Autor Wątek: Rowerowe ciekawostki  (Przeczytany 9343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe ciekawostki
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Sty 2012, 14:51:05 »
Co w tym jest ciekawostką? Firma założona w 1998, a model Pugsley istnieje od 2005?
Wydaje mi się, że jest to ciekawe głównie ze względu na niemożność spotkania takich rowerów w Polsce jak i ich wygląd.


<OT>
Idąc tym tokiem myślenia można by powiedzieć, że historia nie jest ciekawa bo już jest za nami. Bicykle nie są interesujące bo powstały w 1869 ? Masą Krytyczną ludzie się nie zaciekawią bo powstała już w 1998? To że coś powstało jakiś czas temu nie znaczy, że wszyscy o tym słyszeli etc. etc.
<EOT>
bike's not dead

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Rowerowe ciekawostki
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sty 2012, 00:49:40 »
Cytat: Stan
Wydaje mi się, że jest to ciekawe głównie ze względu na niemożność spotkania takich rowerów w Polsce jak i ich wygląd
Szkoda, że nie można ich zobaczyć, ale nie uważam tego za jakąś specjalną ciekawostkę.

Kto się interesuje rowerami to raczej miał okazję zobaczyć w necie potworka na grubych balonach. Tym bardziej, że stuknął mu 7 roczek...

Ale OK, ja też pewnie czegoś nie widziałem więc jak ktoś jeszcze nie wiedział o istnieniu fat bike to poniżej jeszcze cieplutki prototyp Askja:













Jak komuś mało to projekt fat bike od Twenty2Cycles:


Cytat: Stan
Idąc tym tokiem myślenia można by powiedzieć, że historia nie jest ciekawa bo już jest za nami
Podejście do historii każdy ma własne. Jak mnie coś interesuje to mogę sobie nawet o tym poczytać w ramach spotkań z historią.

Cytat: Stan
Bicykle nie są interesujące bo powstały w 1869?
A co w nich jest interesującego? Chyba tylko historycznie na czym się wcześniej jeździło. Dlaczego nie jeździ się teraz na nich - oprócz Targów Rowerowych - bo są przeszłością, a na ich miejsce powstały nowocześniejsze modele.

Cytat: Stan
To że coś powstało jakiś czas temu nie znaczy, że wszyscy o tym słyszeli
Najnowszych trendów w balecie też nie znam, bo mnie to nie interesuje, ale koncepcja roweru sprzed 7 lat...
OK już wyżej napisałem, że też mogłem o czymś nie słyszeć :P

MSPANC
A footsie widziałeś? :D
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Rowerowe ciekawostki
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sty 2012, 01:00:54 »
Prototyp fulla w wersji fatbike:



Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---