Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010  (Przeczytany 6585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« dnia: 07 Lut 2010, 12:13:15 »
Najbliższa NMK odbędzie się w sobotę, 13 lutego. Start jak zwykle z Pl. Zamkowego o północy.

Więcej: KLIK
« Ostatnia zmiana: 07 Lut 2010, 12:16:08 wysłana przez Drex »

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lut 2010, 00:33:44 »
Jakoś się wszyscy nocni masowicze poukrywali? Będzie jutro nocna masa?
Ja przyjadę na pewno. Pozdrawiam.
I jestem tatą po raz drugi!

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lut 2010, 00:48:25 »
Ja będę na pewno, do zobaczenia.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lut 2010, 07:02:38 »
Lutowa NMK oczywiście się udała, na starcie stawiło jedynie 9 masowiczów, jednak wszyscy świetnie się bawili.

Mimo początkowych sugestii z mojej strony, by pozwiedzać kryminalne zakątki Woli, przejazd szybko skierował się ku południowym dzielnicom.
Tak więc zwiedziliśmy nowe wiadukty Okęcia, następnie za darmo ogrzaliśmy się w Tesco na Kabatach.

Po tym wszystkim, zainspirowani ''dzisiejszymi'' osiągnięciami naszego Olimpijczyka skierowaliśmy się ku ruinie pewnej warszawskiej skoczni narciarskiej, przy której zrobiliśmy sobie (ja zrobiłem) kilka zdjęć i następnie o 3 rano rozjechaliśmy się do domów.

Oczywiście, część nas zawadziła w drodze powrotnej o  Plac Zamkowy  ;)


Zdjęcia:
 http://picasaweb.google.pl/tomekqwerty16/LutowaNocnaMasaKrytyczna?authkey=Gv1sRgCMqO0r__tcqpzAE&feat=directlink
« Ostatnia zmiana: 14 Lut 2010, 08:21:14 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lut 2010, 11:19:06 »
Braaaaawoooo!  :o  Tak trzymać! Jak wyleczę swoje przeziębienie to postaram się też dołączyć...
Kiedyś jeździłem na NMK, pamiętam np. przejazd do Nowego Dworu Maz. po obu stronach Wisły, wyprawę z przyczepką (muzyką) przejściami pod Dworcem Wschodnim, wschody słońca na mostach itp.
Polecam :-) wrażenia są niespotykane a po pustych ulicach wspaniale się jeździ  ;D
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lut 2010, 12:36:49 »
pamiętam np. (...) wyprawę z przyczepką (muzyką) przejściami pod Dworcem Wschodnim

To se ne wrati. Drugiego frajera do przejechania wysoką na 3,2m przyczepką przez kilkaset metrów tunelu wysokości 2,5m nie znajdziecie prędko. Nawet ten dawny frajer nie jest tak głupi, by dwa razy nabrać się na ten sam numer ;-)

Oj dobrze, ze mnie wtedy Skeler nie słyszał, gdy walczyłem z tym tunelem :-D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lut 2010, 16:50:54 »
Wydaje mi się że tą częścią nas która zawadziła o Pl. Zamkowy w drodze powrotnej byłem tylko ja. Jechałem przez nowe Miasto do mostu Gdańskiego.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Mr_Brush

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lut 2010, 22:30:47 »
Normalnie szacunek. Dość sporo osób o tej porze roku uczestniczy w NMK. Co dopiero będzie, jak zrobi się ciepło? Będę musiał się kiedyś do tego przełamać. Fakt że nocą, jeździ się jakby lżej, bo jakby mniejszy wiatr jest nocą, ale tak całą noc i do tego jeszcze zimą? No nic, nie przekonam się jak nie pojadę. Na marzec trzeba będzie ładować baterie w lampkach ;-)

mplonski

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lut 2010, 23:47:15 »
Normalnie szacunek. Dość sporo osób o tej porze roku uczestniczy w NMK. Co dopiero będzie, jak zrobi się ciepło? Będę musiał się kiedyś do tego przełamać. Fakt że nocą, jeździ się jakby lżej, bo jakby mniejszy wiatr jest nocą, ale tak całą noc i do tego jeszcze zimą? No nic, nie przekonam się jak nie pojadę. Na marzec trzeba będzie ładować baterie w lampkach ;-)

zarówno w dzień jak i w nocy jest tak samo, jedyna różnica to w sumie to, że nie świeci słońce i jest mniejszy ruch. dzisiaj zrobiliśmy z cimanem ~180km, a więc taka pogoda też jest dobra na dłuższe wycieczki ;>

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lut 2010, 12:13:37 »
Jeszcze troche i bedzie mozna reaktywowac cotygodniowe, nieoficjalne NMK. Bedzie okazja "poszalec" w nocy. ;-)
A jezdzic da sie juz teraz nawet. Pogoda dopisuje. Co prawda jeszcze zimne wiatry byc moga, ale i to da sie przezyc.
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))