Autor Wątek: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał  (Przeczytany 3349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« dnia: 01 Wrz 2010, 14:24:25 »
http://www.tvn24.pl/0,1671178,0,1,minister-dotrzyma-slowa-180-km-rowerem-po--a1,wiadomosc.html

Rozumiem, że nie należy wyciągać wniosków że "nasz" minister wraca do projektu promocji kamizelek?

Czajnik
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrz 2010, 19:22:59 »
Jako człowiek który już parę razy krajówkami w okolicach Łodzi jechał powiem, że też bym się na nie nie wybrał bez kasku i kamizelki - okolice Łodzi to drogowy dziki zachód jest.

Wszędzie, naprawdę wszędzie, nawet po tranzycie na Budzisko, mi się spokojniej jechało niż tam.


Czy to znaczy, że promuje kaski i kamizelki i jestem za ich obowiązkiem noszenia? Jasne, że nie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrz 2010, 15:27:54 »
Jako człowiek który już parę razy krajówkami w okolicach Łodzi jechał powiem, że też bym się na nie nie wybrał bez kasku i kamizelki - okolice Łodzi to drogowy dziki zachód jest.

uważnie oglądaj TV - albo cały czas na tym "dzikim zachodzie" myślami jesteś - przecie za ministrem jedzie samochód techniczny jakbyś nie dojrzał więc mowy nie ma o janosikowej samotnej jeździe,

Czy to znaczy, że promuje kaski i kamizelki i jestem za ich obowiązkiem noszenia? Jasne, że nie.

wiesz - już raz czujność sieci "miasta dla rowerów" została uśpiona, w tej sprawie - i mleko rozlało się dość pokaźnie - więc weź to pod uwagę.

Drex korekta znaczników.
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2010, 15:34:28 wysłana przez Drex »
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrz 2010, 15:40:39 »
Rozumiem, że nie należy wyciągać wniosków że "nasz" minister wraca do projektu promocji kamizelek?

Czajnik

Może tak być. Wiesz jak to jest w naszym kraju. Różni ludzie próbują sie podpiąć i podpinają pod inne inicjatywy.

Pozdrawiam
Stanley

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrz 2010, 19:19:53 »
uważnie oglądaj TV - albo cały czas na tym "dzikim zachodzie" myślami jesteś - przecie za ministrem jedzie samochód techniczny jakbyś nie dojrzał więc mowy nie ma o janosikowej samotnej jeździe,

Uważnie oglądam. Kiedyś widziałem jak facet Polonezem wjeżdża w 13 czy 14 osób. Też mieli za sobą wóz techniczny. Byli zawdnikami, nie jakimiś młodziakai nie mającymi pojęcia o jeździe. I co?

Poza tym nigdzie nie pisałem o janosikowej i samotnej jeździe, więc nie nadinterpretuj :P

wiesz - już raz czujność sieci "miasta dla rowerów" została uśpiona, w tej sprawie - i mleko rozlało się dość pokaźnie - więc weź to pod uwagę.

Czy ja wiem? Nie przypominam sobie, by ktoś do PoRD przemycił obowiązkowe kaski, czy kamizelki, a MdR to przespało. A że ktoś sobie pojedzie w kamizelce? Sorry, też jeżdżę w kamizelce i kasku, nie uważam, że to coś złego. Masa to nawet kamizelki sprzedaje, ma nawet kilka wlasnych unikalnych wzorow. I to wszystko od wielu lat!
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrz 2010, 23:55:09 »
180km po równym asfalcie na szosówce z wozem technicznym za plecami... ja się pytam gdzie tu wyczyn?
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrz 2010, 00:20:16 »
Czy ja wiem? Nie przypominam sobie, by ktoś do PoRD przemycił obowiązkowe kaski, czy kamizelki, a MdR to przespało. A że ktoś sobie pojedzie w kamizelce? Sorry, też jeżdżę w kamizelce i kasku, nie uważam, że to coś złego. Masa to nawet kamizelki sprzedaje, ma nawet kilka wlasnych unikalnych wzorow. I to wszystko od wielu lat!

Kask, kamizelka, no cóż wiadomo, każdy używa jak uważa.

Ja ostatnio od dłuższego czasu trenuje jazdę po mieście głównymi ulicami i rondami.
Kask nie był mi do tej pory z całą pewnością potrzebny, ale nie mam pojęcia, w jakim stopniu kamizelka pomogła mi bezpiecznie przejechać w kiepskich warunkach pogodowych.

To samo można by o światłach powiedzieć, bo nie wiem, co by się stało gdybym ich wieczorem czasem nie załączył, nie wspominając już o deszczu.

Po to trzeba włączać w nocy światła i można się wówczas w kamizele ubrać, żeby nie wiedzieć, co by się stało gdyby się tego nie zrobiło  :D ;)
 
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minister rowerem 180 km. Raz już przejechał
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrz 2010, 10:43:32 »
180km po równym asfalcie na szosówce z wozem technicznym za plecami... ja się pytam gdzie tu wyczyn?

A kto powiedział, że to wyczyn? :)

Natomiast mam do Faceta szacunek za to, że dotrzymał słowa i pojechał. To dość rzadkie w tym narodzie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)