Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

Ścieżka przy Puławskiej - będzie poprawa

(1/7) > >>

mplonski:
Jakiś czas temu napisałem pismo w sprawie kilku niedoróbek do urzędu miasta i dostałem odpowiedź - nawet chyba pismo przeleciało przez Czajnika.

Jakby ktoś chciał wiedzieć, zmiany dotyczące dróg rowerowych będą następujące:
- poprawiona nawierzchnia przy skrzyżowaniu Puławskiej z Bielawską - aktualnie tworzą się kałuże
- wygrodzenie słupkami U12-c ścieżki przy: Puławskiej 105, Puławskiej / Żywnego, przystanku Królikarnia 02, przystanku Bukowińska 02, ul. Bukowińska naprzeciwko nr 20
- naprawa separatora przy włączeniu pasa dla rowerów do jezdni (Puławska / Dolna)
- usunięcie śmietnika ze skrajni drogi dla rowerów

będzie też kilka zmian dotyczących szlaku pieszego, jak usunięcie ubytków i zapadlisk nawierzchni, wyrównanie chodnika (kałuże), ponowne osadzenie włazu studni

zobaczymy co na to powie ZDM (UM posłał do nich pismo).

Raffi:
Gratuluję sukcesów. Wielki szacunek za to, że zajmujesz się tematem.

Gdyby każdy rowerzysta to robił, nawet na niewielka skalę (powiedzmy 1-2 pisma na miesiąc) - poprawa jakości dróg rowerowych byłaby o wiele bardziej odczuwalna!

mplonski:
właśnie dostałem pismo z ZDM - wysłali listę rzeczy do poprawy do firmy Arkadis (co ciekawe, kod pocztowy to tylko "02-" ;>), która w ramach gwarancji ma usunąć usterki wytyczone przez Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m. st. Warszawy, który przygotował ładną listę usterek na moją prośbę.

DarkSid3:
Ciekawe, rozumiem że aktualnie nowych wieści brak? Chyba bym się kopsnął aby sprawdzić tą ścieżkę. ;)

mplonski:
Zanim Arkadis poprawi ścieżkę, a są przecież niekorzystne warunki pogodowe, zanim nadzór budowlany dokona kontroli, zanim ZDM prześle mi kopię opinii nadzoru, nic mi nie będzie wiadomo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej