Autor Wątek: Ruszyła moja prywatna strona  (Przeczytany 7668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Ruszyła moja prywatna strona
« dnia: 28 Wrz 2010, 05:04:09 »
W zasadzie to nie wiem gdzie o tym napisać. Może to kwestia godziny, ale Hydepark wydawał mi się niewłaściwy, gdyż będzie jednak o rowerach. Otóż właśnie ruszyła moja własna strona domowa. Adres jest prosty: rafal.muszczynko.pl.

Na stronie na razie nie ma zbyt wiele, ale myślę że wspomnienia o moich dawnych rowerach mogą być dla wielu osób dość interesującą lekturą. Wspominam w nich bowiem czasy, gdy na pierwszą Komunię dostawało się BMXa (a nie komputer), dętki wulkanizowało się samemu w domu, najbliższy sklep z częściami Rometa był na Ochocie (mieszkam na Białołęce), a kupno linki hamulcowej wymagało objechania pół miasta. Historia moich rowerów, to też (siłą rzeczy) trochę historii Masy i ruchu rowerowego. A jak to było, że dziś jeżdżę po ulicy? O tym też tam jest.

Zapraszam zatem do lektury i czekam na uwagi ;-)

p.s. Z góry sorry za możliwe błędy (wytykajcie je, będę poprawiał), ale sami widzicie która jest godzina ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrz 2010, 07:17:33 »
Powodzenia Raffi  ;D  Nareszcie będziesz miał gdzie pisać (bez jakichkolwiek ograniczeń) swoje dłuuuuugie posty... Życzę Ci, żeby Twoja stronka wpisała się trwale do katalogu rowerowych stron internetowych no i żeby Ci wytrwałości wystarczyło. Wiele osób coś zaczyna, zapowiada ale po paru miesiącach te pomysły niestety umierają śmiercią naturalną...
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrz 2010, 10:17:37 »
Powodzenia Raffi  ;D  Nareszcie będziesz miał gdzie pisać (bez jakichkolwiek ograniczeń) swoje dłuuuuugie posty... Życzę Ci, żeby Twoja stronka wpisała się trwale do katalogu rowerowych stron internetowych no i żeby Ci wytrwałości wystarczyło. Wiele osób coś zaczyna, zapowiada ale po paru miesiącach te pomysły niestety umierają śmiercią naturalną...

Nie ukrywam, że za jakiś czas na pewno nie będę tak aktywny jak dziś we wrzucaniu na stronę kolejnych informacji. Zawsze tak jest.

Gdy już wrzucę co nieco o rowerach, fotografii i kilku innych moich zaintersowaniach, pewnie będzie się rozwijał głównie dział blog (i na pewno nie bede pisal w nim codziennie. Raczej raz na tydzien lub dwa beda dluzsze wpisy niz codziennie cos zacyzynajacego sie od "moj kochany pamietniku" ;) ) i fotografia (tutaj oczywiscie zalezy ile bede focił, a z tym bywa roznie, raz 1000 w dzien, raz 0 przez tygodnie). Spora czesc strony bedzie "statyczna", a wiec raczej do jednorazowego przeczytania. Nie ukrywam, że na prowadzenie aktywnego portalu, to ja zwyczajnie nie mam czasu.


---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Wrz 2010, 12:47:53 »
Blog - przejazd z panią poseł: "miałemprzyjemność" - brak spacji, "Infrastruktury. jechaliśmy" - brak dużej litery.
Rowery - moje rowery: "nich.I" - brak spacji, "Z czasem może znajdę też chwile" - chwilę.
Fotografia: z moją "działalnością" fotograficzną - moim zdaniem niepotrzebny cudzysłów, "Z czasem zastąpi tą na Gronie." - powinno być "tę".
"poddawane żadnej obróbce" - skoro dotychczas podkreślenie było linkiem, to może dla niemylenia czytelników ważne słowa zaznaczaj pogrubieniem albo kursywą, a nie tak samo jak linki.

To tak na szybko.

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrz 2010, 13:35:06 »
Za to Ty Savil masz z całą pewnością za dużo czasu...  ;)
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Wrz 2010, 17:01:21 »
Blog - przejazd z panią poseł: "miałemprzyjemność" - brak spacji, "Infrastruktury. jechaliśmy" - brak dużej litery.
Rowery - moje rowery: "nich.I" - brak spacji, "Z czasem może znajdę też chwile" - chwilę.
Fotografia: z moją "działalnością" fotograficzną - moim zdaniem niepotrzebny cudzysłów, "Z czasem zastąpi tą na Gronie." - powinno być "tę".
"poddawane żadnej obróbce" - skoro dotychczas podkreślenie było linkiem, to może dla niemylenia czytelników ważne słowa zaznaczaj pogrubieniem albo kursywą, a nie tak samo jak linki.

Dzięki, poprawiłem. Czekam na kolejne ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Paź 2010, 12:46:19 »
Dodałem krótką historię Kredensu Masowego. Dziś jeszcze postaram się dopisać coś o remoncie przyczepki Masowej. Wszystko to w dziale MOJE PROJEKTY na rafal.muszczynko.pl

Przy okazji kilka faktów-ciekawostek odnośnie przyczepek Masowych:
-dostaliśmy je w 2002 i 2003 roku, gdy ZM jeździł z Nimi na Biketour:


-prócz dwóch, dobrze znanych Leggero Clasico, w zasobach Warszawskiej Masy pojawiła się jeszcze trzecia przyczepka Leggero. Była tylko na jednej Masie w 2003 roku, po czym pojechała na Biketour i już z niego nie wróciła (urwali tam od niej koło).

-W Warszawie tylko ja miałem przyjemność z ją przetestować, jeździłem z nią przez trzy dni. W tym na Masie w Warszawie i... Piasecznie. Zachowało się bardzo niewiele zdjęć tej przyczepki z Warszawy - to prawdopodobnie jest jedynym dostępnym online, gdzie widać naraz wszystkie trzy przyczepki Leggero:
« Ostatnia zmiana: 03 Paź 2010, 12:56:11 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Paź 2010, 19:10:58 »
Dzięki, poprawiłem. Czekam na kolejne ;-)

Ten kawałek o Kredensie budzi moją wątpliwość:

"Ostatecznie w lutym 2002 roku, zastąpiła go riksza Masowa."
AdrianSocho

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Paź 2010, 21:18:11 »
Dzięki, poprawiłem. Czekam na kolejne ;-)

Ten kawałek o Kredensie budzi moją wątpliwość:

"Ostatecznie w lutym 2002 roku, zastąpiła go riksza Masowa."

Słuszna uwaga, literówka. Chodziło oczywiście o rok 2008. Już poprawiłem.

Przy okazji zmieniłem nieco wygląd strony, a konkretnie tzw "headery" pojawiające się u góry. Obecne to moje zdjęcia z tematyki rowerowej i komunikacyjnej. Lepiej pasują do charakteru witryny ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Paź 2010, 09:35:05 »
Wiem. Fajnie byłoby wygrać ten aparat, co jest nagrodą. Bezsprzecznie takich fajnych zdjęć jak tamte moje nikt im nie wysłał ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Ruszyła moja prywatna strona
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Paź 2010, 11:36:51 »
Żebym wiedział, że chcesz fajne zdjęcia pooglądać, to poszukałbym swoich zdjęć nie do końca rozgarniętych pracowników firm i instytucji... :P