liter.

13. Nie wywołujemy w wątkach agresywnych kłótni, itp., a jeśli takie zauważymy, nie bierzemy w nich udziału.
Jeśli po interwencji moderatora kłótnia będzie kontynuowana, osoby biorące w niej udział będą czasowo banowane.
Prowokacje zgłaszamy do moderatora.

14.   Sztuczne podtrzymywanie na górze wątków poprzez dopisywanie kolejnych   postów będzie premiowane zamknięciem lub usunięciem wątku. W razie gdy   jest to uzasadnione, można poprosić moderatora o "przyklejenie" wątku na   górze - jeżeli uzna, że jest taka potrzeba, bo wątek faktycznie jest   ważny - zrobi to.

15. Nie odchodzimy od tematu wątku. W razie   dużego odejścia od tematu, wątek może zostać podzielony na dwa - by   kontynuować dyskusję w temacie oryginalnym i nie zabijać dyskusji w   temacie, na który zeszła dyskusja.

16. Sprawy nie opisane tutaj reguluje NETYKIETA, którą znajdziecie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

17.   Nie spamujemy linkami. Jedynymi dozwolonymi linkami są te związane z   tematyką rowerową oraz z Warszawską Masą Krytyczną - czyli na przykład   polecające sklep z artykułami rowerowymi / rolkowymi itp.

18.   Profile używane do wysyłania spamu przez boty lub ludzi, obraźliwe,   propagujące przemoc, rasizm, nazizm, itp. - będą banowane lub usuwane.

19. W razie potrzeby, zasady tego forum będą modyfikowane.

20.   Przestrzegamy poleceń moderatora. W przypadku edycji wiadomości przez   moderatora użytkownik nie może przywracać zmodyfikowanych treści.

21.   Za niestosowanie się do powyższych zasad grozi:   zamknięcie/edycja/przesunięcie/usunięcie wiadomości lub tematu;   ostrzeżenie, blokada czasowa, całkowity ban na forum. Zależnie od   sytuacji moderator decyduje, która forma jest najodpowiedniejsza.

22. W hydeparku obowiązuje złagodzona moderacja, ale obowiązuje!

23.   Zastrzeżenia oraz uwagi dotyczące pracy moderatorów prosimy kierować do   nich na PW. W przypadku konfliktu z którymkolwiek z moderatorów,   prosimy o rozstrzygnięcie sporu przez innego moderatora.
Dyskusji o pracy moderatorów nie prowadzimy na forum publicznym tylko poza nim.

24. Obowiązuje tajemnica korespondencji. Nie cytujemy prywatnych wiadomości, chyba, że autor wyrazi zgodę."

Odnośnie obrażania to będzie punkt ósmy  :D
Woydzio

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sty 2012, 22:25:22 »
za dużo tekstu, musisz mi wydrukować i dostraczyć na pepierrze, to przeczytam :P