Autor Wątek: W Łodzi jest niebezpiecznie  (Przeczytany 3127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
W Łodzi jest niebezpiecznie
« dnia: 29 Maj 2011, 20:25:50 »
A my śmiemy twierdzić, że poruszanie się po warszawskich DDR jest niebezpieczne.
W Łodzi, to dopiero trzeba umieć zachować zimną krew.
 
 :o ??? :o 
 
http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/408869,grozili-bronia-dziennikarce,id,t.html?cookie=1
 
 
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2011, 11:03:24 »
Najgorsze co nas spotkało w tej niby demokracji to to że wyrośniętym dzieciakom dano broń i pozwolono bawić się w "Strażników Texasu".Praca taka jak każda inna ale bardziej przypominająca wartownika niż policmajstra i najgorsze to że ci ludzie mylą swoje obowiązki z przywilejami.

Drex

  • Gość
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2011, 16:38:24 »
Nie zamierzam ich bronić... ale jerzy, nie wiesz co się czuje mając na pace hmmm... ja najwięcej miałem około 12 milionów... Wtedy każdy wydaje się podejrzany. ^^

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maj 2011, 16:45:17 »
Nie zamierzam ich bronić... ale jerzy, nie wiesz co się czuje mając na pace hmmm... ja najwięcej miałem około 12 milionów... Wtedy każdy wydaje się podejrzany. ^^

Dziwne.
Ubezpieczenie pokryło by tak dużą szkodę ?
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2011, 16:59:16 »
skoro mają na pace tyle kasy to czemu jeżdżą ddr-em? na to jest jakieś sensowne tłumaczenie?

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maj 2011, 17:01:49 »
skoro mają na pace tyle kasy to czemu jeżdżą ddr-em? na to jest jakieś sensowne tłumaczenie?

Bo rowerem, czy DDRem jest szybciej  :D
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Drex

  • Gość
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2011, 19:13:15 »
Zazwyczaj mają dużo mniej. ;) A jak jeżdżą w Łodzi to mnie nie pytaj. Nie mieszkam w Łodzi. xD

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Maj 2011, 20:05:14 »
A przecież miało być tak dobrze  i wspaniale -" dobrze zarabiające pielęgniarki, dobrze zarabiający lekarze , prawnicy , robotnicy ..... i.t.d.  I kto by teraz chciał paprać się w takiej profesji? :D Jak sami nie buchną to któż by inny podskoczył takim napakowanym gościom. Przecież żyjemy w prawym bezpiecznym i sprawiedliwym kraju. :P . Ludzie nie mają czasu myśleć o skokach - pracują za dobre pieniądze , stale modlą się , udzielają się społecznie , :P po prostu kraj mlekiem i miodem płynący-więcej po studiach niż po podstawówkach ,czyli wszystko OK :P :P

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Maj 2011, 00:13:35 »
Cytat: jerzy1234
Przecież żyjemy w prawym bezpiecznym i sprawiedliwym kraju. :P . Ludzie nie mają czasu myśleć o skokach - pracują za dobre pieniądze , stale modlą się , udzielają się społecznie , :P po prostu kraj mlekiem i miodem płynący-więcej po studiach niż po podstawówkach ,czyli wszystko OK
Żeś popłynął :)
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Woydzio

  • Gość
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Maj 2011, 08:22:57 »
Przecież żyjemy w prawym bezpiecznym i sprawiedliwym kraju. :P . Ludzie nie mają czasu myśleć o skokach - pracują za dobre pieniądze , stale modlą się , udzielają się społecznie , :P po prostu kraj mlekiem i miodem płynący-więcej po studiach niż po podstawówkach ,czyli wszystko OK :P :P
Nie wiem co ćpałeś* czym się odurzyłeś, ale ja też chcę!!!  :D
Woydzio
*zmienione, bo jeszcze mi się Murderatorzy z butami w posta władują  :P

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W Łodzi jest niebezpiecznie
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Maj 2011, 09:29:34 »
Woydzio (chyba teraz dobrze napisałem) dam Ci po cichu :-[ radę - posłuchaj w TV , w radiu (byle nie Maryja),rzeczników rządu czy jaśnie nam panującego prezydenta, lub przedstawicieli Unii to też zastanowisz się po co pracować (samo przyjdzie). Tak więc po co wywalać kasę wystarczy zapłać abonament na RTV i oglądaj reklamy i konferencję i zaraz będzie Ci błogo :P