Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Polska i Świat

Ścieżka rowerowa niebezpieczna dla zdrowia

<< < (10/10)

Raffi:

--- Cytat: Rano1 w 09 Gru 2011, 09:47:59 ---Jakie i czy są gdzieś dostępne publicznie?

--- Koniec cytatu ---

W necie bez problemu znajdziesz.

To wpisz w Google, wyskoczy:
- Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie,
-Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych,
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach,


Zaś Warszawskich standardów infrastruktury rowerowej (prawo lokalne) powinieneś za to szukać w BIP urzędu miasta w rozporządzeniach Prezydenta.

miroslavka:
Ciągle rozczula mnie twór z Mińska Mazowieckiego :) Niestety nie miałam aparatu, żeby pokazać zachowania rowerzystów, na tym odcinku, ale mamy google :D http://goo.gl/maps/59E3S Polecam się przyjżeć dokładniej, a warszawski pas na Tamce okaże się cudem nadprzyrodzonym. Najbardziej podoba mi się sposób na zachowanie szerokości pasa - odpowiedni kolor bruku za 10 cm krawężnikiem. Dobrze, że zmieściły się i zatoka, i wysepka, i "autostradowe" pasy ;)

tomus1973:
Powiem szczerze, widziałem już różne "śmieszki", ale takiej jeszcze nigdy.
A to Polska właśnie, w takim kraju żyjemy.

skip_yeti:
Często jeżdżę puszką przez Mińsk i wyobrażam sobie jazdę tam z przyczepką na totalnym legalu. Muszę kiedyś spróbować bo wydaje mi się to kompletnie niemożliwe.

Na szczęście wzdłuż DK92 są ze 2 alternatywne przeloty przez MM bez śmieszek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej