Autor Wątek: Godzina Dla Roweru - drugi piątek miesiąca, godz.18.00 - kolumna Zygmunta  (Przeczytany 182492 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
I zostaw tu takich bez nadzoru na jeden przejazd, a zaraz narozrabiają. :P
życie nie znosi próżni...

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
W związku z Dniem bez Samochodu ekipa GDR zaprasza na wspólne pokręcenie się po centrum. Czwartek 22.09.2016 g.18:00 pl. Zamkowy. Ponieważ o 19 jest przedmasówka  tym razem konieczna jest punktualność. Wspólne przejażdżkę zakończymy wyjątkowo na ul. Koszykowej tak aby wziąć udział w przedmasówce.
życie nie znosi próżni...

Offline Pafka

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od bardzo dawna...
stawie się  ;D

 :D

Moderator Comment w trosce o środowisko naturalne ograniczyłem ilość drukowanych pustych przestrzeni ;) vit
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2016, 09:03:42 wysłana przez vit »
W zabezpieczeniu od 2006 roku.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Dziękuję wszystkim przybyłym na wspólną przejażdżkę w Dniu bez Samochodów po zatłoczonych i zamordowanych ulicach ścisłego Centrum. Dziękuję również nowemu uczestnikowi który dołączył do nas i dzielnie z połową powietrza w tylnym kole  nadążał za nami .Jednak mimo tego poddał się Mam nadzieję że następnym razem lepiej przygotuje się.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Już w tym tygodniu 14 października(piątek) o 18,00 z pod kolumny Zygmunta można będzie znowu pojeździć po ścisłym Centrum . Serdecznie i gorąco zapraszam .

Offline Pafka

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od bardzo dawna...
stawiam sie na wezwanie ower :P
W zabezpieczeniu od 2006 roku.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Tym razem nie było zdjęć  :'( ale cóż opatrzyły się nam od kilku miesięcy stale te same osoby. I tak zawsze ładnie wyglądamy. :P
Dziękuję stałym bywalcom na których zawsze można liczyć i wielka szkoda że reszcie nie chce się ruszyć z domu by udowodnić że asfalt nie gryzie i bez tworów chodniko podobnych też można śmiało podróżować po Centrum.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Jako że Godzina Dla Rowerów Wypada 11 listopada mam dylemat -czy spotykamy się jak zawsze o 18 pod kolumną Zygmunta ? Proszę o opinię i deklaracje choć dwóch osób wtedy na pewno się spotkamy i nawet jak będzie nas mało -jedziemy!Proszę się zgłaszać do wtorku 8 XI do godziny 18 po tym terminie albo skapituluję albo JEDZIEMY?

Offline Electra

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
Cześć. Przybędę :).

Offline Pafka

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od bardzo dawna...
Wpadne i tym razem na wezwanie prezesie :P św jest piersze to nasnie trza pojechać a godzinka to bonus
W zabezpieczeniu od 2006 roku.

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Jedziemy, no bo jak nie?

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
 :)No to jest nas już czworo , a czworo to już "banda"i trzeba będzie uważać na oddziały prewencji ;D

Dajana

  • Gość
Ja też przyjadę, będę akurat na mieście :)

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
ale to będzie 11.11 więc musicie uważać na wiece a i by się jakiś może bardziej uroczysty ten przejazd zrobić ...

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
 :)Dziękuję za troskę , przejazd odbędzie się bez fajerwerków ,każda osoba będzie miała czas świętować do 18 gdzie chce i jak chce. O 18 spotykamy się i świętujemy tylko możliwość wspólnego przejazdu środkiem Jerozolimskimi  ,Marszałkowską i.t.p. Dziękuję stałej "Ekipie" za zgłoszenie chęci i mam nadzieję że może ktoś nowy odważy się .