Autor Wątek: Inteligentne klocki  (Przeczytany 12504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lut 2012, 18:38:32 »
Ciekawy sprzedawca.
Bardzo ciekawy, szczególnie, że jeszcze niedawno (nie wiem, czy również teraz) sprzedawał hamulce, amortyzatory z zatartymi numerami seryjnymi - sprzęt zapewne wycofany z obrotu :>

O, a widzieliście co oferują na swoich aukcjach?
Cytuj
Ponadto ze swojej strony dajemy 10-dniową gwarancję satysfakcji. Każdy, kto dokona zakupu a zakupiony produkt nie spełni jego oczekiwań będzie mógł zwrócić towar pod warunkiem, że produkt będzie w stanie nienaruszonym, czyli w takim, w jakim go otrzymał.
ciekawe, zważywszy na to, że do tego zobowiązuje ich ustawa :D
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2012, 18:40:59 wysłana przez Safian »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Lut 2012, 19:56:44 »
Ciekawy sprzedawca.
Bardzo ciekawy, szczególnie, że jeszcze niedawno (nie wiem, czy również teraz) sprzedawał hamulce, amortyzatory z zatartymi numerami seryjnymi - sprzęt zapewne wycofany z obrotu :>

Oby tylko wycofany (Też pytanie czemu wycofany? Bo wadliwy?), a nie np kradziony!

I nie, nie wiedziałem o tym, że Gość takie rzeczy sprzedawał Brałeś coś u Gościa, czy już pisali o nim na jakimś innym forum?


O, a widzieliście co oferują na swoich aukcjach?
Cytuj
Ponadto ze swojej strony dajemy 10-dniową gwarancję satysfakcji. Każdy, kto dokona zakupu a zakupiony produkt nie spełni jego oczekiwań będzie mógł zwrócić towar pod warunkiem, że produkt będzie w stanie nienaruszonym, czyli w takim, w jakim go otrzymał.
ciekawe, zważywszy na to, że do tego zobowiązuje ich ustawa :D

To akurat nie jest kłamstwo, to piękne niedopowiedzenie, klasyczny marketing i pi-ar ;-) Dają? Dają. Nie pisał czemu ;) Ciesz się kliencie i wal akty strzeliste :D
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2012, 19:57:45 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Rano1

  • Gość
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Lut 2012, 22:41:29 »
Jak dla mnie, coś nie tak z tą inteligencją.
Reklamują np. aparat fotograficzny Nikon "ŁAN", który robi zdjęcia...zanim się wciśnie spust migawki.
Analogicznie więc, w przypadku inteligentnych klocków, winny one hamować zanim dotknie się klamek hamulcowych  :D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Lut 2012, 23:08:07 »
Jak dla mnie, coś nie tak z tą inteligencją.
Reklamują np. aparat fotograficzny Nikon "ŁAN", który robi zdjęcia...zanim się wciśnie spust migawki.
Analogicznie więc, w przypadku inteligentnych klocków, winny one hamować zanim dotknie się klamek hamulcowych  :D

To się da zrobić!
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lut 2012, 12:32:56 »
Cytat: MarioG
kazdy ma takie HD na jakie zasluzyl

Wyższy poziom HD według marketingowców...
Oferta High Definition

Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Lut 2012, 16:15:19 »
Ciekawy sprzedawca.
Bardzo ciekawy, szczególnie, że jeszcze niedawno (nie wiem, czy również teraz) sprzedawał hamulce, amortyzatory z zatartymi numerami seryjnymi - sprzęt zapewne wycofany z obrotu :>

Oby tylko wycofany (Też pytanie czemu wycofany? Bo wadliwy?), a nie np kradziony!

I nie, nie wiedziałem o tym, że Gość takie rzeczy sprzedawał Brałeś coś u Gościa, czy już pisali o nim na jakimś innym forum?


Yup, było wielokrotnie na innych forach, choćby tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/79575-sklep-sparrow-bike-i-zatarte-numery-seryjne/
na FR.org jest jeszcze kilka tematów o tym sklepie ;)


O, a widzieliście co oferują na swoich aukcjach?
Cytuj
Ponadto ze swojej strony dajemy 10-dniową gwarancję satysfakcji. Każdy, kto dokona zakupu a zakupiony produkt nie spełni jego oczekiwań będzie mógł zwrócić towar pod warunkiem, że produkt będzie w stanie nienaruszonym, czyli w takim, w jakim go otrzymał.
ciekawe, zważywszy na to, że do tego zobowiązuje ich ustawa :D

To akurat nie jest kłamstwo, to piękne niedopowiedzenie, klasyczny marketing i pi-ar ;-) Dają? Dają. Nie pisał czemu ;) Ciesz się kliencie i wal akty strzeliste :D
Dokładnie to chciałem powiedzieć :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Lut 2012, 21:00:51 »
Yup, było wielokrotnie na innych forach, choćby tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/79575-sklep-sparrow-bike-i-zatarte-numery-seryjne/
na FR.org jest jeszcze kilka tematów o tym sklepie ;)

Dobrze wiedzieć. Jeszcze nic u nich nie kupiłem, będę omijał z daleka. Trzecie konto na Allegro i kilka wątków na forach to raczej nie przypadek. A nawet jeżeli, to jest wystarczająco dużo sklepów, które takich przypadków nie mają. Plus nie mają przerzutek Tourney za 132zł, czyli za 32 zł ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Inteligentne klocki
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Lut 2012, 15:34:21 »
Yup, było wielokrotnie na innych forach, choćby tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/79575-sklep-sparrow-bike-i-zatarte-numery-seryjne/
na FR.org jest jeszcze kilka tematów o tym sklepie ;)

O, właśnie miałem dopisać, bo na forumrowerowe dużo o tym było, ale kolega Safian (który zdaje się jest moderatorem na fr.org) był szybszy:) Sparrowbike ma na swoim koncie nie tylko "dziwne" opisy, ale również kilka akcji z miganiem się od wymiany wadliwego towaru.
AdrianSocho