Autor Wątek: Grupa Konstancinska  (Przeczytany 4085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Biker1990

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Grupa Konstancinska
« dnia: 14 Lut 2011, 21:43:23 »
Właśnie w sobotę wybieramy się do Czerska może ktoś chętny jeszcze nie mamy własnego loga bo dopiero co nie dawno wznowiliśmy tam ta ostatnia grupa sprzed trzech lat niestety umarła:D.Nie wiedziałem czy w tym wątku założyć.?Czy jest ktoś w ogóle z tutaj z Konstancina albo z okolic?
« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2011, 13:49:48 wysłana przez Raffi »

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lut 2011, 10:52:31 »
« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2011, 13:50:06 wysłana przez Raffi »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lut 2011, 13:58:55 »
Global Moderator Comment Wywaliłem adres z tematu, bo ani go tam kliknąć nie można było, ani prawidłowy nie był (albo tylko mnie się nie ładowało).

jeszcze nie mamy własnego loga

Nie wiem czemu wszyscy zaczynają od rzeczy najmniej ważnej - loga. Żeby ono jeszcze cokolwiek komukolwiek dawało... oczywiście poza dumą, że ma się logo ;)

Warszawska Masa Krytyczna 4 czy 5 lat nie miała swojego loga, a mimo to przyjeżdżały na nią tysiące ludzi. Dlatego, że miała stronę www, reklamowała się wśród rowerzystów, robiła dużo akcji.

Nocny Rower zanim się dorobił loga, miał już wiernych fanów jeżdżących z nimi po kilka razy w tygodniu. Zaczynali od forum na gronie, ale mieli ciekawe pomysły i mnóstwo energii. Za to jak zrobili se logo, koszulki, kurtki i super-stronkę, grupa jakoś przestała żyć.

Naprawdę, logo to się robi z nudów, jak już nie ma co robić innego. Na początku są ważniejsze rzeczy - organizowanie grupy, działanie w jej ramach - organizowanie eventów i atrakcji dla ludzi, reklamowanie działań grupy, docieranie do coraz to nowych osób, walkę o drogi rowerowe, czy co tam planujecie jako grupa robić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lut 2011, 14:26:13 »
a nie lepiej zrobić stronę pod adresem http://www.konstancin.masa.waw.pl co by było bardziej jednolicie?

Offline Biker1990

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lut 2011, 20:00:18 »
Pracujemy nad logiem miała nam zrobić znajoma,ale coś czasu nie miała :/.Muszę jeszcze pogadać z kolegą:)co i jak.Hmm są chętni do pozjeżdżania.Dzisiaj mieliśmy się wybrać,ale ze względu na śnieg nie pojechaliśmy:/.
 http://www.kgbkonstancin.vgh.pl/news.php Ten adres już jest nie aktualny ponieważ szanowny pan moderator(mój znajomy) już nic nie pisał  i nie dał mi super admina więc nie mam pojęcia co mamy zrobić z tym fantem:D.
http://www.kcnwawa.aaf.pl/forum/index.php . to forum było testowe więc dziwnie wyglądało.Nie wiem jak to skasować. pozdrawiam

Ogólnie zawsze się znajdzie ktoś chętny nie jezdziemy.Czyli co loga mamy nie robić?.
Ja chciałem po prostu ożywić grupę bo Oni w ogóle nie jeździli.Raptem przez dwa lata
« Ostatnia zmiana: 19 Lut 2011, 20:02:33 wysłana przez Biker1990 »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lut 2011, 09:34:59 »
Czyli co loga mamy nie robić?.
Ja chciałem po prostu ożywić grupę bo Oni w ogóle nie jeździli.

Logo można zrobić, ale nie traktuj go jako specjalnie potrzebnego.

Lepiej właśnie starać się rozruszać ludzi wycieczkami, czy innymi zajęciami. Albo spróbować zwerbować nowych ludzi, skoro starzy nie jeżdżą 2 lata i niezbyt chcą to robić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lut 2011, 12:17:49 »
Raffi, a nie możecie dać im miejsca na serwerze masowym na stronkę internetową? Jeśli chcą coś robić, to trzeba im trochę pomóc, kontakt internetowy bardzo się przydaje.  :-\
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lut 2011, 14:34:49 »
Raffi, a nie możecie dać im miejsca na serwerze masowym na stronkę internetową? Jeśli chcą coś robić, to trzeba im trochę pomóc, kontakt internetowy bardzo się przydaje.  :-\

Jasne, że na masowym jest miejsce. Do Skelera z tym trzeba, namiary są TUTAJ.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Biker1990

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lut 2011, 18:15:11 »
Ok wielkie dzięki.Zgłoszę się do niego

Offline Biker1990

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grupa Konstancinska
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Mar 2011, 13:48:21 »
Chciałem poinformować,że tą stronę którą podałem niestety na niej już nie piszemy przepraszam za dużo tych zmian,ale to nie moja wina::)