Autor Wątek: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum  (Przeczytany 8896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Woydzio

  • Gość
[Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« dnia: 20 Sty 2012, 15:31:17 »
A jaki ma to związek z rowerami, Masą czy bezpieczeństwem na drogach?
Woydzio

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sty 2012, 15:51:14 »
A po co to dajesz na forum, na ktorym stosuje sie wobec uzytkownikow cenzure i manipulacje na szeroka skale?

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sty 2012, 16:55:36 »
Myślę że również ma to ogromne znaczenie dla każdego komu droga jest wolność słowa w internecie.
Jak komus jest droga wolnosc slowa w internecie to na tym forum raczej juz go nie ma. o_O

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sty 2012, 17:27:48 »
A po co to dajesz na forum, na ktorym stosuje sie wobec uzytkownikow cenzure i manipulacje na szeroka skale?
Jak komus jest droga wolnosc slowa w internecie to na tym forum raczej juz go nie ma. o_O

Ludowa legenda rzecze, że jak się swoją tezę powtórzy wiele razy to wszyscy przestaną mieć własny rozum i uwierzą ;) A czekaj, to jednak nie była legenda, to Goebbels tak twierdził :D

Swoją drogą, jak chcesz wolności słowa bez ograniczeń, to tylko na forach i listach dyskusyjnych bez ustalonych zasad i moderatorów :P
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2012, 17:29:03 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sty 2012, 17:40:39 »
Jak komus jest droga wolnosc slowa w internecie to na tym forum raczej juz go nie ma. o_O

czyli Tobie nie jest droga?

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sty 2012, 17:42:58 »
Jak komus jest droga wolnosc slowa w internecie to na tym forum raczej juz go nie ma. o_O

Tak właśnie.
Global Moderator Comment CENZURA: Panują beznadziejni świetni moderatorzy, którzy niesprawiedliwie usuwają posty i przyznają kary w postaci procentowych ostrzeżeń nie tym osobom, którym trzeba winnym złamania regulaminu.
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2012, 17:45:52 wysłana przez adriansocho »
AdrianSocho

storm

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sty 2012, 18:33:38 »
@DREX - chcesz mieć wolność wypowiedz i ZERO moderatorów (aczkolwiek pewne ograniczenia dotyczące moderowania i kasowania własnych postów) to korzysta z USENETu.


(dla tych co nie wiedzą co to USENET: http://pl.wikipedia.org/wiki/Usenet )


P.S. Oczywiście w całości zgadzam się z Mateyko - ACTA nie powinna wejść w życie, a jej podpisanie uważam za SKANDAL. Jak se jakiś_tam_polityk jeden z drugim chce acta to niech się sam podpisze i wyśle od razu poleconym do RIAA/MPAA etc.

Savil Najłatwiej na wszelki wypadek nie obrażać nikogo :)
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2012, 19:15:59 wysłana przez Savil »

Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sty 2012, 18:38:42 »
No, smietanka forum sie zebrala, powiedziala co nalezy wiele razy. A wiadomo, "ciemny lud wszystko kupi".

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Sty 2012, 19:04:51 »
Jak se jakiś_tam_tusek czy inny rostaszenko vel rostowsky chce acta to niech się sam podpisze i wyśle od razu poleconym do RIAA/MPAA etc.
Punkt ósmy regulaminu tego forum brzmi "Nie obrażamy innych: ludzi na forum, ludzi spoza forum, poglądów, religii, wszelkich preferencji etc. Nie klniemy."
Zgłosiłem ten post do moderacji i mam nadzieję, że ci kilka punktów ostrzeżenia przybędzie. Nie będę się wypowiadał na temat tego jakim premierem jest Tusk ale pewien szacunek mu się należy właśnie z uwagi na to, że jest premierem.
Woydzio

Savil 23. Zastrzeżenia oraz uwagi dotyczące pracy moderatorów prosimy kierować do nich na PW. W przypadku konfliktu z którymkolwiek z moderatorów, prosimy o rozstrzygnięcie sporu przez innego moderatora.Dyskusji o pracy moderatorów nie prowadzimy na forum publicznym tylko poza nim.
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2012, 19:18:00 wysłana przez Savil »

Rano1

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Sty 2012, 19:33:54 »
Myślę, że na wuemkowym forum jest dużo wolności słowa i tolerancji adminów. Inaczej kilku osób już by tu nie było.

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Sty 2012, 19:42:46 »
Woydzio - zgłosiłem twojego posta do moderacji, ponieważ napisałeś coś, co kompletnie miesci się nawet w dziale Hydepark. Od tego masz PW czy dział Sugestie odnośnie Forum.
Przeczytaj UWAŻNIE swojego posta. A jak już dojdzież do wniosku, że to, co napisałeś jest bez sensu to przeredaguj swoją wypowiedź tak, żeby sens miała.

Savil: udowodnisz mi, że "jakiś_tam_tusek" tudzież "rostaszenko" lub "rostowsky" to jest o znanych nam politykach, prawda? ;) Poza tym udowodnij mi proszę, że ja ich obraziłem i napisz jeszcze CZYM.
Czyżbym widział tu złamanie punktu nr 23 forumokiety? "Zastrzeżenia oraz uwagi dotyczące pracy moderatorów prosimy kierować do   nich na PW. W przypadku konfliktu z którymkolwiek z moderatorów, prosimy   o rozstrzygnięcie sporu przez innego moderatora. Dyskusji o pracy moderatorów nie prowadzimy na forum publicznym tylko poza nim."

Woydzio

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Sty 2012, 19:45:22 »
Nie ma to jak błąkać się po cienkim lodzie :/

Myślę, że używanie Nazwisk i Imion zdrobniałych lub przekręconych tak aby wyrazić lekceważenie wobec osób lub ich ośmieszenie - jest  niewskazane.

 


Drex

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Sty 2012, 20:12:35 »
Woydzio, nie wiedzialem, ze zakladasz tak bezsensownie nazwane tematy na forum! Wstyd!

:-D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Sty 2012, 20:14:04 »
Nie ma to jak błąkać się po cienkim lodzie :/

Myślę, że używanie Nazwisk i Imion zdrobniałych lub przekręconych tak aby wyrazić lekceważenie wobec osób lub ich ośmieszenie - jest  niewskazane.

Święta racja. Każdy wie o kogo chodziło Stormowi. Po co udawać, że jest inaczej. Ta linia obrony się nie trzyma :P


Z drugiej strony trudno się dziwić Stormowi, który IMO znany jest z wypowiedzi emocjonalnych. Premier, czy Prezydent to jednak osoby publiczne. Ich działania wpływają na los nas wszystkich. Trudno się dziwić, że są oceniani, raz bardziej na chłodno, a raz bardziej emocjonalnie. Mam wrażenie tego, że bycie Premierem czy Prezydentem znoszenie tego ma jednak wpisane w obowiązku pracy ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Woydzio

  • Gość
Odp: [Wydzielony] Wolność słowa a rowery a ACTA a forum
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sty 2012, 20:20:53 »
Wypadło mi z pamięci za czyjej prezydentury policja ścigała bezdomnego za słowa krytyki pod adresem tzw. głowy państwa... A IMO storm zamiast kierować się emocjami powinien raczej logiką. Na dłuższą metę lepiej się to sprawdza.
Woydzio
P.S.
Woydzio, nie wiedzialem, ze zakladasz tak bezsensownie nazwane tematy na forum! Wstyd!

:-D
Drex, wiem, że pewnie nie uwierzysz, ale to nie ja założyłem ten temat  :D
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2012, 20:22:05 wysłana przez Woydzio »