Autor Wątek: Dokument- dla wszystkich zwolenników lewackich burd w centrum naszego miasta.  (Przeczytany 10034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
@Stanley: to forum jest dla uzytkownikow a nie uzytkownicy dla forum. A jesli uwazasz inaczej, to raczej nadajesz sie na cenzora PRL niz na admina.

Poza tym- czy to ja rozkrecam dyskusje "co wolno a czego nie"? Opanujcie sie. Napisalem temat w Hydeparku, zeby podzielic sie opinia z innymi- ktorych tez to dotyczy- wszak wszyscy mieszkamy w Warszawie. Poza tym dybysmy w czasie "Czajnikowego" przejazdu mieli flagi to i rowerzystom by sie oberwalo! Dalej nas to nie dotyczy?

@kultowy: A Ty dalej probujesz podczepic pod Marsz Niepodleglosci chuliganow ktorych sami organizatorzy Marszu pogonili? Gdy byla rozroba to Marszu juz dawno nie bylo na placu- co z reszta pokazane jest w filmie.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna

Poza tym- czy to ja rozkrecam dyskusje "co wolno a czego nie"? Opanujcie sie. Napisalem temat w Hydeparku, zeby podzielic sie opinia z innymi- ktorych tez to dotyczy- wszak wszyscy mieszkamy w Warszawie. Poza tym dybysmy w czasie "Czajnikowego" przejazdu mieli flagi to i rowerzystom by sie oberwalo! Dalej nas to nie dotyczy?
Drex ja już swoje zdanie wypowiedziałem. Nie chodzi o temat a formę wypowiedzi.
Dyskutujcie ile wlezie ale okazujcie sobie wzajemny szacunek.


Gdybyś oberwał w czasie przejazdu, to już byłby inny temat i inaczej toczyłaby się dyskusja.

Drex

  • Gość
To po pierwsze: w moim poście nie było nic obraźliwego- tylko opis zawartości filmu. Forma też chyba nie byla ani wulgarna ani rasistowska czy jakakolwiek...

A żeby było związane z rowerami- powtórzę to co pisałem w innym- zamkniętym temacie:
Pojechaliśmy z Czajnikiem na Pl. Konstytucji, zatrzymaliśmy się a ja poszedłem robić zdjęcia w rowerowym ubraniu- i zostałem potraktowany gestem powszechnie znanym jako obelżywy, oraz stanowczym tonem wypowiedzianą sugestią "biegnij jak najdalej od nas" w formie bardzo nieparlamentarnej- przez tych samych co są na filmie i biją przechodniów.

Może być?

Offline evit

  • Początkujący
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Te wasze dyskusje są chore i dlatego zrażacie wszystkich do forum i   coraz bardziej do masy, min. dlatego niechce mi sie tu pisać, ale nie   mogłe przoczyć tych waszych głupot  >:(   Stanley zajmujesz się forum i pracujesz z komputerami, a nie wiesz   jakie wiadomości się pisze w Hydeparku? Co do cholery Cię obchodzi co ja   będe pisał na forum Hydeparku? czy napisze o wiewiurce czy kaczorze czy   czymkolwiek to Cię nieobchodzi bo to jest Hydepark małe przypomnienie  :P "
   
  Hydepark
- specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach   i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję   nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. potoczne znaczenie - jako   forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa"
 
  i teraz najważniejsze uważaj:
 
  "Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie   specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje   się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj   dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum)."
 
 
 
 
  Dokument   przedstawiający prawdziwe oblicze "kolorowych niepodległych" i   "faszystów" przeciw którym protestowali. Film nosi tytuł "Widziałem   naziola". Polecam obejrzeć do końca.
 
  "Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.
 
  Drex,
 
  czy tutaj także musi być mowa o całej tej aferze związanej z 11 listopada?
  To nie jest nasza sprawa. Jeśli ktoś ma poglądy nazistkowskie - jego spawa. Jeśli ktoś jest liberałem, także.
 
  Po co wszędzie o tym trąbić i dyskutować?
 
  Nie widzę nic złego w wypowiedzi Drexa, Ma ochotę tu napisać niemożesz MU BRONIĆ 8)
 
 
  nie   ma rowerów, rowerzystów, nawet koła od roweru, nie wiem po ch. komu ten   temat tutaj, jak zainteresowani mogą sobie te filmy obejrzeć na innych   informacyjnych portalach a nie o tematyce rowerowej.
 
  Bear nie możesz mu bronić wejdz na google.pl i sprawdz co to jest Hydepark
 
 
  nie   ma rowerów, rowerzystów, nawet koła od roweru, nie wiem po ch. komu ten   temat tutaj, jak zainteresowani mogą sobie te filmy obejrzeć na innych   informacyjnych portalach a nie o tematyce rowerowej.
 
  Amen
 
 
  Bez komentarza ???
 
 
  Mam zglaszac wszystkie posty w ktorych NIE MA NIC O ROWERACH do usuniecia? Te w Hydeparku tez?
 
 
  Nie, tylko Drex zrozum, ludzie mają dość tej całej jatki, LEWY, PRAWY. Była burda - ok. Temat nas nie dotyczy.
  Niedługo otworzę lodówkę i tam będzie to samo.
 
 
  Poza   tym w portalach informacyjnych TAKIE RELACJE nie sa pokazywane bo nie   na reke to jest koncernom medialnym i wladzom, ktore zalegalizowaly   zamieszki. Jak widac pewnie nie obejrzeliscie dokladnie materialu   zarejestrowanego na tym filmie. Albo celowo chcecie umniejszyc jego   znaczenie.
 
  Drex, obejrzałem to w całości. Sprawa mnie nie dotyczy i mam ją w tam, gdzie słońce nie dochodzi.
  To jest forum Warszawskiej Masy Krytycznej, nie musi być tutaj poruszany każdy temat.
  Sądzę, że na gazecie znajdziesz wiele wątków, w których toczy się dyskusja na ten właśnie temat.
 
  Tutaj   ludzie sobie tego nie życzą. Moderatorzy dostali kilkanaście zgłoszeń i   próśb o moderacje w tej sprawie. Temat zamknięty i prośba o   niekontynuowanie.
 
  Stanley masz dość nie czytaj !!! jak to temat nas nie dodytyczy PEWNIE,   ŻE DOTYCZY ZYJE W WARSZAWIE!!! nie bede sié rozpisywal znaczenie slowa   hydepark jak wiemy to wszystko jasne co za bzdury pisza powyzej, ludzie   sobie niezycza? niby na jakiej postawie urazil kogos? przeklnal? NIE to   niemusisz zamykac tematu wyslij ich do szkoly albo na google.pl
 
 
  Drex   a Ty cały czas odwracasz kota ogonem i widzisz co chcesz widzieć. masz   świadomość, że takie same filmy pojawiają się po drugiej stronie i wcale   nie są to maipulacje?
 
  faktem jest, że lewacy zaczęli burdę ale   to nie tłumaczy zamieszek z pl. konstytucji, które miały miejsce jakiś   czas później. nikt nie neguje, że przez anarchistów zmieniono trasę   przemarszu, że przy nowym świecie miała miejsce zadyma sprowokowana   przez zwolenników kolorowej. ale w żadnym stopniu nie tłumaczy to tego   co stało się później.
 
  żeby nie było, że popieram anarchistów bo   tak nie jest. powiem więcej - bawią mnie chłopcy i dziewczęta z dobrych   domów wychowani na sowitej korporacyjnej pensji rodziców, którym   zamarzył się libertyńsko-lewacki raj na ziemi (na filmach z zajść widac   jak jeden z anarchistów popija coca-colę - groteska sama w sobie).
 
  nie   dam sobie jednakowoż wmówić, że morowi chłopcy ze stadionów szli jak te   potulne baranki mając za oręż argumenty słowne jedynie. stary, za dużo   widziałem i za dobrze znam te klimaty. o to mam cholerną pretensję do   polityków prawicy, że stadionowych bandytów włączono w dyskurs   ideologiczno-polityczny i zrobiono z nich piewców tradycji narodowych...   otóż to nie są baranki, i nie trzeba im prowokacji. łapki ich swędzą i   niewiele potrzeba do afery...
 
  Ty będziesz widział złych lewaków i   dobrych, ba idealnych wręcz członków marszu niepodległości. wyborcza   będzie piała z zachwytu nad kolorową i przestrzegała przed faszystami   bijącymi gejów.
 
  mało tego, powtarzasz jak wszyscy z prawej strony   za Jarosławem Kaczyńskim prawdy objawione o mediach, które to tak   strasznie przeinaczają prawdę bo "im" zależy. to prawda, ale tylko   częściowo. są wszak  media konserwatywne i wcale nie są to jakieś nisze,   rzeczpospolita czy uważam rze to jedne z poczytniejszych pism, a oni   widzą rzeczywistość podobnie jak Ty. czyli w zupełnej opozycji do tego   co pisze wyborcza i pokazuje tvn.
 
  i na koniec jeszcze filmik:
 
  Niepodległa Pyta 2011
 
 
  @kultowy - Drex nieodwraca kota ogone tylko wyraza swoje zdanie, co mnie   obchodzi ze te filmy pojawiaja sie gdzies indziej chce to i wrzuce na   hydepark polowe wp.pl bo mnie zainteresuje
 
 
  Panowie,
 
 
  umówcie się na kawę i podyskutujcie w mniejszym gronie.
  Każda ze stron będzie miała swoje racje. Czy możemy wrócić do tematów rowerowych?
 
 
  Wygłoście swoje zdanie na forum gazety, w wątku:
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,752,130657248,130657248,Jak_bedzie_11_listopada_za_rok_Byc_moze_jeszcz_.html
 
 
  Nie, od tego jest Hydepark zebym wam opowiedzial jaka laskie poznalem w 70-tce. 8)
 
 
  @Stanley,   ja tylko przypomnę, że jaaaakiś czas temu nikt nie miał nic przeciwko   temu, aby w Hydeparku w temacie dyskusji o czymś innym niż o lusterkach,   ktos nie wcinał się z lusterkami...
  A ty teraz widzisz coś przeciwko   temu, mimo, że wtedy właśnie słałem do ciebie powiadomienia? Jak to   jest z tą twoją obiektywnością? (czyt: stronniczością???)
 
 
  @Drex:
 
Cytuj
  Policji   zdewastowano 14 radiowozów - auta mają powybijane szyby, powgniatane   karoserie, są też uszkodzenia od ognia. Zniszczone zostało również   wyposażenie funkcjonariuszy, m.in.: kaski, tarcze, nakolanniki,   umundurowanie. Policja straciła też radiostację i kamerę cyfrową.
  Nie   wiadomo, ile w czasie piątkowych zamieszek straciły prywatne firmy. W   trakcie szacowania strat jest telewizja TVN, której spalono w piątek wóz   transmisyjny, od ognia ucierpiał także drugi należący do stacji pojazd.   - Wstępnie szacujemy, że straty sięgną 2 mln zł - powiedział rzecznik   prasowy TVN Karol Smoląg. Jak wyjaśnił, sama odbudowa wozu   transmisyjnego to koszt 1,3-1,4 mln zł.
 
  Nie wiem ile   poszło na opiekę medyczną kibolstwa... Martwi mnie jednak to, że być   może będę musiałz  tkaimi chętnymi do bijatyki o byle co, dzielić jedną   salę na Kolanówce za kilka tygodni... No bo taki musiał sobie porzucać   brukiem, prawda? :>>>>>>
  A my wszyscy za to zapłacimy...
 
 
  @storm - moderator nic niema do hydeparku (nieliczac obrazania innych   uczestnikow i niekulturalnego wypowiadania sie), nie moze cenzurowac   wypowiedzi niezgodnych z tematem przewodnim forum...  ;)
 
 
  @Stanley,
  Raczysz żartować z tym, że Tobie się jakiś temat nie podoba, idźcie sobie na inne forum? Mam wrażenie, że dział "Hydepark" jest właśnie od gadania o wszystkim?
 
