Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010  (Przeczytany 111347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #75 dnia: 26 Sie 2010, 11:40:04 »
Znajdzie się. Jak "L" napisał... W internecie każde działanie zostawia ślad. :)

Inna sprawa że i świadkowie się znajdą przy takiej aglomeracji miejskiej jak Warszawa.
Komu w drogę temu rower.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #76 dnia: 26 Sie 2010, 11:49:59 »
W razie jakichkolwiek niewłaściwych zachowań, poprostu  nie bać się samemu zwracać na nie uwagę ludziom z zabezpieczenia i strażnikom miejskim.
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #77 dnia: 26 Sie 2010, 12:47:28 »
Jeśli ktoś uczestnicząc w WMK wjedzie na "coś ostrego" to myślę, że być może trzeba będzie niestety sięgnąć po rozdział XXI KK to jest "Przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji".
Dodatkowo można podciągnąć pod "zagrożenie zdrowia i życia". A tutaj jest już odsiadka...
Przy okazji - robercik - jeżeli tak się stanie i niechcący Cię znajdę, wtedy porozrzucam Ciebie.Do zobaczenia

Jak chcecie, to szukajcie... na Ochocie. ;)

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #78 dnia: 26 Sie 2010, 13:13:41 »
No i znajdziemy od czego sa dobrzy informatycy którzy po ip moga znalesc gdzie kto mieszka

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #79 dnia: 26 Sie 2010, 13:14:31 »
Jak to przeczytałem to się zniechęciłem do wzięcia udziału w masie. Nie mam ochoty oglądania pederastów-nie jestem wobec nich tolerancyjny. Ehh ale trudno taka Unia Europejska...

Szakal - no to na mnie nie patrz :P Jeszcze nie wiem kim jesteś z twarzy, ale jak mi się pokażesz, to postaram się nie wchodzić Ci za bardzo w oczy, skoroś taki delikatny i wyczulony, nie chcę urażać niczyich subtelnych uczuć ;) A pościel dobrze łóżko, bo jeśli się jakieś ziarnko grochu zawieruszy, to będziesz cały w siniakach ;)

A nie chcę żeby Savil mnie zbluzgała za łamanie przepisów :D :D

Po pierwsze - jeszcze się w historii nie zdarzyło, żeby Savil użyła jakichkolwiek bluzgów. :P Po drugie - Savil ma pretensje o łamanie przepisów, które stwarza niebezpieczeństwo. Czyli jeśli ktoś przechodzi na czerwonym świetle pustą nocą, to niech sobie idzie. Ale pod samochody niech się nie pcha. Przepisy to środek, celem jest bezpieczeństwo i wygoda.

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #80 dnia: 26 Sie 2010, 13:22:31 »
zgadzam sie z moim przed mówcą

Trauer

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #81 dnia: 26 Sie 2010, 16:57:42 »
Abstrah.ując od tematu masy - niezmiennie bawią mnie osoby które wykazują skrajną niechęć do osobników płci męskiej okazujących sobie uczucie - ale nie przeszkadza im kompletnie gdy w takiej sytuacji widzą kobiety !  Bo trzeba być konsekwentnym w swojej ślepej "nienawiści" - prawda ? :)

Przecież to logiczne - lesbijki nie istnieją, a 2 kobiety w łóżku istnieją tylko po to, by podniecać facetów ;)

Swoją drogą jestem zszokowany, że takie wypowiedzi (mówię o tych Szakala) pojawiają się u osoby, która pomimo tego, że jest członkiem forum WMK, chce zakazywać "pedałowania" :P

Zmieniając temat (w sumie uważam, że takich Szakali powinno się ignorować, ale mimo to zawsze się łapię na tym, że brnę w bezsensowną dyskusję) - prognozy pogodowe na jutro nie wyglądają najlepiej :(

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #82 dnia: 26 Sie 2010, 18:43:09 »
Ludziska dajcie spokój z taką polemiką,niektórzy mają to do siebie że chcą na siłę zaistnieć , nawet w złym słowa znaczeniu ,i nie ważne co się mówi aby się mówiło. Lepiej martwmy się pogodą dobrym nastrojem a nie wyglądem jak by chciał "robercik". Tacy jak on nawet z granatem z demobilu nie zrobią wrażenia na Nas a jak zabrnie dalej to TWORKI czy DREWNICA prawdopodobnie stoją po remoncie puste. Nie pierwszy nawiedzony przeciwnik rowerów straszył.Znam takich" buców" co wyzywają rowerzystów ale na komunię przed rodziną kupują dzieciom najbardziej wypasione rowerki żeby rodzina podziwiała-jego oczywista. 

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #83 dnia: 26 Sie 2010, 19:17:11 »

 prognozy pogodowe na jutro nie wyglądają najlepiej :(

Ale zapowiada się przecież lepiej niż dzisiejsza:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2010082600&row=406&col=250&lang=pl&cname=Warszawa

Znaczy się, że do 16 ma się wypadać i ma być cieplej niż dziś i tak samo wietrznie.

Warto wiedzieć kiedy rower na zewnątrz wystawić by się umył z błocka, a i kurtkę warto mieć na ''wszelkij słuczaj'' w plecaku  ;)

« Ostatnia zmiana: 26 Sie 2010, 19:19:33 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #84 dnia: 27 Sie 2010, 09:58:03 »
Wychodzi na to że pogoda zmniejszy nam peleton :D

A ja mam parę godzin by znaleźć sztycę 30.4 na 350 bo mi się złamała na Karcelaku :/
« Ostatnia zmiana: 27 Sie 2010, 10:04:01 wysłana przez DeXteR »

Offline Ania

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #85 dnia: 27 Sie 2010, 11:10:02 »
będę. pamiętajcie by ubrać się na deszcz. podejrzewam, że będzie padać cały dzień :P
Patrz w lusterka, spójrz dwa razy
ROWERY SĄ WSZĘDZIE

Ania

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #86 dnia: 27 Sie 2010, 11:20:20 »
Ja tez podejrzewam że bedzie padało cały dzien ale może tuz przed masą przestac padac
a ja nie wiem czy bede na 100%

RatOfWar

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #87 dnia: 27 Sie 2010, 11:35:06 »
Jak to przeczytałem to się zniechęciłem do wzięcia udziału w masie. Nie mam ochoty oglądania pederastów-nie jestem wobec nich tolerancyjny. Ehh ale trudno taka Unia Europejska...

Ogladasz nas na kazdej Masie. Ba, nawet przy kazdym wyjsciu do sklepu, kina, kosciola... i zapewniam cie, ze nie przybylismy do Polski w ramach dywersyjnych zrzutow z UE.

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #88 dnia: 27 Sie 2010, 11:53:58 »
Czy wy nie ma cie o czym gadac tylko o pedałach i lesbijkach. Chociaz sam pedałów nie lubie wole lesbijki ale to pewnie wszyscy faceci tak maja

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #89 dnia: 27 Sie 2010, 12:07:08 »
Kolejny ideał kochanka romantycznego - lubiący kobiety których nie ma szans zdobyć ;)
Ale sam rozumiesz, ile można mówić o deszczu? ;)