Autor Wątek: Jak sprzedac cegłę...  (Przeczytany 2209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gimp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Jak sprzedac cegłę...
« dnia: 04 Sie 2011, 15:03:50 »
@Raffi

Przekonales mnie  :) Moglbys sprzedawac cegly, Kosmodyski czy nawet magnetyczne opaski dr Levina  ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak sprzedac cegłę...
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sie 2011, 15:37:49 »
Moglbys sprzedawac cegly, Kosmodyski czy nawet magnetyczne opaski dr Levina  ;)

Opasek nie mam, ale kilka cegieł się znajdzie.

Wyjątkowa, doskonała ceramika lat 80-tych, wypalana w specjalnie do tego przygotowanych piecach. Made in Poland. Cegły były przełomowym wynalazkiem w budownictwie średniowiecznego gotyku i zrewolucjonizowały budownictwo na całym świecie (poza USA i Japonią, gdzie ściany robi się z tektury).

Okazy, które sprzedaje dodatkowo posiadają wiele unikalnych i przełomowych funkcji - mogą służyć w budowlance, jako młotek, tłuczek do mięsa, narzędzie samoobrony, klepka na komary, obciążnik do kartek papieru lub kultowa ozdoba każdego salonu lub biura i w wielu innych sytuacjach. W zasadzie to możliwość ich zastosowania ogranicza tylko Twoja Wyobraźnia! Amejzing!

Cegły mają swoją unikalną historię i wartość kolekcjonerską, którą doceni każdy wybitny znawca tematu. Zostały wykonane na początku lat 80-tych, czyli w złotych latach polskiego budownictwa, gdy w Polsce budowało się tyle, a z zaoszczędzonego cementu jeszcze domki dla majstra. cegły sprowadzono do Stolicy ("cały Naród buduje swą Stolicę") z Suwałk, w 2000 roku kultowym Polonezem (Caro 1,9GLD, w dizelku - idealny na ślubowóz). Prowadziłem osobiście, w każdym kursie bohatersko przewożąc ponad 300kg tego materiału przez nasze bezdroża ;) Cegłu garażowano 20 lat w Suwałkach i kolejne 11 u mnie za kaloryferem na klatce, nigdy nie były parkowane "pod chmurką". Osiem z nich używanych było przez pół roku jako obciążniki do sakw, gdy wracałem do zdrowia po chorobie serca, a więc o szczególnej wartości kolekcjonerskiej i emocjonalnej. Cegły z łatwością przeszły ten długodystansowy test nie odnosząc żadnych obrażeń.

Cegły te nigdy nie były używane w budowlance. "Nie tłuczone". "Igiełka", "nic w nich nie stuka i nie puka", "mają aktualny przegląd" (zerkam na nie przy każdej zmianie łańcucha w poziomie). Nie posiadają OC, ABS, ESP ani KGB lub TDI, ale to da się załatwić. Nie wymagają ładowania, zasilania, ani wymiany płynów eksploatacyjnych.

Cena - okazyjna - 20zł/sztukę. Cena, stan techniczny i przebieg cegieł - do negocjacji. Do wyboru dwie wersje:
- dziurawka - dodatkowe feature umożliwiający wykorzystanie jako miejsce na długopisy
- pełne - specjalnie zaprojektowane do znoszenia najcięższych obciążeń, testowane (crash-test) na piszczelu dresiarza. Nie testowane na zwierzętach.

Zainteresowany? ;)

p.s. Chciałem jeszcze jakość wpleść w to niemieckie pochodzenie, zarejestrowanie w Polsce (opłacone), poprzedniego użytkownika - emerytkę jeżdżącą nimi w weekend na zakupy i do kościoła i inne typowe teksty, ale trochę nie pasowało to do produktu. Słaby ze mnie marketingowiec ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Sie 2011, 15:53:05 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

storm

  • Gość
Odp: Jak sprzedac cegłę...
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sie 2011, 17:05:58 »
Teraz już wiecie, dlaczego Raffi tak dobrze wypada w mediach? Bo ma gadane! :D


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak sprzedac cegłę...
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sie 2011, 17:52:48 »
Teraz już wiecie, dlaczego Raffi tak dobrze wypada w mediach? Bo ma gadane! :D

Czytam, dużo czytam. Wprawdzie ludzie mi mówią, że opisy aukcji na Allegro i OtoMoto to nie jest lektura specjalnie wysokich lotów, ale jak widać się przydaje ;)

Uczyć się trzeba zawsze od najlepszych... a jeżeli ktoś jest w stanie utrzymać rodzinę ze sprzedaży przystanków autobusowych skasowanych przez Stara i jeszcze wmawiać ludziom, że to wart 50 tys. Volkswagen, to znaczy, że jest najlepszy ;)


EDIT: Dobra, branża motoryzacyjna wysiada. Ten kolo opatentował przeciętną konstrukcję i sprzedaje ją ze slabym osprzętem po 6 kafli za sztukę. To jest mistrzostwo ;-) LINK
« Ostatnia zmiana: 04 Sie 2011, 17:55:56 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)