Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Wygląd forum - możliwość wyboru wyglądu wyświetlania forum!

(1/7) > >>

Stanley:
Witajcie,

z pewnością kilka osób zauważyło, że standardowy wygląd forum nie jest do końca przejrzysty i czytelny. To prawda. Trochę mnie to drażniło i powodowało, że nie miałem ochoty zaglądać na to forum. Okazało się, że do naszego masowego forum są dołożone trzy różne layouty i każdy z nas ma możliwość wybrania layoutu forum który mu najbardziej odpowiada.
Wiem, że nie każdy jest ?techniczny? i obeznany w obsłudze komputera, więc postaram się opisać ten proces jak najprzystępniej.

1. Z głównego paska menu wybieramy zakładkę "Profil" (wskazany zieloną strzałką na rysunku).



2. Następnie wybieramy opcję: "Modyfikuj Profil", a z rozwijanej listy "Opcje wyglądu".



3. W kolejnej podstronie wybieramy odnośnik "zmień", który znajduje się przy nazwie obecnego stylu forum.



4. Potem na kolejnym ekranie przy opisie konkretnego stylu forum klikamy "podgląd forum", automatyczne zmieni się obecnie wyświetlany wygląd forum na wybrany.



5. Jeśli wybrany styl forum będzie nam pasował, to klikamy "użyj tego stylu".



6. W nowej zakładce zjeżdżamy na dół strony i klikamy na opcję "zachowaj zmiany".



Od tego momentu forum będzie wyglądało tak jak sobie wybraliśmy.
Mam nadzieję, że przydał się Wam ten opis i że jest on w pełni zrozumiały i przejrzysty.
Jeśli ktoś miałby w tym temacie jakieś pytania, to z chęcią udzielę odpowiedzi.

Pozdrawiam
Stanley

mplonski:
przyklejone na jakiś czas

Drex:
W sumie ja uznałem że taka rzecz jest na tyle prosta, że łopatą nie trzeba innym wbijać tego do głów... :P

Stanley:

--- Cytat: Drex w 15 Wrz 2011, 11:05:09 ---W sumie ja uznałem że taka rzecz jest na tyle prosta, że łopatą nie trzeba innym wbijać tego do głów... :P

--- Koniec cytatu ---
Ja mam bardziej "ludzkie" podejście. ;) Wolę aby takie informacje były ogólnie dostępne. Niektórzy lubią się z komputerami na odległość. O takich osobach też trzeba myśleć.

tomus1973:
Forum jest po to aby pomagać. Czasem nawet trzeba wyręczyć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej