Autor Wątek: [FOTO] WMK Marii Skłodowskiej-Curie 18.09.2011  (Przeczytany 19874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [FOTO] WMK Marii Skłodowskiej-Curie 18.09.2011
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Wrz 2011, 13:33:40 »
Nie narzekam; aparat mi strzela jeszcze całkiem dobrze (czego i Tobie życzę w tym wieku...  :P  ). Mój serwer, to se mogę nawet 1500 opublikować, a co??!!!
 

Trawer pamiętaj, że mimo iż E.Hemingway napisał: "Stary człowiek i może" (błąd jest przemyślany), to jeszcze spłodził coś takiego jak "Pożegnanie z bronią". ;)

Publikuj, publikuj nawet i 2000. Twoja galeria jest jedną z tych, które z uwagą przeglądam od deski do deski. I to zazwyczaj nie po miniaturkach. Twoje zdjęcia są po prostu gwarancją dobrze spędzonego nad oglądaniem czasu.

Ilość tego raczej nie zmieni. Póki publikujesz foty po prostu dobre, nie zamęczysz mnie nawet kilkoma tysiącami ;)

Coś w tym jest. :)


dwapedalymam

  • Gość
Odp: [FOTO] WMK Marii Skłodowskiej-Curie 18.09.2011
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Wrz 2011, 19:48:30 »

Publikuj, publikuj nawet i 2000. Twoja galeria jest jedną z tych, które z uwagą przeglądam od deski do deski. I to zazwyczaj nie po miniaturkach. Twoje zdjęcia są po prostu gwarancją dobrze spędzonego nad oglądaniem czasu.

Ilość tego raczej nie zmieni. Póki publikujesz foty po prostu dobre, nie zamęczysz mnie nawet kilkoma tysiącami ;)

Święte słowa Raffi, tyle co mogę dodać w temacie - na markę trzeba sobie zapracować ;)

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: [FOTO TRAVERS] WMK Marii Skłodowskiej-Curie 18.09.2011
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Wrz 2011, 22:39:11 »
Trochę tego jest...  :o
 
http://travers.pl/kopernik2011

Szukajta się i radujta...

Jedna strona (nr 555) się nie ładuje - może się źle przegrała na serwer.
AdrianSocho