Autor Wątek: PIELGRZYMKA ROWEROWA 11-14.07.2013 Czerwinsk-Głogowiec-Miedniewice.  (Przeczytany 2026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paweł

  • Gość
Szczęść Boże. Zachęcam serdecznie do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej, szczegóły na stronie www.odnowarowerem.pl
link. http://odnowarowerem.pl/

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PIELGRZYMKA ROWEROWA 11-14.07.2013 Czerwinsk-Głogowiec-Miedniewice.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwi 2013, 18:17:35 »
Co prawda ja ze względów światopoglądowych nie wezmę na pewno udziału, ale pragnę pogratulować dobrze napisanego regulaminu, serio - prosto i czytelnie.

Nic o kaskach i kamizelkach, a dziecko może jechać pod opieką dowolnej wyznaczonej osoby WOW

Swojego Szefa Służby Bezpieczeństwa - to nawet my nie posiadamy.
Esbecja się nami widocznie już nie interesuje, poddali się i poszli na współpracę, sami zapisali się do naszego zabezpieczenia :D


 
« Ostatnia zmiana: 20 Kwi 2013, 00:45:12 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Xun Vixx

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kurzacz - strona domowa
Odp: PIELGRZYMKA ROWEROWA 11-14.07.2013 Czerwinsk-Głogowiec-Miedniewice.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwi 2013, 20:25:21 »
Brzmi interesująco... Ale realia (kesz, logistyka z małym dzieckiem) raczej nie pozwolą na taki wyjazd...

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PIELGRZYMKA ROWEROWA 11-14.07.2013 Czerwinsk-Głogowiec-Miedniewice.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwi 2013, 20:48:32 »
Szczęść Boże. Zachęcam serdecznie do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej, szczegóły na stronie www.odnowarowerem.pl
link. http://odnowarowerem.pl/

''Jezus na dwóch kółkach'' - to brzmi bardzo dobrze w wręcz bardzo zachęcająco.
Naprawdę bardzo ciekawa inicjatywa...
No tak - jeżeli się z Nim jedzie z i prosi go o wstawiennictwo to na pewno wszystko Wam wychodzi tak jak tego oczekujecie bo On się już prawie o wszystko postara... A Wy tylko ''kręcicie'' i się modlicie pewnie macie codziennie mszę świętą -  i wieczorem śpiewacie przy ognisku. A do tego poznajecie fajnych ludzi... Takiego wyjazdu ''umacniającego'' mi brakuje - gdzie ''kręcenie'', można by połączyć z modlitwą
Żeby tylko było więcej czasu...
Pozdrawiam... Maciek - Wilanowiak...

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: PIELGRZYMKA ROWEROWA 11-14.07.2013 Czerwinsk-Głogowiec-Miedniewice.
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwi 2013, 23:03:31 »
Witaj Pawle :)
A ja w zeszłym roku byłam na pielgrzymce rowerowej z Piaseczna do Częstochowy (organized by Akcja Katolicka z parafii św. Anny w Piasecznie) - było przednio :) Na kilkanaście rowerów były dwie poziomki. Gdyby ktoś chciał się "karnąć" w tym roku (w lipcu) - to w stosownym czasie wrzucę info.
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"