Autor Wątek: [WAŻNE] STOP ACTA  (Przeczytany 15305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 03:08:30 wysłana przez mateyko »

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sty 2012, 16:25:31 »
A jaki ma to związek z rowerami, Masą czy bezpieczeństwem na drogach?
Woydzio
Dlatego jest w Hydeparku. Myślę że również ma to ogromne znaczenie dla każdego komu droga jest wolność słowa w internecie.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sty 2012, 18:23:45 »
Napisałbym coś o patrzeniu dalej niż tylko na czubek własnego nosa to forum ale przecież cenzzzzzzuuuuura...  ;)

ACTA już prawie przeszło wszystkie procedury. Polska prezydencja w UE uważa to za swój sukces.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sty 2012, 18:34:52 »
ACTA już prawie przeszło wszystkie procedury. Polska prezydencja w UE uważa to za swój sukces.

Jeden z kilku powodów, dla których coraz poważniej rozważam głosowanie na Palikota w najbliższych wyborach.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sty 2012, 20:00:47 »
Savil Offtop wydzielony.

storm

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Sty 2012, 02:46:26 »
Coś napisałem, ale skasowali. Niedobre mody...

Raffi - dopiero teraz się zorientowałeś, że istnieje jednak jakiś wybór? Co prawda marny bo marny, ale lepiej to niż głosować na Platformę Oszustów... Palikot czegoś takiego na pewno by nie podpisał jak ACTA.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sty 2012, 08:49:06 »
Raffi - dopiero teraz się zorientowałeś, że istnieje jednak jakiś wybór?

Nope. Od wielu lat dokładnie sprawdzam na kogo stawiam krzyżyk. Nie tylko z jakiej jest partii, ale jakimi tematami się zajmuje, jak głosuje w ustawach, które uważam za ważne dla mnie itp.

Tu masz np moje rozważania na kogo postawić krzyżyk w temacie wyborów na prezia Wawy. To było bardzo świadome głosowanie.


Co prawda marny bo marny, ale lepiej to niż głosować na Platformę Oszustów... Palikot czegoś takiego na pewno by nie podpisał jak ACTA.

U Palikota do mojego krzyżyka brakuje mi tylko jednego - jakiegoś posła z Ruchu co by siedział w Parlamentarnej Grupie Rowerowej i tam dbał o tematy rowerowe. Wtedy faktycznie miałbym na kogo krzyżyk postawić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

storm

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sty 2012, 11:14:59 »
http://wyborcza.pl/1,75248,11020518,ACTA__Rzad_nie_odstapi_od_podpisania_umowy.html
http://wyborcza.pl/1,75248,11021083,Boni__Polska_przyjmie_ACTA__ale____.html


I to by było na tyle. Rzont pozamiatał i stwierdził, że społeczeństwo , które go wybrało, ma głęboko w (_|_)...


Woydzio

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sty 2012, 12:23:11 »
Jak rzadko kiedy zgadzam się ze stormem.
Woydzio

Drex

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sty 2012, 12:25:04 »
Rzont
Weź przestań tak pisać, bo tylko
Savil 8. Nie obrażamy innych
z siebie robisz.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2012, 14:43:59 wysłana przez Savil »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sty 2012, 12:48:11 »
I to by było na tyle. Rzont pozamiatał i stwierdził, że społeczeństwo , które go wybrało, ma głęboko w (_|_)...

Ciekawe czy społeczeństwo będzie3 o tym pamiętało za 3 lata. Bo mam wrażenie, że termin przyjęcia ACTA nieprzypadkowo jest bardzo daleko od wszelakich wyborów. Za 3 lata jest spora szansa, że wszyscy zapomną, albo się przyzwyczają.

Ciekawe też jak duże będą protesty dziś i jutro. Mam wrażenie, że bardzo wiele od nich zależy.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Woydzio

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sty 2012, 13:01:00 »
Ja mam zamiar wybrać się dziś na Jasną 12  :D Nie sądzę, żeby to wiele dało ale...

A pamiętać będę. W poprzednich wyborach na każdej stronie napisałem "Na pajaców nie głosuję", w następnych (o ile nic się nie zmieni) zagłosuję podobnie.
Woydzio

storm

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Sty 2012, 13:17:51 »
Drex - nie przestanę tak pisać, bo to słowo pochodzi z Usenetu, z pl.pregierza, gdzie doskonale określa jakość poczynań obecnego i poprzedniego rządu.

Za 3 lata? Za 3 lata Platforma Oszustów będzie pewnie na poziomie obecnego PiSu... Po takich manianach, bo wielu tym ludzikom nie wybaczy tego co zrobili i robią. Najpierw był hazard, potem dopalacze, wreszcie kradzież emerytur, a teraz zabierają nam WOLNOŚĆ SŁOWA? Sorry, ale tego nie da się zapomnieć. To już nawet PiS to chyba zrozumiał i nie próbował przeprowadzać na siłę. (bo dostali po uszach jeszcze gorzej niż obecny rzont)

Woydzio - radzę uważać co się pisze na kartach głosowania. Jako były członek wielu komisji wyborczych wiem, że takowe dopiski są różnie traktowane, a i często są spotykani nadgorliwcy (zwłaszcza z PiSdecji), którzy chcieliby takie karty unieważniać, nawet jeśli są na nich zakreślone prawidłowe głosy. No chyba, że ci nie zależy... :[

Woydzio

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Sty 2012, 13:34:32 »
Drex - nie przestanę tak pisać, bo to słowo pochodzi z Usenetu, z pl.pregierza, gdzie doskonale określa jakość poczynań obecnego i poprzedniego rządu.
Znajdź je jeszcze w słowniku  :P Dopóki tego nie zrobisz to łamiesz punkt 12 forumokiety.
Woydzio - radzę uważać co się pisze na kartach głosowania. Jako były członek wielu komisji wyborczych wiem, że takowe dopiski są różnie traktowane, a i często są spotykani nadgorliwcy (zwłaszcza z PiSdecji), którzy chcieliby takie karty unieważniać, nawet jeśli są na nich zakreślone prawidłowe głosy. No chyba, że ci nie zależy... :[
Storm, napisałbym, co myślę o politykach, ale byłoby to brutalne zgwałcenie punktu 8. i 10. forumokiety. I tak, nie zależy mi. Bo każdą osobę, która próbuje mnie wydymać na kasę uważam za syna (ew. córkę) kobiety negocjowalnego afektu chędożonego w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. A jak dotąd każda partia polityczna stara się uprawiać ze mną seks analny bez mojej zgody.
Woydzio

Drex

  • Gość
Odp: [WAŻNE] STOP ACTA
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Sty 2012, 14:14:16 »
Drex - nie przestanę tak pisać, bo to słowo pochodzi z Usenetu, z pl.pregierza, gdzie doskonale określa jakość poczynań obecnego i poprzedniego rządu.
To sobie uzywaj tego na usenecie a nie tutaj. Tu obowiazuje slownik ortograficzny a nie wymysly analfabetow.