Autor Wątek: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy  (Przeczytany 184708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ar2r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ar2r - czytaj Artur
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #210 dnia: 09 Paź 2011, 20:24:33 »
Miałem się nie odzywać,ale już nie daję rady. Może jakiś Admin przeniósł by tą pyskówkę (bo na pewno nie jest to dyskusja, ani wymiana poglądów) do hydeparku -jest tam wątek dla ludzi z problemami, choć uważam, że zdrowiej byłoby załatwić tę sprawę poza forum.
Jestem niespotykanie spokojny, do czasu !
I proszę nie zwracać się do mnie per Pan, bo to mnie postarza.
;)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #211 dnia: 09 Paź 2011, 20:31:18 »
Szukales na Marywilskiej? ;)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #212 dnia: 09 Paź 2011, 20:35:28 »
ar2r, probowalem zakonczyc temat ale admini nie chca i podsycaja dyskusje. szczegolnie Raffi, wiec na Niego nie licz. :(

Rano1

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #213 dnia: 09 Paź 2011, 20:41:15 »
Będzie solówa pod kolumną? Chętnie przyjdę pokibicować  ;)

Co do...dresów, osobiście jednak polecam odłożyć pare zł więcej i kupić kurtkę rowerową oddychającą z wiatrołapem i wysoką stójką.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #214 dnia: 09 Paź 2011, 20:56:14 »
Może jakiś Admin przeniósł by tą pyskówkę (bo na pewno nie jest to dyskusja, ani wymiana poglądów) do hydeparku -jest tam wątek dla ludzi z problemami, choć uważam, że zdrowiej byłoby załatwić tę sprawę poza forum.


@Ar2r - od przenoszenia i robienia porządku na forum są moderatorzy nie administratorzy.
Swoją drogą dopóki Dreks nie łamie regulaminu nie widzę zasadności przenoszenia wywołanej przez niego dyskusji do innego działu.


Lr budził wątpliwości od samego początku, więc dlaczego o tym nie dyskutować na forum? Przecież właśnie od tego ono jest. Od siebie dodam tylko, że ktoś zobowiązał się do podsumowania organizacji imprezy i słowa nie dotrzymał.


A to co wyprawia Dreks widzą wszyscy i wielu już zdążyło wyrobić sobie o nim i jego sposobie bycia zdanie. Ja mu niczego nie będę zabraniał. Niech sobie piszczy chłopak. Mówi że Adbej jest zagrożeniem dla ruchu (choć on sam nie jest lepszy) ale o swoich wypadkach rowerowych już się nie rozpisuje. :)

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #215 dnia: 09 Paź 2011, 20:57:55 »
A podciagaj sobie Makciofie. Jeszcze mnie nie przeprosiles.

Ile można? Zbierzcie zabawki i zmieńcie piaskownicę, przynajmniej inni sobie pokopią.


Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #216 dnia: 09 Paź 2011, 21:09:49 »
Co do dresu - jeśli do jeżdżenia rowerem, to radziłabym albo inny, widoczniejszy kolor, albo z odblaskowymi wstawkami. Żeby było Cię lepiej widać.
- Babciu, dlaczego masz taki odblaskowy dres?
- Żeby mnie było lepiej widać, kochanie ;)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #217 dnia: 09 Paź 2011, 21:31:17 »
mateyko- nie Ciebie chcieli wyrzucic z pracy przez wyssane z palca oszczerstwa Makciofa. Przez jego durne teorie i usilne proby oczernienia mnie przed pracodawca moglem wyleciec z roboty a jeszcze dwoch kolegow tez nie bylo pewnych swojej przyszlosci. Wystarczy Ci dlaczego oczekuje chociazby przeprosin?

Stanley: jeden wypadek mialem na torze przeszkod z powodu zlej oceny predkosci najazdu na przeszkode, a drugi z powodu "ja go nie widzialam"- co skonczylo sie kasacja roweru przez czerwone Suzuki. Czasowo takze ja zostalem wylaczony z regularnej jazdy na rowerze. Policja jednoznacznie stwierdzila brak mojej winy. Dalej twierdzisz ze ja jezdze niebezpiecznie?

A gdyby nie posty Makciofa i Raffiego to juz dawno by mi sie nie chcialo tu pisac. Ale jak widac lubujecie sie w ciagnieciu tematu i watkow pobocznych. A mi ja mam gdzies czy mnie ktos mi obcy lubi czy nie. Mam grono znajomych nazwane przez Was "armia Drexa". I zajebiscie sie czuje w ich towarzystwie. :) Wystarczy mi.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #218 dnia: 09 Paź 2011, 21:40:38 »
Oj tam, chodźcie w piątek do mnie na piwko, zrobimy elegancko grilla, po co się tak buńczuczyć  ;)

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #219 dnia: 09 Paź 2011, 21:43:01 »
proszę tylko popatrzeć jak się zachowuje człowiek którego wiele osób prosiło aby zakończył temat publicznie i jak chce coś dodać to ma to robić prywatnie. A ponieważ temat widzą wszyscy - nawet zwykli uczestnicy, nie widzę zasadności odpisywania na w/w temat, mimo że ciśnie mi się na usta kilka mocnych słów.


Pozdrawiam uczestników LR, jeździjcie ile wlezie!!! :)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Libr

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #220 dnia: 09 Paź 2011, 22:08:32 »
ar2r, probowalem zakonczyc temat ale admini nie chca i podsycaja dyskusje. szczegolnie Raffi, wiec na Niego nie licz. :(
Nie byłem choć pewnie niebawem zajrzę tylko ciekawe jak tam z jakością nigdy jeszcze tam nie byłem a na stadionie różnie bywało :0
 
Będzie solówa pod kolumną? Chętnie przyjdę pokibicować  ;)

Co do...dresów, osobiście jednak polecam odłożyć pare zł więcej i kupić kurtkę rowerową oddychającą z wiatrołapem i wysoką stójką.
 
Co do kurtki to  takowej nie potrzebuje no chyba że opcja "oddychająca z wiatrołapem i wysoką stójką" zawiera spodnie do codziennej jazdy które są w miarę wygodne do poruszania się na rowerze o dystansie 5-10km


 
Co do dresu - jeśli do jeżdżenia rowerem, to radziłabym albo inny, widoczniejszy kolor, albo z odblaskowymi wstawkami. Żeby było Cię lepiej widać.
- Babciu, dlaczego masz taki odblaskowy dres?
- Żeby mnie było lepiej widać, kochanie ;)
 


Dzięki ale mam fuul opasek odblaskowych a szczerze powiedziawszy nie lubię odzieży oczojebnej :)


Wyluzujcie, a co do grilla b.ciekawa opcja na oderwanie się od codzienności :)
"Gatunki to tylko składniki, z których pragnę stworzyć własną potrawę. Muzyka nie dzieli się bowiem według mnie na gatunki lecz na tą, która jest zgodna z rytmem naszego serca i tą, która się z nim rozmija." L.U.C

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #221 dnia: 09 Paź 2011, 22:11:28 »
Wszyscy na forum są wyluzowani, naprawdę :)
« Ostatnia zmiana: 09 Paź 2011, 22:13:31 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #222 dnia: 09 Paź 2011, 22:16:29 »
No ja się tak ostatnio wyluzowałem, że nie byłem w stanie pojechać na nocą  ;D

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #223 dnia: 09 Paź 2011, 22:35:56 »
proszę tylko popatrzeć jak się zachowuje człowiek którego wiele osób prosiło aby zakończył temat publicznie i jak chce coś dodać to ma to robić prywatnie. A ponieważ temat widzą wszyscy - nawet zwykli uczestnicy, nie widzę zasadności odpisywania na w/w temat, mimo że ciśnie mi się na usta kilka mocnych słów.

Maciek - Ciebie wiele osób prosiło o coś innego. Olałeś. Nie rozpętuj następnej Flame War - Dziekuję

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #224 dnia: 09 Paź 2011, 22:57:00 »
Dla Ciebie, proszę :)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.