Autor Wątek: Jakie koła?  (Przeczytany 11505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Jakie koła?
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Maj 2011, 21:42:38 »
Marathony to dobry wybór - szkoda tylko że wersja Raffiego jest na drut a nie kevlar....

Offline Midziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie koła?
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Maj 2011, 23:36:52 »

Nie mówię o tych rowkach...tylko o bardzo drobnym gripie, mikrobieżniku, który słabo widać na zdjęciach (aczkolwiek jak się przyjrzysz to widać) i który zwiększa przyczepność nie tylko podczas deszczu ale także na suchym asfalcie...jak podał producent (...)

Dział marketingu producenta opony to naprawdę nie jest najbardziej niezależne i obiektywne źródło informacji o produkcie ;)


Tak, tak Raffi...najlepiej zrób sobie wycinankę z moich postów ;D

A co do opon - nie kopiuję informacji ze strony producenta, jeżdżę na nich, więc wiem co mówię ;p , bo porównywałem z podobnymi bez tego gripa... :P

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie koła?
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Maj 2011, 19:12:01 »
Wiedziałem, że jak się coś widzi jest lepiej. Widziałem dziś DM24, i coś mi się wydaje, że "troche bardzo" duże i ciężkie są jak na opony 1,5" czy 1,75". Trochę się... przeraziłem ich wielkości ;D

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Jakie koła?
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Maj 2011, 01:12:25 »
Cytat: Mhrok
Widziałem dziś DM24, i coś mi się wydaje, że "troche bardzo" duże i ciężkie są jak na opony 1,5" czy 1,75"
Producent jasno i wyraźnie zakwalifikował je do DeHa jako "wytrzymała trzykomorowa obręcz z przeznaczeniem do freeride, streetu czy dualu". Ponad 1.3 kilo aluminium budzi emocje. Poza tym są szersze niż moje SingleTracki...

PS. Ciekawe jakby wyglądał Stinkacz na Kojakach. Pimpf moooogę, ale jakby co to Ty zdejmujesz :>
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Jakie koła?
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Maj 2011, 06:47:02 »
PS. Ciekawe jakby wyglądał Stinkacz na Kojakach. Pimpf moooogę,
po głębszym zastanowienie... możesz ;) ale od razu ruszam ruszamy do Ząbia ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie koła?
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Maj 2011, 19:11:18 »
Wiedziałem, że jak się coś widzi jest lepiej. Widziałem dziś DM24, i coś mi się wydaje, że "troche bardzo" duże i ciężkie są jak na opony 1,5" czy 1,75". Trochę się... przeraziłem ich wielkości ;D

To pancerny sprzęt, od razu to mówiłem, ze są dla tych co ważą więcej i jeżdżą nie koniecznie delikatnie. Lekkie nie są.

1,5" na pewno na nie wchodzi, bo takie miałem zamontowane jak miałem te obręcze.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)