Autor Wątek: ŚC: Dojazd i powrót z Legionowa/Białołeki - potrzebna eskorta (jadę z Anią)  (Przeczytany 3815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Wybieram się w niedzielę na Święto Cykliczne z Anią w przyczepce. Jadę sam, więc mam  problem z brakiem eskorty za przyczepką. Mogę zaoferować wspólny dojazd na Pl. Zamkowy, skąd startuje przejazd w zamian za pomoc polegającą na jeździe za przyczepką, ułatwianiu zmiany pasa ruchu, itp.

Na Pl. Zamkowy mam już wypracowaną trasę prowadzącą bokami, którą mógłbym pokonać sam, jednak wtedy jechałbym przez Tarchomin i drogą płytową nad Wisłą pomiędzy mostami Grota i Gdańskim, dalej Jagiellońską, Mostem Ś-D, kontrapasem na Kapucyńskiej, Miodową i Krakowskim Przedmieściem do Pl. Zamkowego.

Większy problem to powrót z Ursynowa, bo tam nie mam jeszcze wypracowanych tras - w ostateczności pojadę metrem np. do Pl. Bankowego, ale dostanie się do metra z wykorzystaniem małych wind z rowerem i przyczepką może okazać się awykonalne jednoosobowo.

Chętnego/chętnych proszę o odpowiedź w wątku, przez prywatną wiadomość lub kontakt pod nr tel. 668334249


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Do Centrum to pewnie nie będzie problemu byśmy wspólnie pojechali jakąś grupą. Ale później ja muszę do ZM i zająć się sprzętem, a domyślam się, że czekać w nieskończoność nie możesz.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
To o której spotykamy się przy przystanku Konwaliowa 01 (w stronę Centrum)?

O której planujesz wracać?
Ew. na Ursynowie poszukam/poszukamy kogoś wracającego np na Białołękę.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
To o której spotykamy się przy przystanku Konwaliowa 01 (w stronę Centrum)?

Do centrum w stronę powrotną, Z URSYNOWA.

Bo z rana to nie sądzę by Ci pasował wyjazd na ŚC o 8:30 i to trasą przez Nowogrodzką ;)


O której planujesz wracać?

Chciałbym jak najszybciej, ale w tej chwili nie umiem odpowiedzieć, czy ze sprzętem audio będzie 20 minut roboty, czy 2h (bo albo sprzęt jedzie do ZM, albo od razu do właściciela na Żoliborz).
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Ja mogę zaproponować towarzystwo w drodze powrotnej, bo będę jechał do centrum, na akcję TPSW(normalnie zostałbym na Ursynowie)
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Ja mogę zaproponować towarzystwo w drodze powrotnej, bo będę jechał do centrum, na akcję TPSW(normalnie zostałbym na Ursynowie)

A tak z ciekawości - jaką akcję robi TPSW i gdzie?

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P