Autor Wątek: Grupa Bródnowska  (Przeczytany 14418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgutek

  • Gość
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Paź 2010, 00:03:34 »
[quote autho=olgutek link=topic=558.msg9495#msg9495 date=1287671865]
Ja jestem z Bródna (Statoil niedaleko Ratusza) niestety o 17 to ja z pracy wychodze a pracuję przy radzymińskiej. Zatem jadę stamtąd bezpośrednio.
Ale z Ekipą zawsze mogę wracać ;) 
Pozdr

Jeżeli chodzi o powrót po masie spotykamy na przystanku A 100 "Pl. Zamkowy" bo tak się chyba nazywa.
[/quote]

No i pomerdało mi się, ze przy znaku ograniczającym prędkość i was przegapiłam. No cóż następna masa ;)

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Gru 2010, 09:18:31 »
Informuje że 31.12.10 nie będzie mnie na punkcie zjazdu gwiaździstego.
Szczęśliwego Nowego Roku.
« Ostatnia zmiana: 31 Gru 2010, 09:22:36 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Gustaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona Gustawowa
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Lut 2011, 16:55:58 »
Potrzebuję chętnych do współtworzenia Bródnowskiej Grupy Rowerowej Moi pomocnicy chyba stracili zapał do dalszego działania. Jak ktoś się zdecyduje proszę pisać. Mile widziani też mieszkańcy reszty Targówka bo ich grupa chyba też podupada.

http://brodno.masa.waw.pl/


Witam
Jestem z Targówka i chętnie poświęcę wkręcę się w rowerowe inicjatywy. Wszedłem na stronicę ale jakoś nie widzę kontaktu do Ciebie!?
www.GustawTravel.pl - Wypożyczalnia bagażników samochodowych Warszawa
http://www.gustawtravel.pl/gt/wycieczki - Wycieczki Rowerowe w woj.podkarpackim oraz małopolskim

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Lut 2011, 22:38:23 »
Ja zaś mam pewien niecny, nie wiem na ile realny plan utworzenia Radzymińskiej Grupy Rowerowej lub czegoś w tym stylu (Marki/Wołomin), tak czy owak będącej g.r. powiatu Wołomińskiego. Jeśli więc taki pomysł by wypalił, można by choćby z dojazdami na masę, czyli głównym celem g.r. jakoś tam połączyć siły... Jak ktoś ma jakiekolwiek pomysły przyszłościowe, to jestem otwarty  ;)
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Lut 2011, 19:49:00 »
W Radzyminie, Kobyłce i Wołominie jak wiem są prężne grupy rowerowe. Często bywałem na przejazdach o tematyce Bitwy Warszawskiej. Możemy połączyć siły i organizować podobne przejazdy lub brać udział w istniejących już. Jeżeli chodzi o dojazd na masę to moglibyście z Radzymińskiej skręcić w kierunku Bródna i spod ratusza razem pojechali byśmy na zamkowy, łącząc się na Starzyńskiego jeszcze z Grupą Białołęcką i Legionowską. Na moście gdańskim wyglądali byśmy naprawdę na silną grupę :)
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lut 2011, 14:32:38 »
W Radzyminie, Kobyłce i Wołominie jak wiem są prężne grupy rowerowe. Często bywałem na przejazdach o tematyce Bitwy Warszawskiej. Możemy połączyć siły i organizować podobne przejazdy lub brać udział w istniejących już. Jeżeli chodzi o dojazd na masę to moglibyście z Radzymińskiej skręcić w kierunku Bródna i spod ratusza razem pojechali byśmy na zamkowy, łącząc się na Starzyńskiego jeszcze z Grupą Białołęcką i Legionowską. Na moście gdańskim wyglądali byśmy naprawdę na silną grupę :)
Tak, to prawda, ale prócz działań z okazji BW 1920 oraz corocznego bodaj rajdu w Markach ich działań nie widać. To znaczy: może nie są ich działania tak nagłośnione. Warto więc by się z nimi dogadać może jakoś, może się uda  :)  A jak nie, zawsze można działać oddzielnie. Po prostu mam pare pomysłów na poprawę infrastruktury tutaj, nie wiem na ile realnych, warto działać razem, warto ożywiać powiat w którym mieszkam od dość niedawna...
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lut 2011, 18:03:21 »
Zanim będziecie zbierać siły, proponuję odpowiedzieć sobie na pytanie: Co chcecie zrobić w ramach nowej grupy? Czym ta grupa konkretnie ma się zajmować?

- Jeżeli dowiezieniem ludzi na Masę, to spokojnie wystarczą dwie osoby regularnie jeżdżące. Plus drukarka :-)

- Jeżeli chcecie organizować własne imprezy, to trzeba zebrać więcej ludzi, wsparcie istniejącej organizacji się przyda (a może działać w jej ramach zamiast tworzyć konkurencyjną organizację?).

- Jeżeli chcecie "walczyć o ścieżki" to tutaj znowu - potrzebne jest kilka konsekwentnych osób (na początek wystarczy i jedna), które w domowym zaciszu po prostu będą pisać pisma, naciskać, lobbować. Tu pewnie pomoc merytoryczną (jak formułować pisma, na jakie przepisy się powoływać) może być Grzesiek Romanik, czy Maciek Płoński. Innej pomocy niż merytoryczna w zasadzie nie trzeba.

-Jeżeli chcecie się zajmować sfera towarzyską, organizowaniem wycieczek, spotkań rowerzystów, ognisk i ogólnie "zebraniem ludzi" by było fajnie to wystarczy rzucić ogłoszenia na różnych forach, że tego i tego dnia jest wycieczka, ognisko, czy cuś - ludzie przyjadą, żadnej organizacji nie trzeba.

Także Panowie - najpierw zastanówcie się, co chcecie zrobić. Sam pomysł "zróbmy grupę, będzie fajnie" to jedno, ale grupa musi mieć jakiś cel. Narzędzia używane do zmontowania tej grupy będziecie dobierać jak już będzie wiadomo, co chcecie budować.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2011, 18:08:07 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Lut 2011, 22:43:00 »
Jeżeli chodzi o wzmocnienie punktu zlotu gwieździstego. Trzeba rozreklamować się przez jakiś portal społecznościowy. Założyć tam konto i tyle. Dobrze by było gdyby ekipa z Radzymina przejeżdżała przez mój punkt. Przypuszczam że Radzymin będzie pokaźną grupą zwłaszcza latem.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2011, 22:52:59 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Lut 2011, 09:18:37 »
Przypuszczam że Radzymin będzie pokaźną grupą zwłaszcza latem.

Przypuszczam, że jednak nie. Z Legionowa, Ożarowa i ogólnie z dalszych punktów zwykle osoby można policzyć na palcach jednej ręki.

Odległość po prostu robi swoje.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

adbej

  • Gość
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Lut 2011, 18:21:56 »
O której odjezdzacie?

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Lut 2011, 18:25:51 »
Odjazd o 17 sprzed głównego wejścia do urzędu gminy Targówek.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Skałbanek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Lut 2012, 15:21:14 »
Witam czy ktoś jedzie dziś ??


Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Lut 2012, 11:15:32 »
Jasne, staram się jak mogę, by co miesiąc być pod urzędem. Wczoraj nikogo nie zabrałem.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline K@M@

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Mar 2012, 10:54:51 »
Witam  :)
Czy dzisiaj ktoś będzie pod urzędem o 17.00?
Byłam tam już kilka razy w poprzednich miesiącach, ale nikogo nie spotkałam. Robi się coraz cieplej, więc może zbierze się parę osób, bo w grupie przecież fajniej się jedzie niż samemu  ;D
Pozdrawiam.

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Grupa Bródnowska
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Mar 2012, 12:50:56 »
Dziś będę jak zwykle o 17 ew. zmieszczę się w kwadransie akademickim, będzie też kilka innych osób. Zapraszam więc.

Byłem w każdym poprzednim miesiącu, ale dla każdego "poprzednie miesiące" mogą oznaczać co innego :) . Jestem przed ratuszem co miesiąc o 17, łącznie z tymi zimowymi i bezpośrednio na pogodę. Czasem się pojawiam po 17, więc Mogłaś być przede mną.

O swej nieobecności zawsze informuję tutaj. Czasem nie będę mógł być więc poszukuję rzetelnej osoby, która mnie zastąpi.
« Ostatnia zmiana: 30 Mar 2012, 13:08:11 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl