Autor Wątek: Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej  (Przeczytany 4391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rano1

  • Gość
Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej
« dnia: 27 Lut 2010, 09:10:47 »
Skoro w dziale WMK mocno ograniczona jest grupa osób z prawem założenia wątku, piszę tu.
Brakuje mi troszkę na stronce uporządkowanego działu historycznego.
Pamiętam, że kiedyś można było najechać na określony rok i zajrzeć do dowolnego miesiąca. Dziś brakuje tego. Na przykład: data WMK, liczba osób, trasa, kilka ciekawszych zdjęć, może kilka słów komentarza
Naprawdę super byłoby, żeby wysiłek masowy był jakoś , przynajmniej ogólnie, udokumentowany. Być może kilka osób ma to w swoich przepastnych archiwach.

Drex

  • Gość
Odp: Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lut 2010, 10:49:13 »
Wierz mi, że chciałem przenieść (skopiować) wątki o masach z forum Gazety, jednak dałem spokój- za dużo pracy z tym by było. Skopiowałem tylko linki do galerii zdjęć z całego ubiegłego roku, zajęło mi wyszukanie tego i kopiowanie dość długo. Gdybym chciał zrobić takie archiwum na podstawie forum gazety, to niestety, musiałbym się tym zajmować z miesiąc... A szczerze, rzecz nie warta włożonego czasu i wysiłku.

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lut 2010, 11:27:33 »
Ale coś w tym pomyśle jest...
Gdyby znalazł się ktoś, kto by na internetowej stronie masy stworzył (i aktualizował na bieżąco) kronikę mas krytycznych z podstawowymi informacjami typu: data, trasa, liczba uczestników, szprychówka, kilka fotek może link do jakiejś galerii, ewentualnie - ale niekoniecznie - ze dwa krótkie zdania, byłoby super  ;D ...
Oczywiście może korzystać z mojego przepastnego archiwum.
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline trobertk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • trobertk
Odp: Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lut 2010, 12:36:52 »
srebrna motta + srebrna motta damka

Offline czubek92

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lut 2010, 20:38:47 »
to są galerie na rok 2009, a tu chodzi o to żeby dać krótki opis, trase i pare zdjęć poza tym masa jeździ od  8 maja 1998 więc jest to bardzo mały wycinek historii

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Multimedialne Muzeum Warszawskiej Masy Krytycznej
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Mar 2010, 00:08:14 »
gdzieś w otchłani mojego dysku leży stara strona masy (chociaż Skeler też ją ma). jak wygrzebię to dam znać co da się z tym zrobić ;)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.