 
  O ile dyskusja będzie merytoryczna to nie widzę przeciwwskazań do istnienia tego tematu.
 
  @Mhrok - jeden na poziomie PELEN SZACUN CHLOPIE  8)
 
 
 
  @Stanley,
  Raczysz żartować z tym, że Tobie się jakiś temat nie podoba, idźcie sobie na inne forum? Mam wrażenie, że dział "Hydepark" jest właśnie od gadania o wszystkim?
 
 
  O ile dyskusja będzie merytoryczna to nie widzę przeciwwskazań do istnienia tego tematu.
 
  Bardzo   słusznie i naukowo to wywiodłeś. Zaraz zakładam w Hydeparku wątek o   temacie "Wpływ analnego seksu z owcami na wzrost produkcji runa". Skoro   to Hydepark to pogadajmy sobie także o chędożonych w rzyć  owcach.
   :D
  Woydzio
 
 
  JESTEM ZA
 
 
 
  @Stanley,
  Raczysz żartować z tym, że Tobie się jakiś temat nie podoba, idźcie sobie na inne forum? Mam wrażenie, że dział "Hydepark" jest właśnie od gadania o wszystkim?
 
  O ile dyskusja będzie merytoryczna to nie widzę przeciwwskazań do istnienia tego tematu.
 
  @Mhork dyskutujcie ile wlezie, pod warunkiem, że jak to ująłeś "merytorycznie" i bez obrażania.
  Tak Hydepark jest od rozmawiania na każdy temat.
 
  Tylko pytanie czy wszędzie musi być każdy temat poruszany? O_o
 
  Zauważ, że w poprzednim wątku nie wziąłem dyskusji a w tym nie raczyłem opowiedzieć się po żadnej ze stron.
 
  Dlaczego z taką gorliwością, nie skomentowaliście śmierci Hanki Mostowiak? :D
 
  BO nie musisz sie  wypowiadac zadnym ze stron to twoje prywatne zdanie !!!
 
 
  Chłopcy   - jeśli koniecznie chcecie ciągnąć temat, trudno, od tego jest   hydepark. Byle na poziomie i przestrzegając zasad dobrego wychowania. W   razie wątpliwości pytać, chętnie udzielę paru lekcji savoir vivre'u.
 
  Woydziu   - na forum są nieletni, więc Twój temat nie przejdzie. A co lubisz   robić z owcami, to już Twoja prywatna sprawa, ja się w to nie mieszam ;)
 
 
  Savil jak zwykle ma racje
 
 
 
  Poza   tym- czy to ja rozkrecam dyskusje "co wolno a czego nie"? Opanujcie   sie. Napisalem temat w Hydeparku, zeby podzielic sie opinia z innymi-   ktorych tez to dotyczy- wszak wszyscy mieszkamy w Warszawie. Poza tym   dybysmy w czasie "Czajnikowego" przejazdu mieli flagi to i rowerzystom   by sie oberwalo! Dalej nas to nie dotyczy?
 
  Drex ja już swoje zdanie wypowiedziałem. Nie chodzi o temat a formę wypowiedzi.
  Dyskutujcie ile wlezie ale okazujcie sobie wzajemny szacunek.
 
 
  Gdybyś oberwał w czasie przejazdu, to już byłby inny temat i inaczej toczyłaby się dyskusja.
 
   "Nie chodzi o temat a formę wypowiedzi." Jak to stanley?!  ::)   Cala pierwsza strone piszesz ze to nie jest temat na forum WMK, a teraz   muwisz ze nie chodzi o temat ? czyli o co bo napewno nie o forme nic o   niej niepisales  :P   nikt tu nikogo nie obrazil!!! komu ma sluzyc ta uwaga???
 
 
  To   po pierwsze: w moim poście nie było nic obraźliwego- tylko opis   zawartości filmu. Forma też chyba nie byla ani wulgarna ani rasistowska   czy jakakolwiek...
 
  A żeby było związane z rowerami- powtórzę to co pisałem w innym- zamkniętym temacie:
  Pojechaliśmy   z Czajnikiem na Pl. Konstytucji, zatrzymaliśmy się a ja poszedłem robić   zdjęcia w rowerowym ubraniu- i zostałem potraktowany gestem powszechnie   znanym jako obelżywy, oraz stanowczym tonem wypowiedzianą sugestią   "biegnij jak najdalej od nas" w formie bardzo nieparlamentarnej- przez   tych samych co są na filmie i biją przechodniów.
 
  Może być?
 
  Drex nie tlumacz sie bo to jestidiotyczne jak ktos ma malo wiedze to   niech ja szuka, a nie ty masz sie do niego dostosowac, mówi sie sprawdz   na google.pl i tyle a forme hydepark my tworzymy !!!!!!  ;D
 
 

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Rano1

  • Gość
Ale jaja  ;D

Proponuję latem podjechać gdzieś rowerami z rikszą i nagłosnieniem oraz zrobić hydepark na żywo  8)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Stanley zajmujesz się forum i pracujesz z komputerami, a nie wiesz jakie wiadomości się pisze w Hydeparku? Co do cholery Cię obchodzi co ja będe pisał na forum Hydeparku? czy napisze o wiewiurce czy kaczorze czy   czymkolwiek to Cię nieobchodzi bo to jest Hydepark małe przypomnienie  :P "
Evit - każde forum rządzi się własnymi zasadami. Dlatego nie usuwam postów a jedynie proszę o kulturę w wypowiedzi. Nie pozjadałem wszystkich rozumów i wielu rzeczy jeszcze nie wiem i nie muszę tego wiedzieć.


  "Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie   specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje   się tym, iż nie jest ściśle moderowany.
Co nie oznacza, że nie jest moderowany w ogóle.

   
Nie widzę nic złego w wypowiedzi Drexa, Ma ochotę tu napisać niemożesz MU BRONIĆ 8)
Ja także, dlatego podjąłem dyskusję.

@storm - moderator nic niema do hydeparku (nieliczac obrazania innych   uczestnikow i niekulturalnego wypowiadania sie), nie moze cenzurowac   wypowiedzi niezgodnych z tematem przewodnim forum...  ;)
I tej zasady się trzymajmy. Najlepiej byłoby, gdyby użytkownicy powstrzymywali się przed pisaniem wulgaryzmów. :) Ale się niestety nie da.

   "Nie chodzi o temat a formę wypowiedzi." Jak to stanley?!  ::)   Cala pierwsza strone piszesz ze to nie jest temat na forum WMK, a teraz   muwisz ze nie chodzi o temat ? czyli o co bo napewno nie o forme nic o   niej niepisales  :P   nikt tu nikogo nie obrazil!!! komu ma sluzyc ta uwaga???
Na początku źle się wyraziłem - mój błąd, za co przepraszam wszystkich.

I bardzo proszę Cię Evit - pisz poprawnie (czytaj "bez błędów").

Drex

  • Gość
Kolejny dokument ukazujący różnicę- ro co było w rzeczywistości a relacje telewizyjne. Według telewizji dziesiątki tysięcy ludzi zostało chuliganami.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2011- FILM DOKUMENTALNY "SFORA"

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Skoro tak ma wyglądać Hyde Park, ja przestaję do niego zaglądać
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Lis 2011, 21:35:34 »
Jak dzieci...
Chyba chcecie za wszelką cenę skłócić wszystkich. Skoro jest to Hyde Park, to niech sobie każdy pisze co chce (choć moim zdaniem w granicach prawa). Jeśli będziecie się odszczekiwać, będziecie dalej karmić te wszystkie trolle. Przestaniecie brać udział w tych durnych dyskusjach, temat sam umrze. Szkoda czasu na głupoty, zajmijmy się rowerami i masą. Ja chcę dobrze się czuć i lubić przebywać w środowisku rowerzystów i nie bardzo interesuje mnie, kto ma jakie poglądy religijne, polityczne, z kim śpi i uprawia seks, jeśli to wszystko jest w granicach prawa. Nauczmy się oddzielać życie prywatne od innych spraw, bądźmy bardziej tolerancyjni dla innych. Żyj jak chcesz ale w taki sposób, aby nie szkodzić innym, ale innym też pozwól żyć.
Od zawsze powtarzam, że mieszanie polityki do naszych spraw tylko powoduje konflikty, kłótnie i nienawiść. Jak najdalej od polityki. Jeśli macie jeszcze resztkę oleju w tych swoich pustych głowach, nie chcecie, żeby Was inni znienawidzili za ekstremistyczne poglądy i uprawianie niechcianej, nachalnej propagandy, dajcie sobie siana, wsiądźcie na rower i zróbcie kilkadziesiąt kilometrów dla ochłody.
Nie zmuszajcie nas do rezygnowania z przyjaźni do Was w imię jakichś mało istotnych dla wspólnej sprawy różnic.
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

