Autor Wątek: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI  (Przeczytany 17844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Wrz 2011, 12:37:43 »
Twoja interpretacja to Twój problem, nie mój. Ja przedstawiam swój punkt widzenia i popieram go wyjaśnieniami dlaczego. Twoim argumentem jak na razie jest smarowanie gównem... O_o Tego się jednak nie  spodziewałem.
Problem jest taki, że robisz to ciągle, wielokrotnie i bardzo nachalnie. To trochę zmienia postrzeganie tego, jak się wypowiadasz.

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Wrz 2011, 13:24:16 »
Nie podoba się? Nie czytaj. Przecież nikt Ci nie każe... O_o

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Wrz 2011, 13:51:05 »
Nie podoba się? Nie czytaj. Przecież nikt Ci nie każe... O_o
W takim razie czemu wypowiadasz się na forum? Nie podoba się? Przecież nikt Ci nie każe... O_o?



Z Wikipedii.


Strasznie nie podoba mi się taki trolling forum masowego w wykonaniu kogoś, kto był adminem i do tego obnosi się z tym, że już nim nie jest. Do tego jeszcze ma jakiś straszny problem z absolutnie wszystkim. I wytyka to każdemu dookoła.


Jak dla mnie wszyscy powinni włączyć ignore na Drexa i tyle... bo on sam nie rozumie tego co się do niego mówi, niestety.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2011, 18:25:03 wysłana przez Mhrok »

Offline ar2r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ar2r - czytaj Artur
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Wrz 2011, 14:05:06 »


Problem jest taki, że robisz to ciągle, wielokrotnie i bardzo nachalnie. To trochę zmienia postrzeganie tego, jak się wypowiadasz.

Wszystko na ten temat.
Nie podoba się? Nie czytaj. Przecież nikt Ci nie każe... O_o
Użyłeś argumentu nie do odparcia i jesteś b. miły, więc może czas już zakończyć tę tyleż żenującą co jałową dyskusję. Twoje na wierzchu. Zadowolony...? No!!!
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2011, 14:08:58 wysłana przez ar2r »
Jestem niespotykanie spokojny, do czasu !
I proszę nie zwracać się do mnie per Pan, bo to mnie postarza.
;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Wrz 2011, 14:05:29 »
Problem jest taki, że robisz to ciągle, wielokrotnie i bardzo nachalnie. To trochę zmienia postrzeganie tego, jak się wypowiadasz.

Cieszę się, że nie tylko ja widzę to w ten sposób. To oznacza, że ludzie sami myślą, wyciągają wnioski i całe to gówno, którym obrzuca innych Drex zwyczajnie nic nie daje.

Lajt Rower jeździ, osoby się na nim dobrze bawią i mają już własne zdanie, którego opluwanie imprezy nie zmieni. A to jest lepsze niż blokowanie, czy kasowanie postów.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Wrz 2011, 14:45:41 »
Lajt Rower jeździ
A że tak zapytam: "kiedy"?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Wrz 2011, 15:08:14 »
Lajt Rower jeździ
A że tak zapytam: "kiedy"?

Dokładnie wtedy, kiedy chcą jeździć.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

dwapedalymam

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Wrz 2011, 19:55:44 »
Obecnie tupet a na starość tupecik he he, czas żeby ktoś wsadził Drexowi kij w te kręcące się koło na awatarze he he :P :P :P
Jak widać wszystko to jak młyn na wodę a on swoje. uuuuaaaaa długo jeszcze ???

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Wrz 2011, 20:29:30 »
Obecnie tupet a na starość tupecik he he, czas żeby ktoś wsadził Drexowi kij w te kręcące się koło na awatarze he he :P :P :P

Na mnie raczej nie licz. Jako Admin w całym życiu sprzedałem chyba jednego czy dwa bany. I to było bardzo dawno :)

W avatarach też ludziom z reguły nie grzebię - pogoniłem jeden tylko, gdy User kilka miesięcy temu nabijał się Avatarem z Drexa, gdy ten był jeszcze Adminem.


Poza tym osobiście uważam, że Drex świetnie reklamuje LajtRower. W specyficzny sposób, ale jednak reklamuje. Wątek jest cały czas na górze i to w kilku działach naraz - gdyby nie Drex pewnie byłby w jednym dziale i to gdzieś na dole, albo już na drugiej stronie. A tu co chwila ikonka nieprzeczytanych postów zachęca by do wątku LR zajrzeć :)

No i jest jeszcze kwestia ludzkiej pamięci - po pewnym czasie już mało kto pamięta co się mówiło, ale za to każdy pamięta o czym lub o kim. Nazwa LajtRower zaś, dzięki Drexowi, była już na ustach wszystkich.

Wiem też, że kilka osób tylko dlatego pojechało na LR tylko po to by sprawdzić, czy Drexa opluwanie ma choć najmniejszy sens. Gdyby nie Drex, nie chciałoby się im jechać i sprawdzać samemu. A teraz to już mają własne zdanie o imprezie na tyle silnie ugruntowane, że dowolne osoby mogłyby pisać co zechcą i to już nic nie zmieni.

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

dwapedalymam

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #54 dnia: 24 Wrz 2011, 20:45:19 »
No proszę to całkiem ładnie się uszyła reklama LR ;) dziś anty a jutro po % przyjdzie.
Co fakt to fakt, z ciekawości i wymiany obrazowej, wątek często wyświetlany.
A LR jeździ dalej i ma się dobrze jak to Tanawis mawia ;)
Pozdrawiam uczestników  :)