Autor Wątek: letnie zakupy na zimę  (Przeczytany 14447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: letnie zakupy na zimę
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Sie 2011, 15:44:22 »
Savil - mam jakąś awersję do kremów, nie przepadam za nimi. Ale może i spróbuję jak przyjdzie co do czego, mam nadzieję że ta zima będzie łagodniejsza niż poprzednia bo nie wyobrażam sobie jazdy 50 km do i z pracy przy takiej pogodzie jaka była w ostatnią zimę...
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: letnie zakupy na zimę
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Sie 2011, 15:47:00 »
...a tym bardziej w poprzednią, tzn. 2009/2010 ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: letnie zakupy na zimę
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Wrz 2011, 19:09:38 »
ja jako że zaczynam pracę do której będę również zimą pomykał na rowerze mam pytanie, w którym to oszołomie można kupić kominiarki? tylko takie z połączonym wycięciem na oczy ewentualnie drugie na usta, tzw. bandytkę... bo szukałem takowej i jakoś znaleźć nie mogę (na każde oko oddzielnie się u mnie nie sprawdzi bo mam okulary ;)

Ja nie widziałem w oszołomach. Szukałbym tego raczej w sklepach sportowych, zwłaszcza gdy już przestawią się na sprzęt zimowy. Wiele narciarskich ciuchów (w tym rękawiczki, czapki, maski, kominiarki, bielizna, skarpety...) idealnie nadaje się na rower w zimę.

Osobiście polecam mieć kilka zestawów zimowych ciuchów. Tani (marketowy) na jesień i lekka zimę - najlepiej chyba z polaru. I droższy, z goretexu, lavawool lub czegoś takiego na temperatury tak od -10 w dół.

Zestaw tani można mieć po kilka sztuk, bo polar przemaka a przy -3 czasem bywa mokro i wtedy zapasowy komplet rękawiczek i kominiarki na powrót bywa zbawienny. Zestaw drogi wystarczy jeden. -20 nie zdarza się często, a poza tym przy takiej temp na pewno nie zamoczysz rękawiczek lub czapki ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)