Autor Wątek: Dokument- dla wszystkich zwolenników lewackich burd w centrum naszego miasta.  (Przeczytany 10140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
Dokument przedstawiający prawdziwe oblicze "kolorowych niepodległych" i "faszystów" przeciw którym protestowali. Film nosi tytuł "Widziałem naziola". Polecam obejrzeć do końca.

"Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.


« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 12:45:49 wysłana przez Stanley »

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Dokument przedstawiający prawdziwe oblicze "kolorowych niepodległych" i "faszystów" przeciw którym protestowali. Film nosi tytuł "Widziałem naziola". Polecam obejrzeć do końca.

"Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.
Drex,

czy tutaj także musi być mowa o całej tej aferze związanej z 11 listopada?
To nie jest nasza sprawa. Jeśli ktoś ma poglądy nazistkowskie - jego spawa. Jeśli ktoś jest liberałem, także.

Po co wszędzie o tym trąbić i dyskutować?

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
nie ma rowerów, rowerzystów, nawet koła od roweru, nie wiem po ch. komu ten temat tutaj, jak zainteresowani mogą sobie te filmy obejrzeć na innych informacyjnych portalach a nie o tematyce rowerowej.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
nie ma rowerów, rowerzystów, nawet koła od roweru, nie wiem po ch. komu ten temat tutaj, jak zainteresowani mogą sobie te filmy obejrzeć na innych informacyjnych portalach a nie o tematyce rowerowej.
Amen

Drex

  • Gość
Mam zglaszac wszystkie posty w ktorych NIE MA NIC O ROWERACH do usuniecia? Te w Hydeparku tez?

Poza tym w portalach informacyjnych TAKIE RELACJE nie sa pokazywane bo nie na reke to jest koncernom medialnym i wladzom, ktore zalegalizowaly zamieszki. Jak widac pewnie nie obejrzeliscie dokladnie materialu zarejestrowanego na tym filmie. Albo celowo chcecie umniejszyc jego znaczenie.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Mam zglaszac wszystkie posty w ktorych NIE MA NIC O ROWERACH do usuniecia? Te w Hydeparku tez?

Nie, tylko Drex zrozum, ludzie mają dość tej całej jatki, LEWY, PRAWY. Była burda - ok. Temat nas nie dotyczy.
Niedługo otworzę lodówkę i tam będzie to samo.

Poza tym w portalach informacyjnych TAKIE RELACJE nie sa pokazywane bo nie na reke to jest koncernom medialnym i wladzom, ktore zalegalizowaly zamieszki. Jak widac pewnie nie obejrzeliscie dokladnie materialu zarejestrowanego na tym filmie. Albo celowo chcecie umniejszyc jego znaczenie.
Drex, obejrzałem to w całości. Sprawa mnie nie dotyczy i mam ją w tam, gdzie słońce nie dochodzi.
To jest forum Warszawskiej Masy Krytycznej, nie musi być tutaj poruszany każdy temat.
Sądzę, że na gazecie znajdziesz wiele wątków, w których toczy się dyskusja na ten właśnie temat.

Tutaj ludzie sobie tego nie życzą. Moderatorzy dostali kilkanaście zgłoszeń i próśb o moderacje w tej sprawie. Temat zamknięty i prośba o niekontynuowanie.

Offline kultowy

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...tylko jak krzyk cichnie przyjaźń
Drex a Ty cały czas odwracasz kota ogonem i widzisz co chcesz widzieć. masz świadomość, że takie same filmy pojawiają się po drugiej stronie i wcale nie są to maipulacje?

faktem jest, że lewacy zaczęli burdę ale to nie tłumaczy zamieszek z pl. konstytucji, które miały miejsce jakiś czas później. nikt nie neguje, że przez anarchistów zmieniono trasę przemarszu, że przy nowym świecie miała miejsce zadyma sprowokowana przez zwolenników kolorowej. ale w żadnym stopniu nie tłumaczy to tego co stało się później.

żeby nie było, że popieram anarchistów bo tak nie jest. powiem więcej - bawią mnie chłopcy i dziewczęta z dobrych domów wychowani na sowitej korporacyjnej pensji rodziców, którym zamarzył się libertyńsko-lewacki raj na ziemi (na filmach z zajść widac jak jeden z anarchistów popija coca-colę - groteska sama w sobie).

nie dam sobie jednakowoż wmówić, że morowi chłopcy ze stadionów szli jak te potulne baranki mając za oręż argumenty słowne jedynie. stary, za dużo widziałem i za dobrze znam te klimaty. o to mam cholerną pretensję do polityków prawicy, że stadionowych bandytów włączono w dyskurs ideologiczno-polityczny i zrobiono z nich piewców tradycji narodowych... otóż to nie są baranki, i nie trzeba im prowokacji. łapki ich swędzą i niewiele potrzeba do afery...

Ty będziesz widział złych lewaków i dobrych, ba idealnych wręcz członków marszu niepodległości. wyborcza będzie piała z zachwytu nad kolorową i przestrzegała przed faszystami bijącymi gejów.

mało tego, powtarzasz jak wszyscy z prawej strony za Jarosławem Kaczyńskim prawdy objawione o mediach, które to tak strasznie przeinaczają prawdę bo "im" zależy. to prawda, ale tylko częściowo. są wszak  media konserwatywne i wcale nie są to jakieś nisze, rzeczpospolita czy uważam rze to jedne z poczytniejszych pism, a oni widzą rzeczywistość podobnie jak Ty. czyli w zupełnej opozycji do tego co pisze wyborcza i pokazuje tvn.

i na koniec jeszcze filmik:

Niepodległa Pyta 2011
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 13:45:17 wysłana przez kultowy »
pozdrawiam,
grzech aka straszny bibliotekarz

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Panowie,


umówcie się na kawę i podyskutujcie w mniejszym gronie.
Każda ze stron będzie miała swoje racje. Czy możemy wrócić do tematów rowerowych?


Wygłoście swoje zdanie na forum gazety, w wątku:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,752,130657248,130657248,Jak_bedzie_11_listopada_za_rok_Byc_moze_jeszcz_.html


storm

  • Gość
@Stanley, ja tylko przypomnę, że jaaaakiś czas temu nikt nie miał nic przeciwko temu, aby w Hydeparku w temacie dyskusji o czymś innym niż o lusterkach, ktos nie wcinał się z lusterkami...
A ty teraz widzisz coś przeciwko temu, mimo, że wtedy właśnie słałem do ciebie powiadomienia? Jak to jest z tą twoją obiektywnością? (czyt: stronniczością???)


@Drex:
Cytuj
Policji zdewastowano 14 radiowozów - auta mają powybijane szyby, powgniatane karoserie, są też uszkodzenia od ognia. Zniszczone zostało również wyposażenie funkcjonariuszy, m.in.: kaski, tarcze, nakolanniki, umundurowanie. Policja straciła też radiostację i kamerę cyfrową.
Nie wiadomo, ile w czasie piątkowych zamieszek straciły prywatne firmy. W trakcie szacowania strat jest telewizja TVN, której spalono w piątek wóz transmisyjny, od ognia ucierpiał także drugi należący do stacji pojazd. - Wstępnie szacujemy, że straty sięgną 2 mln zł - powiedział rzecznik prasowy TVN Karol Smoląg. Jak wyjaśnił, sama odbudowa wozu transmisyjnego to koszt 1,3-1,4 mln zł.
Nie wiem ile poszło na opiekę medyczną kibolstwa... Martwi mnie jednak to, że być może będę musiałz  tkaimi chętnymi do bijatyki o byle co, dzielić jedną salę na Kolanówce za kilka tygodni... No bo taki musiał sobie porzucać brukiem, prawda? :>>>>>>
A my wszyscy za to zapłacimy...


Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
@Stanley,
Raczysz żartować z tym, że Tobie się jakiś temat nie podoba, idźcie sobie na inne forum? Mam wrażenie, że dział "Hydepark" jest właśnie od gadania o wszystkim?


O ile dyskusja będzie merytoryczna to nie widzę przeciwwskazań do istnienia tego tematu.
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 14:06:41 wysłana przez Mhrok »

Woydzio

  • Gość
@Stanley,
Raczysz żartować z tym, że Tobie się jakiś temat nie podoba, idźcie sobie na inne forum? Mam wrażenie, że dział "Hydepark" jest właśnie od gadania o wszystkim?


O ile dyskusja będzie merytoryczna to nie widzę przeciwwskazań do istnienia tego tematu.
Bardzo słusznie i naukowo to wywiodłeś. Zaraz zakładam w Hydeparku wątek o temacie "Wpływ analnego seksu z owcami na wzrost produkcji runa". Skoro to Hydepark to pogadajmy sobie także o chędożonych w rzyć  owcach.
 :D
Woydzio

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
@Stanley,
Raczysz żartować z tym, że Tobie się jakiś temat nie podoba, idźcie sobie na inne forum? Mam wrażenie, że dział "Hydepark" jest właśnie od gadania o wszystkim?

O ile dyskusja będzie merytoryczna to nie widzę przeciwwskazań do istnienia tego tematu.
@Mhork dyskutujcie ile wlezie, pod warunkiem, że jak to ująłeś "merytorycznie" i bez obrażania.
Tak Hydepark jest od rozmawiania na każdy temat.

Tylko pytanie czy wszędzie musi być każdy temat poruszany? O_o

Zauważ, że w poprzednim wątku nie wziąłem dyskusji a w tym nie raczyłem opowiedzieć się po żadnej ze stron.

Dlaczego z taką gorliwością, nie skomentowaliście śmierci Hanki Mostowiak? :D

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Chłopcy - jeśli koniecznie chcecie ciągnąć temat, trudno, od tego jest hydepark. Byle na poziomie i przestrzegając zasad dobrego wychowania. W razie wątpliwości pytać, chętnie udzielę paru lekcji savoir vivre'u.

Woydziu - na forum są nieletni, więc Twój temat nie przejdzie. A co lubisz robić z owcami, to już Twoja prywatna sprawa, ja się w to nie mieszam ;)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Skoro to Hydepark to pogadajmy sobie także o chędożonych w rzyć  owcach.
 :D
Woydzio
Proszę bardzo:

Woydzio

  • Gość
Woydziu - na forum są nieletni, więc Twój temat nie przejdzie. A co lubisz robić z owcami, to już Twoja prywatna sprawa, ja się w to nie mieszam ;)
Szkoda, a taką miałem nadzieję podyskutować na ten jakże fascynujący temat  :D A mój stosunek do owiec jest moją prywatną sprawą co zwalnia mnie od wszystkich komentarzy, przypisów, suplementów itd  :D
Woydzio