Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 5 6 7 8 [9] 10
81
Warszawska Masa Krytyczna / Odp: Wrześniowa Masa Krytyczna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Janek dnia 02 Paź 2018, 08:11:07 »
pod kolumną było ponoć  ;)
82
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wujek_Drex dnia 30 Wrz 2018, 15:15:04 »
A były jakieś zdjęcia? Masie ostatnio fotografowie niepotrzebni jak słyszałem.
83
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Janek dnia 26 Wrz 2018, 16:54:21 »
Czy ktoś może wrzucić jakieś foty z przejazdu?
84
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raffi dnia 26 Wrz 2018, 11:26:51 »
Tez nie uważam, ale okazało się, że miałem racji. Nadmiaru nie trzeba było się obawiać tylko braków.
85
Sprzęt / Odp: Opony na sezon zimowo-wiossenny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zielona dnia 24 Wrz 2018, 11:12:41 »
Witam. Podpinam się pod pytanie. Posiadam cube trekinga z oponami schwalbe spider active 40x622. Na jakie mogę zmienić żeby mieć lepszą przyczepność?
86
Porady / Odp: Wypadki i potrącenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raffi dnia 19 Wrz 2018, 13:30:12 »
Dziadek nienawykły, nowa organizacja ruchu i nie ogarnął.
87
Porady / Odp: Wypadki i potrącenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gregorius dnia 17 Wrz 2018, 14:45:50 »
Dziś około godziny 9 na przejeździe rowerowym wzdłuż DDR Szaserów przez Garwolińską nastąpiło
potrącenie rowerzystki przez staruszka kierującego Matizem.
Osobiście słyszałem sygnał odjeżdżającej karetki, a widziałem Matiza stojącego przednią częścią
na przejeździe rowerowym, leżący przed Matizem już na przejściu dla pieszych rower i ślady krwi.
Ok. 12ej kiedy wracałem do domu Matiz i staruszek jeszcze byli przy skrzyżowaniu w asyście WRD.
Według rozeznania Matiz jechał od strony Wiatracznej, skręcał w lewo w Garwolińską i nie ustąpił
pierwszeństwa przejazdu rowerzystce.  :(
88
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jolajola1 dnia 14 Wrz 2018, 20:27:28 »
oj tam Raffi, to ja zaraz po przejeździe, na pieszo (bo inaczej na razie nie moge) udam się z dodatkowymi zniczami, albo w ogonie przejazdu
i wcale nie uważam żeby 5 zniczy było gorsze niż czydzieści :-p
89
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raffi dnia 14 Wrz 2018, 15:50:51 »
ile postawi, tyle postawi, ale nie chcemy ogłaszać, żeby uczestnicy przywieźli znicze, tyle ile przywiezie sami z siebie będzie w sam raz..

jak już? czy dzisiejsza wyborcza jest ok?

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23917802,smiertelny-wypadek-na-moscie-poniatowskiego-masa-krytyczna.html#Z_BoxLokWawLink
czy to wystarczy:

Za tydzień, 21 września, z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu o godz. 19 z pl. Zamkowego wyruszy dawno niewidziana na ulicach Warszawy rowerowa Masa Krytyczna. Jej współorganizator Witold Smolik zapowiada trasę po ?warszawskim krzyżu?, czyli Al. Jerozolimskimi i Marszałkowską, gdzie najbardziej odczuwalny jest brak szlaków rowerowych. Uczestnicy zatrzymają się w miejscu tragicznego wypadku na wiadukcie, gdzie stoi teraz biały rower.
a teraz wracam do pracy...

Wyborcza ładnie napisała, czytałem, linkowałem dalej.

Natomiast moim zdaniem na stronie Masy nie ma co się wstydzić tematu i bać się, że tych zniczy będzie nie wiadomo ile. Ale to już Wasza decyzja.

Ja tylko zauważę jedną rzecz - jak tych zniczy na koniec wyjdzie 5, to będzie to słabo wyglądało. Jakby ludzi nie obchodziło. I wtedy miasto może pomyśleć, że nie obchodzi. I nie zając się tematem. W ten sposób Masa sama wykastruje się z tego o co walczy.
90
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jolajola1 dnia 14 Wrz 2018, 10:57:58 »
Cześć,
dwie drobne uwagi:
1. mapka na stronie - odwrotny kierunek strzałki nr 4. W zasadzie drobiazg, ale wygląda zabawnie.

ta mapka to mój błąd, dopiero wczoraj na przedmasówce Wildzi to zauważył, zaraz zrobię prawidłowy grot strzałki
 ;D

EDIT - mapka poprawiona, zaraz się przyjrzę co jest nie tak z czytelnością daty/godziny
Strony: 1 ... 5 6 7 8 [9] 10