Autor Wątek: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI  (Przeczytany 17967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Wrz 2011, 17:28:08 »
Nie żebym się CZEPIAŁ, ale co ostatnie posty maja wspólnego z LAJT ROWEREM ?

Nie żebym się czepiał Twojego czepialstwa, ale ten dział nazywa się HYDEPARK i pewne drobne OT jest tu możliwe.

to są nasze problemy, wątpliwości, no i wywiązała się dyskusja.
Próbujemy ustalić jaki mech rozładował Tanawisowi GPS-a, że netykieta nie poczekała na Dexa który chciał się za pomocą babki lekarskiej załapać na nocnika bez komórki.

z grubsza borąc.

:D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Wrz 2011, 17:46:25 »
Drobne może i tak Ale to jest OT jak kupa słonia.. A ten temat powinien być w "Inicjatywach rowerzystów".

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Wrz 2011, 22:55:30 »
No a co by bylo jakbym przyjechal na 22 na Zamkowy tak jak jest w ogloszeniu? Przypuscmy ze na neta zagladam raz na 3 - 4 dni.

Wtedy w zasadzie nie am problemu, bo mało który LRN jest ogłoszony z 4-dniowym wyprzedzeniem. Jest spora szansa, że osoba ze słabym dostępem do netu po prostu nie przeczyta info o imprezie.

I to nie jest czepianie tylko rzeczowe pytanie

W to zdanie uwierzyłbym, gdybym nie czytał Twoich wcześniejszych postów w temacie LR. To jest czepialstwo. Przecież to nie wina Tanawisa, że ktoś ma kiepski dostęp do netu. Chyba nie próbujesz udowodnić, że ogłaszając imprezę powinno się jednocześnie zapewnić całemu miastu ciągły dostęp do netu? ;)

OIDP, z tym odwołanym NLR było tak, że informacja o odwołaniu tegoż została wpuszczona w sieć poprzez edycję już wcześniej przeczytanego przeze mnie posta. A ponieważ był on przeczytany, to przy następnym logowaniu (tego samego dnia, przed wycieczką) nie wyświetlił mi się w nieprzeczytanych... no i nie miałam szans się dowiedzieć o odwołaniu. Toteż zaapelowałam wtedy o podawanie tak istotnych informacji w osobnych postach.
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Wrz 2011, 11:47:43 »
zaapelowałam wtedy o podawanie tak istotnych informacji w osobnych postach.

I to jest słuszna rada. Nie tylko do LR, ale ogólnie do wszystkich co podają ważne info. Będę pamiętał.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Wrz 2011, 20:01:47 »
Proponuje aby Tanawis poprostu zaktualizował zasady LR o możliwe spotkania w weekendy, wycieczki łączone z komunikacja (np. gdy chcą zwiedzać dalsze tereny) oraz o informowanie o ew. zmienionej godzinie o której wszyscy bedą informowani na X dni przed. Rozwiązuje to wiele problemów i znikną pretensje od osob które nie jeżdżą na LR a maja dużo czasu na siedzenie w domu przed ekranem komputera.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Wrz 2011, 11:11:12 »
Dalej piszę w tym samym TONIE-Tanawis i lajtowe chłopaki są Ok. A to że kilkukrotnie przejechaliśmy autobusem, aby rozpocząć naszą lajtówkę trochę bliżej zaplanowanego i osiągalnego przez nas celu nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Pewnie,że lubię jeżdzić rowerem,a Mza prawie wogóle nie jeżdżę nawet w zimie,ale czasami są od tego odstępstwa...Najważniejsze jest aby idea lajt roweru nadal trwała- i żebyśmy nadal i jak najdłużej w tym roku spotykali się na wspólne przejazdy, zarówno te dzienne jak nocne,bo to jest najważniejsze.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Wrz 2011, 21:08:52 »
Ja rozumiem, nie neguje. Proponuje tylko tanawisowi aktualizację zasad tak aby poinformować o ew. wyjatkach osoby nowe a także zamknąć usta czepialskim osobom :)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Wrz 2011, 22:41:54 »
Ok.pogadam z Tanawisem, aby zaktualizował te przepisy- Uważam, że czasami można zmienić czas zbiórki, a nieraz i miejsce zbiórki, aby pójść któremuś z bywalców na rękę...Niektórzy np.. mogą pracować w 12godzinnych zmianach i nieraz trudno im wygospodarować te kilka nocnych godzin na lajtówkę- chociaż bardzo by chcieli. Uważam, że warto isć im na rekę, aby skład nocnej lajtówki był liczniejszy nawet o jedną czy dwie osoby...

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Wrz 2011, 22:49:25 »
Jak wprowadzisz dowolny czas i miejsce to... O! Czyzby byl to spontan? A taki temat jest juz na forum od dawna.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Wrz 2011, 01:08:15 »
Czyli wracamy do starych sprawdzonych metod. :)

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Wrz 2011, 09:00:40 »
No właśnie. Impreza na wyrost zrobiona. 10 terminów tygodniowo. Ustalane zasady i takie tam. A jak przyszło co do czego to wyszło na to, że nic nowego nie wymyślili:

http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=785.0

Ba... W międzyczasie powstał jeszcze jeden podobny temat. Też nie określany mianem imprezy:

http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=1123.0

Ale cóż... Ambicją niektórych jest mieć "tytuł" ojca założyciela i tylko po to kopiują już istniejące teaty dorabiając do nich ideologię. Jeśli już muszą- to niech się do niej potem stosują...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Wrz 2011, 09:21:58 »
No właśnie. Impreza na wyrost zrobiona.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Wrz 2011, 09:28:27 »
No, masz rację. Wskazałem spontany wcześniej i była reakcja. ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Wrz 2011, 10:20:27 »
No, masz rację. Wskazałem spontany wcześniej i była reakcja. ;)

Ja akurat miałem na myśli inną Twoją reakcje. Tą, która każe Ci być w co 3 poście w wątku LR i krytykować, smarować gównem, oczerniać, opluwać.

Posty w spontanach to są od tego całkiem miłą i sympatyczną odmianą.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: LAJT ROWER V25 - OPINIE, DYSKUSJE, PROBLEMY, WĄTPLIWOŚCI
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Wrz 2011, 11:05:13 »
Twoja interpretacja to Twój problem, nie mój. Ja przedstawiam swój punkt widzenia i popieram go wyjaśnieniami dlaczego. Twoim argumentem jak na razie jest smarowanie gównem... O_o Tego się jednak nie  spodziewałem.