Autor Wątek: Kącik Wk...wionego Rowerzysty  (Przeczytany 10531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

storm

  • Gość
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Paź 2011, 13:15:15 »
http://mapa.szukacz.pl/?&nc=52.201939&ec=20.825207&z=1.5m&typ=n (Topolowa @ Konotopa ca Ożarów)
W tym miejscu pewien ************* chciał mnie ZABIĆ. Bydlak wyprzedzał swoim dostawczakiem jakiś inny samochód na drodze gdzie z trudem mieszczą się dwa. I to tak umiejętnie, że do mnie zabrakło mu z kilku metrów, a gdybym nie przyhamował OSTRO i nie zjechał na pobocze to bym się już pewnie unosił między chmurkami i grał na harfie... Albo przypalał dupska innym diabełkom... ;>



Ciekawe co by potem ten dureń powiedział? "Nie widziałem go" - w biały dzień, o 8:20??? To jest po prostu MORDERCA i takie osobniki powinno się na trwałe eliminować z ruchu publicznego. Chce się mordować/zabijać/ścigać - proszę bardzo, Rajd Paryż-Dakar, albo co. Trzeba robić jakieś badania psychologiczne (MMPI wystarczyłby do eliminacji pewnie 90% psycholi) przyszłym kierowcom.


Woydzio

  • Gość
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Paź 2011, 17:08:10 »
Wyluzuj się, bo Ci żyłka pęknie  :D Mnie setki razy już próbowali przejechać i jakoś specjalnej afery z tego nie robię.
Woydzio

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Paź 2011, 17:52:31 »
Wyluzuj się, bo Ci żyłka pęknie  :D Mnie setki razy już próbowali przejechać i jakoś specjalnej afery z tego nie robię.
Woydzio
Woydzio - to Ty nie wiesz, że Storm ze wszystkiego robi aferę? Taki typ. :)
Są dwie metody postępowania ze Stormem. Obie nie działają. ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Paź 2011, 17:56:20 wysłana przez Stanley »

Offline Rincewind

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Paź 2011, 17:58:15 »
Jak co dzień to samo.


Offline Sparrhawk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Paź 2011, 18:08:54 »
Wystarczy airzounda bądź gwizdek użyć za plecami i uciekają, że miło popatrzeć ;D

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Paź 2011, 18:15:45 »
W tym miejscu pewien ************* chciał mnie ZABIĆ.

A mnie chciał pożreć ogromny pies, miałabym interesującą rowerośmierć ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline ar2r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ar2r - czytaj Artur
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Paź 2011, 18:17:48 »
Wystarczy airzounda bądź gwizdek użyć za plecami i uciekają, że miło popatrzeć ;D
Można, byle nie prosto w ucho, bo nigdy nie wiadomo w którą stronę toto wykona unik. Pies może poczuć się zagrożony i z  'myśliwego" można stać się obiadem. :)
Jestem niespotykanie spokojny, do czasu !
I proszę nie zwracać się do mnie per Pan, bo to mnie postarza.
;)

storm

  • Gość
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Paź 2011, 20:48:38 »
@Woydzio, ale ty to chyba klasykiem popędzasz? A te to niestety są traktowane tak jakby ich nie było.
Sorry Winnetou, jak ktoś chce rozjeżdżac wszystko co ma przed oczyma bo mu się spieszy to... Wcześniej czy póxźiej albo kogoś rozjedzie (oby nie!!!) albo sam zginie/uszkodzi się. (niby jego zycie i zdrowie i kij z nim, ale ktoś będzie płacił za jego leczenie/pogrzeb. I to będziemy my wszyscy.)


Woydzio

  • Gość
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Paź 2011, 21:17:47 »
@ storm: A mógłbyś sformułować swoją wypowiedź w taki sposób żebym mógł ją bezproblemowo zrozumieć?
Woydzio

storm

  • Gość
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Paź 2011, 12:41:01 »
@Woydzio - nie. Od tego masz jakieś określone IQ, aby z niego umieć skorzystać.


Przypomniało mi się... jak to na światłach stoi szereg samochodów, świa?ło zmienia się na żółte i zielone, no ale na tych pasach idzie jeszcze starsza pani (o lasce lub bez), stara się, spieszy się... ja tam moge chwilę poczekać... Ale ten &&&&&&&&syn w merolu/beemce/lux_aucie obok już warczy silnikiem, już trąbi... No ale on pewnie swoją mamusię odda/ł do domu starców, więc nie wie jeszcze/już zapomniał jak to jest mieć chorą Matkę, która ledwo co chodzi, a która chce jeszcze pożyć i być przydatna.


Woydzio

  • Gość
Odp: Kącik Wk...wionego Rowerzysty
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Paź 2011, 13:34:28 »
@Woydzio - nie. Od tego masz jakieś określone IQ, aby z niego umieć skorzystać.
@ storm: Czerwone, dureń, szybko się lata. Masz jakieś określone IQ, zrozum co autor miał na myśli.
Woydzio