Autor Wątek: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej  (Przeczytany 26470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Cze 2011, 09:58:05 »
kultowy - też pudło. ^^ Białą farbę już zamazano. Oddzielała część ścieżkową od chodnika. Teraz jest to ciąg pieszo-rowerowy, czyli brak podziałów, keine grenzen i wielka wspólnota. Tyr tyr hop tyr ksząg przepraszaaam! Tak mniej więcej. ^^'

storm

  • Gość
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Cze 2011, 11:33:11 »
To tam jest ddr? Znaczy ciong pieszo-rowerowy? A ja już nawet zapomniałem o nim... Hmmm.... Zresztą jak tam jadę to jeszcze mi się nie zdarzyło, aby ktokolwiek na mnie zatrąbił ;)
Gorzej jest na Prymasa 1000-lecia i pod wiaduktem... Tam zawsze się trafi jakiś nerwicowiec czy inny kieroFFnik... :]


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Cze 2011, 14:15:07 »
To tam jest ddr? Znaczy ciong pieszo-rowerowy? A ja już nawet zapomniałem o nim... Hmmm.... Zresztą jak tam jadę to jeszcze mi się nie zdarzyło, aby ktokolwiek na mnie zatrąbił ;)

To podobnie jak ja. Przez pół roku miałem tam zajęcia i nie zdarzyło mi się bym z tego ciągu skorzystał.

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Tugger

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Cze 2011, 14:34:43 »
To tam jest ddr? Znaczy ciong pieszo-rowerowy? A ja już nawet zapomniałem o nim... Hmmm.... Zresztą jak tam jadę to jeszcze mi się nie zdarzyło, aby ktokolwiek na mnie zatrąbił ;)
Gorzej jest na Prymasa 1000-lecia i pod wiaduktem... Tam zawsze się trafi jakiś nerwicowiec czy inny kieroFFnik... :]


Weź chłopie przestać kaleczyć język. Non stop walisz jakieś onomatopeje i krzaki typu kierofffca czy kieroffffnik i inne badziewia. Z przedszkola chyba już wyrosłeś.

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Cze 2011, 15:17:59 »
Cytuj
Weź chłopie przestać kaleczyć język. Non stop walisz jakieś onomatopeje i krzaki typu kierofffca czy kieroffffnik i inne badziewia. Z przedszkola chyba już wyrosłeś.
oj nie pisz tak bo sie kolega "s" obrazi i wyzwie Cię od innokulturalnych... ;)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Cze 2011, 19:40:47 »
Na Banacha jak była widoczna kreska to i tak nie wiedziałem po której stronie jechać i dlatego w większości wybierałem jezdnię. Tam dopiero można sprawdzić swój rowerek -na wytrzymałość :) :) :)

storm

  • Gość
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Cze 2011, 20:55:14 »
@pimpf, @tugger - kiedy zaczniecie pisać po polsku? Kiedy wreszcie będziecie rozpoczynali nowe zdanie od WIELKIEJ litery, stosowali pewne zasady interpunkcji a przede wszystkim Tugger - obrażać innych swoimi wycieczkami interpersonalnymi. Bo to co napisałeś o przedszkolu to jest właśnie klasyczna projekcja i kompletny brak tolerancji na błędy i wady innych.
Typowe i klasyczne przykład przyganiania garnkowi przez zasmolony kocioł... :P
Krótko mówiąc - spadówa na /dev/drzewo.


Drex

  • Gość
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Cze 2011, 00:24:09 »
Jeszcze trochę i moja cierpliwość się skończy i ukrócę Wam te "osobiste wycieczki".  >:( Grzeczniej ma być, bo się zdenerwuję.  >:(

Offline johnkelly

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honor Habet Onus
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Cze 2011, 12:50:14 »
No chyba, że zdarzenie miało miejsce tam, gdzie nie ma fizycznego podziału na chodnik i ścieżkę (nie ma czerwonej i szarej nawierzchni), tylko jest wspólny ciąg. Wtedy Ojciec ma rację w tym co mówi, bo na tym wspólnym fragmencie to piesi mają pierwszeństwo nad rowerami.

Czym podeprzesz swoje zdanie, iż kolory kostki świadczą o podziale fizycznym na ścieżkę i chodnik. PORD nie rozróżnia rodzajów C13/C16 - jest to droga dla pieszych i rowerów w każdym wypadku.
« Ostatnia zmiana: 20 Cze 2011, 15:09:36 wysłana przez johnkelly »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wyrok za potrącenie pieszego na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Cze 2011, 16:11:37 »
Czym podeprzesz swoje zdanie, iż kolory kostki świadczą o podziale fizycznym na ścieżkę i chodnik. PORD nie rozróżnia rodzajów C13/C16 - jest to droga dla pieszych i rowerów w każdym wypadku.

W sumie racja.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)