storm

  • Gość
Odp: Skoro tak ma wyglądać Hyde Park, ja przestaję do niego zaglądać
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Lis 2011, 23:39:38 »
[...]Jeśli macie jeszcze resztkę oleju w tych swoich pustych głowach[...]


Nie wiem jak inni, ale ja pustej głowy nie mam. I wypraszam sobie tego typu stwierdzenia, rzucane tylko dlatego, że ktoś ma czelność interesować się polityką.


Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline sofik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • WSR Polskater
"my mowimy prawde - oni klamia" :D
lewackie burdy

Drex jak juz tak rzucasz filmami z jednej strony to ja dam cos z drugiej :)
http://youtu.be/BWb9PwM64hc
« Ostatnia zmiana: 20 Lis 2011, 09:42:57 wysłana przez sofik »

Drex

  • Gość
Storm - Ty gadzie. :)
Złamanie punktu 8. zasad forum:
Cytuj
8. Nie umieszczamy odpowiedzi w stylu: "haha", "ok", "...", "yhy" i tym podobne nic nie wnoszące do tematu. 
 

Drex

  • Gość
Ja tam ujęć z Marszu widzę kilka krótkich i nic nie wnoszących. Większość to urywki z zadymy na pl. Konstytucji, więc OCB?

storm

  • Gość
@Drex - ja widzę coś więcej... W szczególności ZDEMOLOWANY Plac Konstytucji. I nie powiesz mi, że rękami Antify niemieckiej czy polskiej czy ludzi innego pochodzenia - tylko rękoma faszystów i kibolstwa. Ten marsz, nazwany nie wiadomo dlaczego "marszem niepodłeglości" - nim nie był. To był MARSZ KIBOLSTWA. I jako taki, powinien zostać zatrzymany na samym początku, zdelegalizowany.
Zwróć uwagę, na zachowanie ludzi z tego Marszu wchodzących na Plac. Tak NIE ZACHOWUJE SIĘ ktoś, kto idzie w marszu pokojowym, tak zachowują się ludzie, którzy szukają okazji do demolki. Do rozwałki, do tego by porzucać brukiem, do tego aby się z kimś pobić. Ta buta tych ludzi, ta chęć do bicia się - to jest właśnie coś, czego na ogół na ulicy nie zobaczysz. No chyba, że ktoś jest:
- pod wpływem tłumu (faszyści, naziści, i inne hitlerki)
- pod wpływem narkotyków (nie/legalnych)
- zaburzony/chory psychicznie
To nie jest normalne zachowanie ludzi. To jest zachowanie typowe dla kibolstwa. A nie ludzi idących się cieszyć z odzyskania Niepodległości, chcących świętować ten jakże wspaniały Dzień - Święto Narodowe.


Policja i tak za słabo zareagowała, bo już za wejście na Plac Konstytucji i nie wykonywanie poleceń wydawanych przez Policjantów - ten Marsz powinien zostać zatrzymany i cofnięty.


Swoją drogą, mam wielką nadzieję, że ten pan, który to organizował..... Właśnie ma odwiedziny... KOMORNIKA? Który rozliczy tego Organizatora za straty poniesione przez Naród Polski w wyniku Marszu Kibolstwa?