Autor Wątek: Wspólne zamówienie - Cyklotur  (Przeczytany 2779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • sakwiarz
    • Marcin Mazurek - strona domowa
Wspólne zamówienie - Cyklotur
« dnia: 24 Paź 2010, 16:02:35 »
W tym tygodniu będę zamawiał kilka rzeczy z Cykloturu. Mam rabat 6% i darmową wysyłkę.
Jeśli ktoś chce się przyłączyć do zamówienia - mail/jabber - ciman@ciman.waw.pl lub gadu - 3354151.
Do odbioru na Masie.

Offline Marcin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • sakwiarz
    • Marcin Mazurek - strona domowa
Odp: Wspólne zamówienie - Cyklotur
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lis 2010, 21:52:18 »
Ponawiam, w poniedziałek robię kolejne zamówienie w Cykloturze. Jak poprzednio 6% rabatu i darmowa wysyłka, do odbioru na Bemowie.

beju

  • Gość
Odp: Wspólne zamówienie - Cyklotur
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lis 2010, 16:48:22 »
Widelec Accent Alu Race jest osiągalny? Na allegro cena to ~190 zł z przesyłką, dasz radę taniej wyrwać?

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Wspólne zamówienie - Cyklotur
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Lis 2010, 00:31:07 »
Cyklotur jest jednak dość drogi, nawet ze zniżkami. Ja w miarę potrzeby korzystam z CentrumRowerowe.pl , koleżanka ma tam zasłużone 6+ % zniżki. Np koła Crossride są o około stówę tańsze w CR niż w Cykloturze.
AdrianSocho

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wspólne zamówienie - Cyklotur
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lis 2010, 01:02:13 »
Z tego co wiem to w skleprowerowy.pl maja teraz 22% zniżki bez VATu :) To jest rabat a nie 6% :P
Komu w drogę temu rower.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wspólne zamówienie - Cyklotur
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Lis 2010, 10:43:37 »
Z tego co wiem to w skleprowerowy.pl maja teraz 22% zniżki bez VATu :) To jest rabat a nie 6% :P

Nie zdziwiłbym się, gdyby mimo tego Cyklotur był tańszy. Na przykład: 100zł -6% to wciąż mniej niż 130zł  - 22%. Już kiedyś o tym już pisałem, iX, eX i pochodne nie należą do tych najtańszych i w zasadzie porównywalne z innymi sklepami są tylko w trakcie trwania promocji. W dodatku żeby poznać ich ceny i asortyment, trzeba do nich pojechać, bo w necie ich nie publikują.

A czemu o tym piszę? Cyklotur ma też "ciut" większy wybór części. Spróbuj kupić w iX rower poziomy, pokrowiec na fotelik do pozioma, oponę slick na 20", albo amor na koło 20". Tego nie kupisz w "dobrych" sklepach rowerowych, za żadną kasę. Tak samo nie znajdziesz tam nic z rzeczy bardziej "typowych" niż poziomkowe - piastę z dynamem kiedyś mi sprowadzali przez kilka tygodni, zrezygnowałem i kupiłem gdzie indziej - dla porównania Cyklotur ma tych piast 9 rodzai w ciągłej sprzedaży. Pełne błotniki, przerzutkę szosową, czy ogólnie cokolwiek spoza segmentu MTB - mała szansa, że kupisz w "dobrym" sklepie rowerowym.

Także może być, że pojedziesz do "dobrego" sklepu (bo sprawdzić ich asortymentu w necie nie możesz, musisz dymać przez pół miasta), po czym wrócisz z kwitkiem bo tego co chcesz kupić akurat nie mają w asortymencie.

Ale oczywiście każdy jeździ gdzie chce. Może Tobie akurat oferta iX/eX i spółki pasuje cenowo i asortymentem. Cyklotur też ma swoje wady - największą jest to, że jak chciałbyś podjechać do Nich i odebrać osobiście, by nie płacić za paczkę, to  do masz do Nich z Wawy 300km. No i nie kupisz u Nich "na już" np dętki po złapaniu gumy, bo nawet kurierem przyjdzie jutro lub pojutrze. Ale przy większych zamówieniach się opłacają, bo mają największy wybór w Polsce.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Wspólne zamówienie - Cyklotur
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lis 2010, 12:10:54 »
A jak znajdzie się gdzieś taniej, to można się z nimi (cykloturem) targować - sprawdzone, działa  :)
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany