Autor Wątek: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki  (Przeczytany 19839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

storm

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Lis 2011, 14:04:44 »
Cytuj
10. Nie nadużywamy WIELKICH LITER, dużej czcionki, oraz czerwonego koloru - spowoduje to usunięcie posta; lub w razie nadmiaru wolnego czasu moderatora ? przeredagowanie na akceptowalny i czytelny format.
[...]
13. Nie wywołujemy w wątkach agresywnych kłótni, itp., a jeśli takie zauważymy, nie bierzemy w nich udziału.
Jeśli po interwencji moderatora kłótnia będzie kontynuowana, osoby biorące w niej udział będą czasowo banowane.
Prowokacje zgłaszamy do moderatora.
[...]
15. Nie odchodzimy od tematu wątku. W razie dużego odejścia od tematu, wątek może zostać podzielony na dwa - by kontynuować dyskusję w temacie oryginalnym i nie zabijać dyskusji w temacie, na który zeszła dyskusja.
[...]
21. Za niestosowanie się do powyższych zasad grozi: zamknięcie/edycja/przesunięcie/usunięcie wiadomości lub tematu; ostrzeżenie, blokada czasowa, całkowity ban na forum. Zależnie od sytuacji moderator decyduje, która forma jest najodpowiedniejsza.


Nie będę pokazywał palcem, ale chyba ktoś tu narusza Regulamin... :>


Rano1

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Lis 2011, 20:54:34 »
Skoro jest temat o skarpetkach to napisze, że niedawno prałem prawie wszystkie.

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Lis 2011, 21:34:34 »
Drex skoro nadal nie widzisz różnicy, to napiszę Tobie wprost.
Zdjęcia i temat Trawersa nie nawołują do kłótni, nie wywołują agresji, nie zrażają nikogo.
Umieszczane przez Ciebie filmiki i wypowiedzi właśnie wywołują takie odczucia.
Trawers nie umieszcza tekstów obrażających jedną "pedał" czy drugą "ksenofob" stronę. Ty już obraźliwe teksty zacząłeś stosować "lewackie ś*****o".   
A gdzie ja TAM: http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=1555.msg23897#msg23897 napisałem coś co nawołuje do kłótni? LOL!

 
No i przede wszystkim klasa wypowiedzi Trawersa, gdy przeczytał, że ktoś poczuł się urażony jego tematem.
Przeprosił publicznie. Zachował się z klasą i okazał szacunek wszystkim użytkownikom.
A Ty? Jak zwrócono Tobie uwagę, to zacząłeś wrzeszczeć, że nie łamiesz regulaminu, że masz prawo mówić co Ci się podoba, że to jest Hydepark.   
  Bo On przeprasza, nie mam pojęcia za co. A ja mam poglądy i ich nie zmienię, bo się komuś nie podobają. Nie podoba się? Nie czytać.

 
    No ale każdy swoimi czynami świadczy za siebie.   
  No właśnie. Jak na razie kiepsko o Was świadczy ta stronniczość.

 
    Ty obrażasz innych, wywołujesz awantury i próbujesz wszystko zepsuć.
No a potem boisz się przyjść na przedmasówkę i spojrzeć wszystkim prosto w oczy Drex. To się nazywa "brak cywilnej odwagi"
Aha. :-) Fakt, mam znajomych. Dobrych. I nie obraź się, wybrałem ich towarzystwo, bo jednak dla mnie są ważniejsi niż przedmasówka. Poza tym- nie będzie mnie na Masie, to po co mam chodzić na przedmasówkę?

  Łatwo jest usiąść sobie w domu i ze swojego komputera obrażać innych i podżegać do kłótni.   
  Jak na razie pięknie Wam to wychodzi. :D

(...)    masa jest otwarta na każdego, bez względu na jego pochodzenie, wyznanie czy poglądy polityczne.   
Tak. Oczywiście. Byleby ci "wszyscy nie szli w Marszu Niepodległości i nie byli dumni z bycia Polakami. Za to w Paradzie Równości chodzić mogą.


Masa zawsze miała i ma nadal łączyć a nie dzielić.    
Widzę...   

Tego będę starał się pilnować i jeśli wiąże się to z tym, że moderatorzy będą zmuszeni zbanować kilku użytkowników, to ja nie widzę przeszkód. Zbanujemy dwie - trzy osoby antyspołeczne i więcej osób będzie miało spokój, bo wchodząc na forum, będą mieli większą pewność, że znowu nie przeczytają wyzwisk.   
  Tak... dwie- trzy osoby. Widzę, jak Wam zależy. Biorąc pod uwagę, że na Masach bywa max 2 tys. osób, to wolę być w grupie kilkunastu tysięcy z Marszu Niepodległości.

 
  Skoro nie odpowiada Ci nowy regulamin, a sądząc po Twoich wpisach wnioskuję, że tak właśnie jest, to poproś o usunięcie swojego konta. 
 
A czy ja powiedziałem, że coś mi się w nim nie podoba? O_o

storm

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Lis 2011, 22:25:16 »
[zakładając, ze te kilkanaście tysięcy na Marszu Kiboli to prawda, bo moim zdaniem tam było z tysiąc ludzi, z czego połowa to ultra-kibole, pierwsi chętnie do spałowania]


I to jest smutne @Drex - że ci ludzie wybrali taki sposób spędzenia wolnego czasu i możliwość zrobienia czegoś... A nie wyszli na rower. To jest smutne i tragiczne.


Woydzio

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Lis 2011, 23:06:31 »
Według Moderatorki mój pierwotny post zawierał wycieczkę osobistą więc został wyedytowany. Storm, osobo o (moim zdaniem) dość kontrowersyjnej spostrzegawczości: jeśli nie odróżniasz patriotów od skorych do rozrób kiboli to już twój problem.
Woydzio
« Ostatnia zmiana: 20 Lis 2011, 23:51:02 wysłana przez Woydzio »

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Lis 2011, 23:27:55 »
Ależ niech sobie chadzają gdzie chcą, dopóki zachowują się porządnie.
Osobiście i czysto prywatnie wolałabym, żeby byli dumni z bycia dobrymi Polakami [co jest zasługą] niż po prostu Polakami [co jest czystym przypadkiem i niczym więcej].

I o ile patriota godnie reprezentujący swój kraj i dbający o niego jest godny podziwu, o tyle "patriota" rzucający pety na chodnik, butelki w krzaki i k**wy wszędzie dookoła, jest wyłącznie szkodliwy dla wizerunku Polski.
Śmieci - nie jest patriotą, bo zaśmieca ojczyznę. Oszukuje na podatkach, kradnie, wywołuje burdy i awantury - jak wyżej, szkodzi Polsce. Takie proste.

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Lis 2011, 23:54:06 »
Według Moderatorki mój pierwotny post zawierał wycieczkę osobistą więc został wyedytowany.
Niestety ingerencja moderatorów w życie forum zaczyna przypominać "Rok 1984". Kontrola, szczucie, obrona kolesi o poglądach zgodnych z poglądami moda/ admina... Żałosne.

Woydzio

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Lis 2011, 00:12:36 »
Przesadzasz Drex, po prostu moja Kobieta stwierdziła, że osoba (moim zdaniem niepełnosprawna intelektualnie) może poczuć się urażona moim postem. I w prywatnej rozmowie poinformowała mnie o tym.
Woydzio

Global Moderator Comment Wycieczki osobiste privami albo wcale. A dyskusje o niesprawności intelektualnej albo z dokumentacją medyczną w ręku i wyłącznie o chorobie jako takiej, albo wcale. Nieobrażanie nikogo obowiązuje i proszę się do tego stosować.
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2011, 12:04:21 wysłana przez Savil »

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Lis 2011, 00:14:43 »
Osoba (naszym zdaniem niepełnosprawna intelektualnie) nie zrozumie że to do tej osoby się odnosi i dalej będzie gadać [dop. mod.] od rzeczy. Poza tym jako moderatorka Twoja Kobieta o wielu rzeczach bez potrzeby pisze w PW.

Global Moderator Comment Wycieczki osobiste privami albo wcale. A dyskusje o niesprawności intelektualnej albo z dokumentacją medyczną w ręku i wyłącznie o chorobie jako takiej, albo wcale. Nieobrażanie nikogo obowiązuje i proszę się do tego stosować.Uwagi do moderatorów na priv.
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2011, 12:06:56 wysłana przez Savil »

Woydzio

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Lis 2011, 00:25:18 »
A o to pretensje wnoś na PW do moderatorstwa :D
Woydzio

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Lis 2011, 09:24:25 »
Jedno mi się tylko nie podoba - jeśli pod "flagami WMK" popiera się jakąś wybraną opcję polityczną lub sex-odmienną.


Jedno tylko mi się nie podoba - stwierdzenie o negatywnym wydźwięku popierania pod flagami WMK opcji sex-odmiennych sugeruje, że WMK jest związane z opcją sex-normalną (cokolwiek by to było), a nie jest. Masa nie interesuje się seksem i nie zabiera stanowiska. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Lis 2011, 10:06:38 »
No , w Masie jednak jezdzi wiekszosc sex- normalnych.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Lis 2011, 12:10:08 »
Drex ma rację, w Masie jeżdżą seks-normalni. [seks po polsku piszemy przez "ks" :)]
Czyli hetero, homo i bi. Nic mi nie wiadomo, żebyśmy mieli w swoich szeregach nienormalnych, czyli jednostki chorobowe.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Lis 2011, 12:15:27 »
No , w Masie jednak jezdzi wiekszosc sex- normalnych.

A ja chciałem zauważyć nieśmiało, że w masie jednak najliczniejszą grupą są Pedały.

Zresztą masa jest ponad preferencje seksualne uczestników.
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2011, 12:18:57 wysłana przez Stanley »

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Lis 2011, 12:17:39 »
No, fakt. Normalni. Zgodnie z teorią ewolucji przekażą swoje najlepsze geny potomkom. Powodzenia. :D
@Savil: obie formy w języku polskim są dopuszczone, o czym chociażby świadczą hasła ze Słownika Języka Polskiego: http://sjp.pwn.pl/szukaj/sex


@Stanley: to pojedź z tymi pedałami na piwo, pogadaj, powygłupiajcie się... Ja jednakże wolę to robić z ludźmi. :D