Inne sprawy rowerowe > O rowerach w mediach

Rowerem po buspasie - zdecydowanie nie - pełnomocnik w stołku

(1/15) > >>

Trupek:
Jak było powiedziane po owocach go poznacie
http://img41.imageshack.us/img41/5696/publiczny1.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/1194/publiczny2.jpg

remitent:
Czasem robię strajk włoski i jadę zgodnie z przepisami, czyli po kolejnym od prawej pasie, pośrodku, aby umożliwić wyprzedzenie autobusu z odstępem 1m.

Kenneth:
@Trupek - to jeszcze nie owoce, ale już widać jakie drzewka będzie sadził :(


--- Cytuj ---- Wzbraniałbym się przed tym, zwłaszcza na tak ruchliwych arteriach jak Al.Jerozolimskie. Autobusy jeżdżą dość szybko.

--- Koniec cytatu ---

Śmiech na sali. 2 bzdury w 2 zdaniach... :(
1. Ruchliwa arteria Al.Jerozolimskie - stoją. Niezależnie od pory dnia, da się spokojnie śmignąć pomiędzy pasami ruchu i problem jest nie tyle co z możliwością zahamowania ruchu ile z tym, żeby się przebić w tym BEZRUCHU do przodu.

2. Autobusy jeżdżą dosyć szybko - zwłaszcza na Kleszczowej. 10 km/h MAX w szczycie ok. 17:20 :P
A gdybym się miał nie czepiać to w szczycie spokojnie doganiam i przeganiam autobus podmiejski, który ma nieco więcej niż 300 metrów między przystankami a i tak porusza się jak żółw.

Dalej - wytyczanie pasów rowerowych na Mazowieckiej, Jasnej i Kredytowej. Szanowny panie pełnomocniku - po co? Informuję pana bo chyba pan nie wie, że to są uliczki a nie ulice. Tam przejeżdżą kilka samochodów na minutę maksymalnie a nie kilkaset. Tam nie ma potrzeby wydzielania pasów czy budowania DDR. Tam rowerzysta sobie spokojnie poradzi.

I wreszcie na koniec:

--- Cytuj ---Moją rolą będzie między innymi próbowanie znalezienia pieniędzy

--- Koniec cytatu ---

Szanowny panie Pełnomocniku - niech pan nie próbuje. Niech pan to zrobi. Od samego próbowania jeszcze nic nie wyszło niestety...

darek:
hm.... Kenneth... nieco za dużo skrótów myślowych. Cytowanego też. Zapewne określenie "Autobusy jeżdżą dość szybko" dotyczy tych , które poruszają się buspasem.

Drottnar:
Panie Storm vel Kenneth.
Zamiast Pan miotać się tutaj, krytykować i wyrywać z kontekstu wypowiedzi proszę napisać maila adres podany na końcu artykułu. Więcej to przyniesie pożytku i forum i Panu i oficerowi rowerowemu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej