Autor Wątek: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki  (Przeczytany 19820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Lis 2011, 14:53:55 »
No, fakt. Normalni. Zgodnie z teorią ewolucji przekażą swoje najlepsze geny potomkom. Powodzenia. :D


Znaczy, że ci, którzy zakończą życie bezdzietnie są... gorsi? Nienormalni? 20-40% (zależy od położenia geograficznego itp.) kobiet jest oziębła i seksu unikają, a jakoś potrafią się rozmnożyć... Czemu homoseksualiści na tej samej zasadzie nie mogą (wg Twojego rozumowania)? A biseksualiści?

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Lis 2011, 15:01:37 »
No patrz, wojujaca sie znalazla. To po raz kolejny kolejnej osobie powtorze: moge to akceptowac albo i nie ale normale to nie jest. Ludzie maja rozne odchyly a to sa jedne z nich.

I nie usiluj mnie przekonac ze jest inaczej, bo Ci sie to nie uda. Czy takim jak Ty nie wystarczy ze ktos twierdzi ze to nie jest normalne ale jednoczesnie dla niego taki "odchyl" jest akceptowalny?

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Lis 2011, 15:22:11 »
Normalne jako zgodne z większością? Czy normalne jako zgodne z naturą? U większości zwierząt [ssaków i ptaków] występuje, więc z naturą jest zgodne jak najbardziej.

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Lis 2011, 15:44:14 »
Nie namawiam do akceptacji, usiłuję tylko zrozumieć jeden argument (bezdzietny=gorszy), który wydaje mi się bezpodstawny i bezsensowny. Nie próbujesz go nawet obronić, tylko zmieniasz temat na tolerancję.

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Lis 2011, 16:00:49 »
A czy ja napisalem gdziekolwiek ze bezdzietny to gorszy??? Pokaz mi!

@Savil: zgodne z natura jest przedluzenie gatunku. Jesli osobnik gatunku z jakiegokolwiek powodu przedluzyc nie moze, to znaczy ze jest kaleki, chory albo w inny sposob wadliwy. Takie osobniki/ geny sa przez ewolucje eliminowane- bo nie spelniaja swojej roli.

Woydzio

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Lis 2011, 16:29:52 »
A czy ja napisalem gdziekolwiek ze bezdzietny to gorszy??? Pokaz mi!

@Savil: zgodne z natura jest przedluzenie gatunku. Jesli osobnik gatunku z jakiegokolwiek powodu przedluzyc nie moze, to znaczy ze jest kaleki, chory albo w inny sposob wadliwy. Takie osobniki/ geny sa przez ewolucje eliminowane- bo nie spelniaja swojej roli.
Osobniki nie, geny tak. Przynajmniej tak ma się sprawa w stanie naturalnym u istot o niższej inteligencji kierujących się głównie instynktem. Istoty o wyższej inteligencji panują (do pewnego stopnia) nad swoimi instynktami i mogą podjąć świadomą decyzję o nieposiadaniu potomstwa.
Woydzio

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Lis 2011, 20:50:16 »
Drex, czy Ty czasami czytasz, co piszesz?

Skoro mam podążać Twoim tokiem rozumowania o przekazywaniu najlepszych genów kolejnemu pokoleniu, to popatrz:
1. Człowiek jest zwierzęciem stadnym!
2. Wilk jest zwierzęciem stadnym!
3. To może powinniśmy zachowywać się jak wilki?


I teraz opiszę Ci pokrótce zachowania wilków w stadzie. Czy wiesz że:
Wadery (samice wilków) współżyją tylko z najsilniejszym osobnikiem (basiorem) w stadzie? Właśnie dlatego, żeby przekazać potomstwu najlepsze cechy. (stąd porównanie człowieka do wilka na podstawie Twojego rozumowania)
Co za tym idzie tylko najsilniejszy basior w stadzie będzie sobie używał. Inne dopóki żaden go nie pokona, będą tylko oblizywać się smakiem. Żadna z samic nie dopuści do siebie żadnego innego samca ze stada i spoza niego.

Więc już to, że mężczyzna współżyje z kilkoma partnerkami/partnerami jest "nienormalne", tak samo jak to, że kobieta ma więcej niż jednego partnera/partnerkę w czasie związku.

Drex, kombinuj dalej, bo na razie Twoja argumentacja się kupy za przeproszenie nie trzyma.

I teraz to co mi się nasunęło czytając Twoje wypowiedzi.
Wiesz, że fobia jest zaburzeniem nerwicowym, czyli potocznie zwaną chorobą psychiczną.
Nie przejmuj się, na fobie cierpi 99% społeczeństwa. ;)
W Twoich wypowiedziach jest sporo oznak, po których można stwierdzić, że jesteś skłonny do homofobii.

Homofobia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Homofobia
Cytat: WIKIPEDIA
Homofobią określa się zarówno antyspołeczne uprzedzenie awersyjne względem osób homoseksualnych
...
- osoby homofobiczne z reguły nie poznały nigdy osobiście otwartego geja lub lesbijki,
- są bardziej skłonne do przyjmowania konserwatywnych ideologii religijnych oraz tradycyjnych ról płciowych,
- to częściej osoby starsze i gorzej wykształcone.
...
Homofobia może prowadzić do reakcji agresywnych skierowanych przeciwko osobom homoseksualnym oraz homoseksualności jako cechy. Homofobiczne reakcje agresywne mogą wynikać z postrzeganiem homoseksualizmu jako odstępstwa od ról płciowych.

Role płciowe - http://pl.wikipedia.org/wiki/Role_p%C5%82ciowe
Cytat: WIKIPEDIA
Rola związana z płcią (ang. gender role) ? sposób zachowania, który w danej kulturze postrzegany jest jako typowy bądź akceptowalny dla danej płci. Według niektórych psychologów, pewne zachowania wynikają z uwarunkowań biologicznych, część zaś jest wynikiem presji społecznej.

Zastanawiam się skąd u Ciebie taka awersja do osób o innej orientacji seksualnej niż Twoja?
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2011, 20:52:38 wysłana przez Stanley »

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Lis 2011, 21:01:08 »
Buhahahahaha!!!! Stanley, ale zes pojechal teraz. Hahahahah!!! Przeczytaj jeszcze raz o homofobii i wskaz mi gdzie okazalem jakies uprzedzenia.

Owszem, nie lubie pedalow. Akceptuje homoseksualistow. Roznica jest taka, ze pedal afiszuje sie ze swoja odmiennoscia a homoseksualista/ tka nie- jest normalnym czlowiekiem, zachowuje sie jak kazdy z nas.

Poza tym ja homoseksualistow nie toleruje, tylko akceptuje ich obecnosc wsrod normalnych ludzi. Bo tolerancja kojarzy mi sie z "nie lube cie ale se posiedz i napawaj moja obecnoscia".

Poza tym- porownujac ludzi do wilkow, obrazasz wilki.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Lis 2011, 21:26:06 »
Drex - różnica między pedałem a homoseksualistą jest taka, że pedał, to jest na przykład w rowerze lub w samochodzie a homoseksualista to człowiek zaangażowany emocjonalnie i czujący pociąg do osobników tej samej płci.


Już samo pojęcie seks normalny to wyraz homofobii i obrażanie niektórych osób.


A i czemu cały czas mówisz o mężczyznach a o kobietach nie wspominasz ani słowem?

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Lis 2011, 22:03:35 »
A czy ja napisalem gdziekolwiek ze bezdzietny to gorszy??? Pokaz mi!

@Savil: zgodne z natura jest przedluzenie gatunku. Jesli osobnik gatunku z jakiegokolwiek powodu przedluzyc nie moze, to znaczy ze jest kaleki, chory albo w inny sposob wadliwy. Takie osobniki/ geny sa przez ewolucje eliminowane- bo nie spelniaja swojej roli.

Gdyby tak było, to homoseksualiści wyginęliby od razu, a żyją i wciąż się rodzą, od tysięcy lat, to raz.
Dwa - u chociażby łabędzi czy pingwinów inne orientacje pomagają w przedłużeniu gatunku. Homo-pingwiny adoptują osierocone jajka/młode, natomiast łabędzie tworzą trójkąty. Np samiec bi w związku z samicą i samcem jednocześnie. Wtedy, jeśli jedno z trojga zginie, młode wciąż mają dwójkę rodziców i większe szanse na przetrwanie.

Zgodnie z instynktem powinnam rzucać się na jedzenie, kiedy jestem głodna, a ja je najpierw kupuję ;)

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Lis 2011, 22:13:37 »
Jesli nie rozrozniasz pedala od homoseksualisty, to tak. Jestem homofobem i sie tego nie wstydze.

A nie chce mi sie dzielic na plcie bo to za duzo pisania z komorki.

Savil, i masz racje. Homoseksualne pingwiny nie zostawiaja potommstwa. Gina. Labedzie to raczej 2 na jedna samice. Bo 2 samce nie zloza jaj.

A jesli porownujesz sie do dzikich zwierzat to juz Twoj problem- ja tam jestem cywilizowany i jedzenie tez kupuje.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Lis 2011, 22:30:37 »
Drex
tak wygląda pedał:



a tak wygląda homoseksualista:


I niech ktoś mi powie, że nie mam racji. :)
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2011, 22:33:44 wysłana przez Stanley »

Woydzio

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Lis 2011, 22:45:40 »
Masz rację, ale nie do końca  :P Wyszukaj sobie w słowniku języka polskiego (http://sjp.pwn.pl/) albo w słowniku synonimów (http://synonimy.ux.pl/) słowo "pedał". "Pedał" jest obraźliwym (wulgarnym) określeniem homoseksualisty.
Woydzio

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Lis 2011, 22:54:15 »
Woydzio,

czy Ty użyłeś określenie "obraźliwym"? :)
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2011, 22:55:17 wysłana przez Stanley »

Woydzio

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Lis 2011, 23:06:03 »
Tak, znam takie słowo jak "obraźliwy". I nawet czasem go używam. Czy jest w tym coś dziwnego?
Woydzio