Autor Wątek: Bezpieczna odległość  (Przeczytany 28902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bezpieczna odległość
« Odpowiedź #90 dnia: 10 Paź 2013, 12:01:59 »
Swoją drogą, nerwy Karola są chyba z tytanu, w moim przypadku kolega samochodziarz miałby wybrakowaną klawiaturę i kluczyki złamane w stacyjce   >:(

To nie tak. Kolega Karol zapewne zdaje sobie sprawę, że to się nagrywało. I wiedział co można potem zrobić z takim nagraniem jak się wobec kierowcy nie będzie zachowywać agresywnie.

Ciekawe czy znajomi kierowcy po tym jak chama puszczono w TVN w Faktach już wytykają go palcem jako chama :P Bo niby twarz i numery zamazane, ale brązowy Partner na numerach WZ to nie jest znowu jakieś częste auto i pewnie każdy już rozpoznał sąsiada, znajomego, czy kolegę z pracy i wie, że ma do czynienia z drogowym furiatem.

A jeszcze faceta czeka składanie zeznań na Policji i nieprzyjemności związane z zaniesieniem nagrania na komendę. Bo z filmikiem bez agresji ze strony rowerzysty i to można jeszcze zrobić :D


...
. Generalnie większość jest zdania, że Karol sprowokował gościa omijając go chodnikiem (cóż  ;) ), ...

ja też odbieram podobnie to zachowanie jednak ja też ustawiam się zawsze jako pierwszy na światłach (no może nie zawsze)... ale to kwestia postępowania na co dzień i Karol po prostu (tak myślę) zrobił to nie specjalnie, jednak wyszło jak widać ...

Ja też zwykle nie omijam pojedynczych aut, a zaczynam gdy stoją 3 lub więcej. Ale warto być świadomym że ustawianie się na pool position jest tak absolutnie normalną rzeczą, że agresji żadnej rodzić u kierowców nie powinno. Co więcej - niech się przyzwyczajają, bo tego będzie coraz więcej!

A już na pewno żaden błąd na drodze ze strony rowerzysty czy pieszego nie może się kończyć agresją ze strony kierowcy. Usprawiedliwianie agresora i uprawiania edukacji zderzakiem z jakiegokolwiek powodu jest w ogóle jakąś patologią i prowadzi w prostej linii do dawania sobie po mordach na środku ulicy :P

Co innego popełnić błąd, nawet najgłupszy, a co innego celowo dybać na życie innego uczestnika ruchu. Z jakiegokolwiek powodu!
« Ostatnia zmiana: 10 Paź 2013, 12:07:28 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)


Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bezpieczna odległość
« Odpowiedź #92 dnia: 10 Paź 2013, 19:24:41 »
Mam pytanie: ma ktoś kontakt do autora tego filmu (nie przez FB lub inny zamknięty serwis) albo może przekazać przynajmniej pierwsze znaki numeru tego pojazdu (ew. pełny numer przez PW)?

Offline Drottnar

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Płeć: Mężczyzna

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bezpieczna odległość
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Paź 2013, 22:20:53 »
Hmm.. czyli pudło. Dzięki za linka.